Реклама / Ads
10| 4847 |13.10.2014 НОВИНИ

Т. Ерменков: Не може да има търговия с ГЕРБ за кабинет

.
Таско Ерменков
Времето на търговията свърши, каза Таско Ерменков от БСП по БНТ. По този начин депутатът от левицата коментира предстоящите преговори за правителство с представители на ГЕРБ.
 
"Всякакви търговии са неуместни и пагубни за тази държава", допълни той. Ерменков каза, че там, където имат допирни точки може да има съгласие. "Нашият екип днес ще се запознае с вижданията ГЕРБ как ще управляват държавата. Трябва да се осигури финансова стабилност, да се решат проблемите в енергетиката, съдебната система и други.

Няма да отстъпим от прогресивното подоходно облагане. Ако се откажем от това си искане, ще престанем да бъдем лява партия", поясни гостът в студиото. "Ново състезание ще бъде пагубно държавата ни се ще се срине до степен, която никой не е виждал", каза още Ерменков относно предсрочни избори. "Няма как да не се съобразяваме с ДПС, защото то е парламентарна партия", допълни той. "Надявам се да се върши работа, защото работата на този парламент ще бъде трудна", коментира Ерменков.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 1204 |13.12.2025 Пулев нокаутиран в шестия рунд . 3| 2060 |12.12.2025 20 точки от Вашингтон, които преначертават войната: Какво искат САЩ от Украйна . 6| 2207 |12.12.2025 WSJ: Протестите на Gen Z разклащат не само властта, но и геополитическия курс на България . 2| 2165 |12.12.2025 Нови кадри от имотите на Епстийн разпалиха скандала около Тръмп и Клинтън

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads