Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

3| 6043 |29.11.2018 НОВИНИ

Емил Георгиев: Утре всеки от нас може да е на мястото на Иванчева и Петрова

.
Емил Георгиев
Адвокат Емил Георгиев от инициативата ”Правосъдие за всеки” заяви, че прокуратурата реално признава нарушения по делото срещу Иванчева и Петрова.
 

От прессъобщение на прокуратурата днес стана ясно, че спецпрокуратурата е поискала от съда да не дава делото „Иванчева“ за проверка на Върховния касационен съд.

 

Ето как коментира прессъобщението адвокат Емил Георгиев:

 

С това прессъобщение прокуратурата реално признава, че подопечното ѝ специализирано звено и “приятелският” ѝ Апелативен специализиран наказателен съд са допуснали (най-малкото) процесуални нарушения по делото срещу Иванчева и Петрова.

 

Не забравяйте, че днес на тоя хал са те. Утре, обаче, може да е всеки един от нас.

 

 




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 5629 |21.10.2020 Отново протест пред Съдебната палата с искане оставката на Иван Гешев . 15| 22454 |30.07.2020 Емил Георгиев: Оказва се, че за главен прокурор имаме силно некомпетентен юрист . 0| 5713 |19.05.2020 Допускат журналисти до делото ”Иванчева”, но ще бъдат в друга зала . 4| 5852 |01.03.2019 Адв. Емил Георгиев: Проверката на Горанов е формална

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads