Правителственото решение е във връзка със заемането на поста „заместник-министър на външните работи“ от Коджабашев.

По-рано бе съобщено, че посолството ни е Киев отново възстановява нормалната си работа. От външното ни министерство обясниха, че още следващата седмица ще се даде старт на работата му.

Все още обаче не е ясно кой ще е новият посланик на страната ни в Украйна.