В. Енчев внесе сигнал срещу Комисията по досиетата
Независимият депутат Велизар Енчев внесе сигнал в Софийската градска прокуратура срещу Комисията по досиетата. В сигнала си Велизар Енчев посочва, че по време на негови контакти с комисията, за да се запознае с личното и работното си дело в НРС, е получил преснимани на хартиен носител десетки шифрограми, които е изпращал като агент в Белград в края на 80-те и началото на 90-те.
На излизане от Съдебната палата независимият народен представител каза, че е внесъл само част от документите, с които разполага, получени от комисията.
"Останалата част ще представя на парламентарната комисия за национална сигурност", каза той.