Реклама / Ads
8| 5349 |10.09.2010 НОВИНИ

Жена арестувана, не издържа на опашка за паспорти

.
Две жени се вкопчиха в люта битка за ред пред гишето за нови паспорти в IV РПУ във Варна в сряда.
 

30-годишната Антоанета Мехмед изблъска 50-годишна съперничка за ред и бе арестувана от полицая, който охранява гишето в заключено помещение, пише 24 часа. На излизане от сградата обаче вбесената Антоанета успяла да грабне тетрадката със списъка начакащите и скъсала няколко листа. На Мехмед бе съставен акт и същия ден Варненският районен съд й наложи глоба от 100 лв. Тя остана в ареста 24 часа и трябва да бъде пусната днес на свобода.

"Имам болно дете и трябваше да напусна за малко опашката. Поисках да ми възстановят реда, но другите чакащи отказаха. Затова се ядосах", обясни действията си пред съда Антоанета
. Според магистрати жената не изпълнила разпореждането на униформения служител да си тръгне или да се запише отново в тетрадката с чакащите граждани, а нахълтала отново пред едно от гишетата на паспортна служба и започнала да се кара със служителките и да изблъсква останалите хора. Наложило се полицаят да изведе принудително Антоанета, но тя успяла да грабне тетрадката. След инцидента се наложило дежурният полицай да преписва цяла вечер скъсаните от Антоанета списъци с имена.

"Това, което става тук, не е редно. Не може да дойдеш да се запишеш и да не знаеш кой ден ще успееш да влезеш", оплака се Нейка Горбанова, която вчера нямаше надежда да се добере до гишето. (24 часа)
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 518 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 1| 785 |14.12.2025 Украински воини заловиха кенийски лекоатлет на фронта . 19| 1423 |14.12.2025 Сталин избива милиони, за да е весел животът. Днес над милион гинат в Украйна като "освободители" . 4| 1169 |14.12.2025 Еврокомисията с нов иск срещу България – за обществените поръчки

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads