Реклама / Ads
7| 3297 |25.10.2022 НОВИНИ

Ген. Атанасов за МВР: Ако трябва да се търси реформа, трябва да се реже до кокал

.
Атанас Атанасов
Работещи пенсионери в МВР са едно голямо количество от хора, които получават пенсия и заплати и нямат кой знае какъв стремеж за резултати. Това задръства долните нива и лишава от мотивация младите служители на МВР, които имат качества, но не виждат перспектива за себе си.
 

"Полицейският чадър над наркотрафика и наркоразпространението в България е стара болест. Г-н министъра Демерджиев, ако иска радикална промяна в борбата с наркотрафика, трябва да посегне много по-нависоко. Информация вътре в службите на МВР има достатъчна. Защото в отделни звена помежду си служителите знаят кой с кого контактува и с кого работи от организираната престъпност.

 

Самият министър Демерджиев каза, че тези хора, които ги сменя като началници, не ги освобождава от системата на МВР, а само ги премества, защото те не са положили достатъчно усилия. Именно затова казвам, че това е палиативна мярка. Ако трябва да се търси реформа, трябва да се реже до кокал."

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 19| 6537 |07.04.2024 Ген. Атанасов: Шефът на военното разузнаване бр. генерал Венелин Венев поддържа контакт с руските служби. . 51| 12564 |10.06.2016 Атанасов, бесен: МВР пази задните части на олигархията . 0| 6006 |08.04.2016 Биков: МВР не може да е във времената на Антон Югов . 25| 6696 |28.02.2014 Атанасов: Искат да сложат етикет на Борисов, че е наркотрафикант преди изборите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads