Реклама / Ads
0| 3686 |22.04.2022 НОВИНИ

Ген. Атанас Атанасов: България може да даде оръжие на Украйна, без правителството да бъде свалено

.
Атанас Атанасов
България може да даде оръжие на Украйна, без правителството да бъде свалено. Едно е какво ще се случи по казуса в пленарната зала, друго е съдбата на правителството. За подкрепа на решението за даване на оръжие на Украйна в парламента има огромно мнозинство.
 

Така депутатът от „Демократична България” Атанас Атанасов коментира по НТВ трусовете при управляващите.  Сигурен съм, че коалицията ще устои и на тази буря. В това трудно време - война, инфлация и толкова много проблеми за държавата, българите не искат избори, а политиците да проявят смелост. Призовавам всички, които сме част от това мнозинство, да проявим смелост в тази ситуация”, каза още зам.-председателят на парламента.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 408 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 2| 545 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 630 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 0| 897 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads