Според него служебното правителство не трябва да се страхува да смени министъра на здравеопазването заради Covid обстановката в страната.

„Всичко в България се политизира. Досега управляващите, сега опозиция, раздуват въпроса с пандемията, за да притеснят хората и да не излязат да гласуват. Пропагандата на ГЕРБ и ДПС, те си разпределиха ролите - Бойко Борисов се опитва да атакува президента Румен Радев персонално, другите работят по партийна линия - опитват се да вменят на служебното правителство всички отговорности за това, което тежи на народа ни - цени, инфлация, ваксини“, добави той.