Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4486 | НОВИНИ

Кабинетът приема екшън план по доклада на ЕК

Огнян Герджиков
Огнян Герджиков
План за действие по препоръките на Европейската комисия в мониторинговия доклад за страната ни ще приеме кабинетът днес. Документът е внесен от служебния правосъден министър Мария Павлова, като планът обхваща действията на властите през 2017 г.
 

Премиерът Герджиков настоя да се състави документът, въпреки краткият хоризонт на действие на правителството, и с разбирането, че законодателни промени няма да се правят.

 

Очаква се и разпореждането, с което да се установи размерът на средства, които държавните предприятия и търговски дружества трябва да отчислят от печалбата си и да внесат като дивидент в бюджета. Промени правителството ще направи в постановлението, с което през 2015 година е създаден Националният съвет по антикорупционни политики. 

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Кабинетът закъса с машините за вота 1| 4205 | Кабинетът закъса с машините за вота Кабинетът е подписал договор с МиГ за ремонт на самолети 4| 5302 | Кабинетът е подписал договор с МиГ за ремонт на самолети Орбан ще приема бежанци от Западна Европа 1| 5351 | Орбан ще приема бежанци от Западна Европа Радев натиска да ни приемат в Шенген 2| 5298 | Радев натиска да ни приемат в Шенген

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads