Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

13| 7105 |30.11.2018 НОВИНИ

Георги Марков: Идва нова генерация политици

.
Георги Марков
Правят се усилия за привличане на инвеститори. С една глава в блатото сме отгоре. Провалът на традиционните партии е факт. Партията на Митеран е на пето място във Франция. Свърши ерата Ангела Меркел. Това каза Георги Марков по НТВ.
 

Има залез на традиционните партии, предимно на ПЕС. ЕНП е в тежко положение. Дава се  път на радикални формации. Макрон не може да е европейски лидер. В своята страна има проблеми. Не са благоприятни тези тенденции. Ще дойде нова генерация политици. Проявихме характер. Не може да обявяваме Борисов, че служи само на големите началници. Отървахме се от джендър идеологията.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 7072 |08.07.2024 Журналист: Лявото се противопоставя на всичко онова, което Макрон направи за последните 7 г. . 5| 3377 |02.07.2024 Ивайло Мирчев: Сюжетът във "Величие" е като от "Съдебен спор" . 0| 3437 |11.06.2024 Проф. Ингрид Шикова: Действията на Mакрон след евроизборите са покер - това твърдят мнозина . 19| 6734 |20.10.2018 Георги Марков: Не ща Бойко да се жени за мъж, Манфред Вебер се върти като палачинка

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads