Реклама / Ads
2| 6235 |05.01.2014 НОВИНИ

Гришо и Маша са най-секси, но поотделно

.
Първата ни ракета Григор Димитров бе определен от читателите на сайта TennisReporters.net за най-сексапилния тенисист при мъжете за 2013 година. При това Григор печели допитването със смазваща преднина пред останалите.
 

22-годишният хасковлия е събрал 61% от гласовете, а вторият в анкетата - испанецът Рафаел Надал, е със 17%. Трети, с 10% от гласовете, е латвиецът Ернестс Гулбис, съобщава спортал.бг. 

При дамите №1 в същата класация е гадежето на Димитров - Мария Шарапова. Рускинята е избрана за най-секси с 40% от общия брой гласове, а на второ място е класирана датчанката Каролин Вожняцки с 23%. Трета е Виктория Азаренка от Беларус с 21%. Прави впечатление обаче отсъствието от класацията на сръбкинята Ана Иванович, която българските любители на тениса имаха удоволствието да видят на живо в края на миналата година в зала "Арена Армеец" в София, където се проведе Турнирът на шампионките.

Цялата класация виж ТУК
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3538 |05.07.2024 Безупречен Гришо срази французина Гаел Монфис и се класира за 4-я кръг на "Уимбълдън" . 0| 3869 |31.05.2024 Григор Димитров излиза за осминафинал на Ролан Гарос днес . 11| 13720 |07.11.2015 Новата на Гришо не се дава на Шарапова по сексапил . 3| 6782 |08.10.2015 Маша слезe от 8-о на 62-ро място по сексапил без Гришо

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads