Реклама / Ads
0| 25930 |09.09.2022 НОВИНИ

Експертът Рой Хил: Обществените нагласи са такива, че Чарлз може да абдикира и да отстъпи престола на Уилям

.
Чарлз и Уйлямс
”Обществените нагласи са такива, че някои казват, че ще абдикира веднага и ще отстъпи престола на Уилям”. Това заяви медийният експерт Рой Хил.
 

"Задачата на Чарлз е изключително отговорна – да продължи наследството на майка си. Елизабет Втора показа стоицизъм през всичките тези години. Тя беше символ на силата и устойчивостта. Често се крият подобни неща от обществото, но съобщението за влошеното й здраве е изключение. Това е показателно, че нещата отиваха към фатален край”, посочи той пред БНТ.


Според медийния експерт малко хора могат да се похвалят с това да са висшестоящи и да са част от хората. „Тя внесе модернизъм в кралското семейство”, допълни той.


Кралицата е преминала през множество паметни мигове в историята, видяла е много – започвайки от Чърчил, през редица войни, кризи – финансови, социални, излизането от ЕС, за което хората я упрекнаха, че можеше да вземе по-твърда позиция. „Тя до последния си дъх служеше на държавата”, каза Хил.


Според експертът ще се компенсира неодобрението към принц Чарлз, което е насложено през годините. Чарлз има моменти в миналото, които са го компрометирали като личност. Обществените нагласи са такива, че някои казват, че ще абдикира веднага и ще отстъпи престола на Уилям.


По повод превръщането на Камила Паркър-Боулс в кралица консорт, Рой Хил сподели: Това е протокол. Иска или не, тя е половинката на принц Чарлз. Това е било предвидено. Има ясен план на действие в следващите 10 дни. Може би след няколко седмици ще започнат да се коментират бъдещите неща с кралското семейство, след като хората отдадат почитта към кралицата.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 20887 |04.12.2025 Германският президент призова Великобритания да остави Брекзит в миналото . 0| 3038 |14.07.2025 Тайна среща търси път към кралското помирение: Чупи ли се ледът между Хари и Чарлз? . 1| 3135 |05.03.2025 Британската дипломация с изненадваща ключова фигура. Каква е Ролята на Чарлс III в отношенията Тръмп-Зеленски? . 2| 3008 |17.10.2024 Камала Харис промени стратегията, застана пред консервативната FoxNews

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads