Реклама / Ads
0| 3290 |18.06.2022 НОВИНИ

Гюров: Ние разговаряме не за хора и постове, а за кауза. Няма да има домашни посещения от премиера

.
Андрей Гюров Източник: БГНЕС
”Ние казахме, че ще направим всичко възможно, за да избегнем нова серия от избори. Нашата основна ориентация е да направим така, че да не се стигне до там. Още вярваме, че в парламента има хора, които са с неподкупна съвест”, това заяви депутатът от ПП Андрей Гюров пред NOVA по повод предстоящия вот на недоверие към кабинета.
 

"Няма да има домашни посещения от премиера", заяви той по отношение на търсене на депутати от сегашното правителство.

 

"Ние разговаряме не за хора и постове, а за кауза. Каузата е една свободна България, против корупцията, която е завладяла цялата държава", продължи той.

 

Той подчерта, че по-притеснени по отношение на вота на недоверие са бившите управляващи.

 

Гюров изрази вяра, че ще се намерят нужните депутати, за да бъде съставено ново управляващо мнозинство и не изключи вариант да се търсят депутати от "Възраждане" и ГЕРБ.

 

И заяви, че президентът е подведен от своите съветници след вчерашното изказване на държавния глава за политическата криза у нас.

 

Гюров беше категоричен, че натискът върху депутати от ИТН не идва от "Продължаваме Промяната".

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 469 |14.12.2025 Ръст в цените на основни хранителни стоки през седмицата у нас . 2| 1076 |14.12.2025 Русия и Крим под масивна атака: Горят нефтени депа и електроцентрали . 0| 631 |14.12.2025 Влиза в сила новото разписание за движение на влаковете на БДЖ . 0| 790 |14.12.2025 Двама убити и осем души в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads