Неделя, 19 Август 2018, 05:32
Frognews
0| 5410 |23.03.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 26 - 30 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД   
Община Банкя   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Восток, Есперанто, Христо Смирненски
На 27.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Есперанто
На 27.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 02659.2237.186 на ТП Гагарин 28, Ахелой, Мадара, Преслав/Кр.Кюлявков/, Странджа, Юрий Гагарин, Янтра/Язовирка/
На 27.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Янтра
На 28.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Бреза, Венера, Гео Милев, Искра, Кос, Кукувица, Цар Симеон
На 29.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 13-та, 16-та, 18-та, Арбанаси/Възход/, Бизовица, В.З. Градоман, Градоман УПИ ХХІ-543, Кв6, Детелина, Кокиче, Мусала/15-та/, УПИ ІХ-208, Кв.9, Цар Симеон
На 29.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Митрополит Панарет
На 30.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Вихрен, Добруджа, Иларион Макариополски/9 Сеп, Марица, Росица, Сливница, Тракия, Цар Освободител
На 30.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/
Община ВИТОША   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина
На 27.03.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: 203-та/Драгалевци/, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 207-ма, 207-ма/Драгалевци/, 209-та/Драгалевци/, Георги Георгиев-Гец, Свети Кирил
На 28.03.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  София: Андезит, Боянска /Драгалевци/, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Кумата
На 28.03.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  София: Манастирски Ливади Запад - ул. Майстор Алекси Рилец
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф.Велизар Велков
На 29.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Грамос, Дъбова Гора, Еровете, Лунна Папрат/669/, местност Гърдова Глава, Планинец, Прохлада
На 30.03.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  София: 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново
Община Връбница   
На 26.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5, Надежда 5
На 29.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5
Община ВЪЗРАЖДАНЕ   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков, Зайчар, Зайчар, Константин Величков, Перник, Пиротска/Трети Април/, Пиротска/Трети Април/, Царибродска/Никола Шопов/, Царибродска/Никола Шопов/
На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Брегалница, Българска Морава/Жеко Димит, Инж.Иван Иванов, Одрин, Позитано, Странджа
На 28.03.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс, Александър Стамболийски
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антим I
На 29.03.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Антим I
На 30.03.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София: Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Средна Гора, Странджа, Тодор Александров/Н.Цанов/, Три Уши/Адалберт Антонов/, Троян, Христо Ботев, Цар Симеон
Община Изгрев   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Акад.Методи Попов, Атанас Далчев/Коларовска/, Атанас Далчев/Коларовска/, Атанас Далчев/Коларовска/, Вълко Радински, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Димитър Гичев, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Дървеница, Елемаг, Изток, Изток, Константин Кисимов, Латинка, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Пимен Зографски, Райко Алексиев, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Съборна, Съборна, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Цариградско Шосе/Тракия/, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин, Чехов
На 27.03.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София: Е Поатие, Елемаг, Фредерик Жолио Кюри
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Акад.Методи Попов, Атанас Далчев/Коларовска/, Вълко Радински , Дианабад, Дианабад, Димитър Гичев, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Елемаг, Константин Кисимов, Латинка, Никола Габровски, Райко Алексиев, Чарлз Дарвин, Чехов
На 28.03.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Драган Цанков
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Акад.Методи Попов, Атанас Далчев/Коларовска/, Вълко Радински, Дианабад, Дианабад, Димитър Гичев, Драган Цанков, Драган Цанков, Е. Поатие, Елемаг, Елемаг, Константин Кисимов, Никола Габровски, Пимен Зографски, Райко Алексиев/Тодор Петров, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин, Чехов
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Вълко Радински, Дианабад, Дианабад, Димитър Гичев, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Елемаг, Елемаг, Константин Кисимов, Константин Щъркелов/Младежк, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Никола Габровски, Пимен Зографски, Райко Алексиев/Тодор Петров, Фредерик Жолио Кюри, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин, Чехов
На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Акад.Методи Попов, Атанас Далчев/Коларовска/, Вълко Радински, Дианабад, Дианабад, Димитър Гичев, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков, Е. Поатие, Елемаг, Елемаг, Константин Кисимов, Константин Щъркелов/Младежк, Никола Габровски, Пимен Зографски, Райко Алексиев/Тодор Петров, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин, Чехов
Община Илинден   
На 29.03.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София: ул.Коньовица
Община Искър   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Канала
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1, Дружба 2, Канала
На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/, Люляк/Янко Кръстев/, Ружа/7-ма/
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1, Дружба 2
Община Красна Поляна   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 318-та/Красна Поляна/, 709-та/Красна Поляна/, Борис Сарафов/Народна Воля/, Дръстър, Елисейна, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Лвов, Метковец, Рижки Проход
На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 307-ма/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Белослав, Владимир Куртев/Калитко/, Връх Тумба, Крепост, Метал, Павел Шатев/Докер/, Тумба
На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 315-та/Красна Поляна/, 316-та/Красна Поляна/, 322-ра/Красна Поляна/, 323-та/Красна Поляна/, Гайтанци, Друган, Тумба
Община Красно Село   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Церова Гора
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Хиподрума
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Нишава/Георги Аврамов/, Хиподрума, Цар Борис III/Девети Септ.
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 20-ти Април, Пирински Проход, Хиподрума
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Пирински Проход, Хиподрума
На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Хиподрума, Хиподрума
Община Кремиковци   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, Іх-356 Кв.18
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Долни Богров, Кремиковци
Община Лозенец   
На 28.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: 410-та, Ііі-335, 1275, Кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/, Пи 681 Кад.Лист.642, Черни Връх
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Петко Каравелов
На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Горски пътник
Община Люлин   
На 28.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: 383-та/Люлин/, 383-та/Люлин/, Иван Бойчев, Иван Бойчев, Кореняк, Кореняк, Люлин 9, Люлин 9, Търново, Търново
На 28.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 30.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин
На 28.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 3
На 29.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Люлин 6, Никола Беловеждов
Община Младост   
На 26.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Инж.Георги Белов, Младост, Младост 3, Младост 3, Младост 3, Младост 3
На 26.03.2018 г. /09:00 - 18:30 ч./ -  София: Александър Малинов, Младост 1а
На 27.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2, Младост 3, Младост 4, Младост 4, Преображение
На 28.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1, Младост 1
На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3
На 30.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1, Младост 1, Младост 3, Младост 3
На 30.03.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Арх. Станчо Белковски, Младост, Младост 1
Община Надежда   
На 27.03.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Надежда 1, УПИ ІІІ-929, Кв.78а, Царевец
На 27.03.2018 г. /10:45 - 14:15 ч./ -  София: Кирил Дрангов/Сашо Михов/, Надежда 1
На 28.03.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  София: Борислав, Демир Капия, Дядо Иван Добрев/Краснооарм, Надежда 1
На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Жорж Дантон/Фр.Революция/, Надежда 1, Надежда 2
Община Нови Искър   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Банска, Зенит, Калиакра, Кв.Кумарица, ул.Хаджи Димитър, Кв.Кумарица-Площада, Кумарица, Летец, ПИ 00357.513.4, Пи 00357л5358л1102, Площад Свети Дух, Средец, Стое Джуров/Тракторист/, Хаджи Димитър/Бузлуджа/
На 26.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Бузлуджа
На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Нови Искър: Божур/Комуна/, Вечерница/Аврора/, Гина Кунчева/Шопска Комуна/, Иглика, Искърско Дефиле, Курило, Малко Бърдо, Мартеничка, Момина Сълза, Нов Живот, Преслав, Роден Кът, Смагово/Прогрес/, Търговска
На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва, Търговска
На 28.03.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Вировете, Две Могили, Зимница, Искърско Дефиле, Китка, Коце Петров Бургов/Антон Ив, Кумарица, Кътински път, Невен, Отдих, Плиска, Светлина, Шопска
Община Оборище   
На 26.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Дунав, Княз Александър Дондуков
На 27.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Евл. Георгиев, Оборище
На 28.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Оборище
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: В. Левски , Врабча
Община Овча Купел   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: 315-та /Барите/, Барите, Гайтанци, Монтевидео/Пионерски път/
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 640-та/Овча Купел/, 642-ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Божидарица, Вечерница, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Каменица, Лилия, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Обзор, Ореховски Дол, Отдих, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Ракита, Тихи Кът, УПИ VIII-13 Кв.48
На 27.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 640-та/Овча Купел/, 642-ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, 760-та/Овча Купел/, XvIII-21 Кв.96, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Божидарица, Бойчо Бойчев, Вечерница, Горна Баня, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Каменица, Лилия, Лозище, Лотос, Люлинска Котловина, Никола Петков/П.Напетов/, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Николай Хрелков, Обзор, Околовръстен път, Ореховски Дол, Отдих, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Подлозище, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Ракита, Тихи Кът, УПИ VIII-13 Кв.48, УПИ Vііі-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище, Цветна Градина
На 29.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Извор, Никола Петков/П.Напетов/, Планиница, Топло Изворче, Фиданка/Селиолу/
Община Панчарево   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Долни Пасарел: 113043, Язовир Искър
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Пасарелски Язовир
На 28.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ -  София: Враня
На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Враня
На 28.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Дворец Врана
На 28.03.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Марица/В.З.Врана-Лозен/
На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: 1-ва/Студентска/, 11-та, 492, Кв, 31-Панчерево, XvIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано, Бяло Поле, Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър, М-Ст Стопански Двор, УПИ II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника Упи, местност Враня, Околовръстен път, Пловдивско Шосе, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Стопански Двор, ул. Стар Лозенски път, Хі-292, Хі-426, Христофор Колумб, Цариградско Шосе/Тракия/
На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Дружба/23-та/, Иглика/7-ма/, Кокиче/4-та/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Младежка/12-та/, Осми Март/15-та/, Старата Чешма/Апостол Янков, Старият път, Явор/9-та/
На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Казичене: Местн. Дявалско Круше, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Вп 52150, Гарата, Местн. Дяволско Круше, Серафим Стоев, Стопански Двор
На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063, 6207, 4430, 44063.6201.33 М.Садина, Арда/В.З.Врана-Лозен/, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/, Веслец/В.З.Врана-Лозен/, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Ерма/В.З.Врана-Лозен/, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз, М.Врана Лозен Триъгълника, М.Мала Круша, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Местн.Крушите, местност Висо, Пи 44063.6207.4748 М.Висо, Рила/В.З.Врана-Лозен/, Родопи/В.З.Врана-Лозен/, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/, Стар Лозенски път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/, УПИ Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, УПИ XVI-168 Кв.17, УПИ ІІ 351 Кв.19, ХХ-4492, 4493, 4494, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/
На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 3-та/В.З.Малинова Долина/, М.Враня Лозен Триъгълника Пи 44063.6207.4777
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  София: 1-ва, Враня, Горубляне, Гродно, Дружба 2, Елемаг, Индустриална, Инж.Георги Белов, Искърско Шосе, Младост 3, Нпз Изток УПИ Хіі-4290, Обиколна, Обреща, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Поручик Мороз, Преслав / Горубляне, Пролет / Горубляне, Ремсиста, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ І-3003, 3295, Кв.98 М.Горубляне, Цариградско Шосе/Тракия/
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Герман: 2512, Вилна Зона Кариерата, Месност Терасите, Патриарх Герман/9 Септември
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М.Райовец, 44063.6207.817, Акация/43/, Блазна, Бор/47/, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Детелина/91/, Долни Лозен, Лозенска Планина/20/, М.Стопански Двор УПИ XlI 2506, Малина/15-та/, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Масларица/13-та/, ПИ 113141, М.Райовец, ПИ 44063.6214.4757, пл.№2621, Кв.1, Проф. Никола Маринов, Рашовец, Рудината/10-та/, С.Лозен, Самоковски път/78/, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Стопански Двор, Стопански Двор М.Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Панчарево: Местн.Ефенди Мост
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  София: Враня, Стопански Двор, УПИ I-71, Кв.36г, М.Младост, Цариградско Шосе/Тракия/
На 28.03.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 11-та, 492, Кв, 31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано, Бяло Поле, Враня, Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър, Горубляне, Гродно, Дружба 2, Елемаг, Индустриална, Инж.Георги Белов, Искърско Шосе, М-Ст Стопански Двор, УПИ II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника Упи, местност Враня, Младост 3, Нпз Изток УПИ Хіі-4290, Обиколна, Обреща, Околовръстен път, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Пловдивско Шосе, Поручик Мороз, Преслав / Горубляне, Пролет / Горубляне, Ремсиста, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стопански Двор, ул. Стар Лозенски път, УПИ І-3003, 3295, Кв.98 М.Горубляне, ХІ-292, ХІ-426, Христофор Колумб, Цариградско Шосе/Тракия/, Цариградско Шосе/Тракия/
На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Осми Март/15-та/, Старият път
На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня Триъгълника, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Стар Лозенски път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз
На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/Студентска/, XvIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, ул. Стар Лозенски път, Цариградско Шосе/Тракия/
На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Панчарево
На 30.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март
На 30.03.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202, В.З.Шумако УПИ Хvііі-2976, Кв.2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433.
На 30.03.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, Бистрица, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З.Калфин Дол Пи 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
На 30.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: 198/В.З.Малинова Долина/, V-260, 2010, Kв.13, Бистришко Шосе, Малинова Долина
Община Подуяне   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Хаджи Димитър
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Венко Наков, Хаджи Димитър
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Баба Вида, Хаджи Димитър
Община Сердика   
На 01.04.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Негован: Баластриера, Стопански Двор
На 01.04.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: 258-ма/Сердика/, Безименна, Бенковски, Горгосица, Градините, Жак Дюкло, Км.9+139, ул. Чепинско Шосе, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Лунна Нощ, Малашевска, Одеса, Перяновец, Самодивско Кладенче, Т.3, Христо Станишев/Чавдарче/, Христо Трайков, Чепинско Шосе
На 01.04.2018 г. /09:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Жак Дюкло, Малашевска
Община Слатина   
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 506-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 516-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/, 526-та/Слатина/, 527-ма/Слатина/, 528-ма/Слатина/, Мими Балканска/Ив.Нед.-Шабл, Поп Грую, Саранци, Стоян Попов, Страцин
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 516-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 506-та/Слатина/, 526-та/Слатина/, 527-ма/Слатина/, 528-ма/Слатина/, Мими Балканска/Ив.Нед.-Шабл, Поп Грую, Саранци, Стоян Попов, Страцин
Община Средец   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борис Стефанов
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борис Стефанов, Стефан Младенов
На 28.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски
На 29.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Христо Белчев/Гаврил Генов/
Община Студентски Град   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Витоша, Дървеница, Проф.Георги Брадистилов, Студентски Град, Храбър Попов
На 26.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Акад.Стефан Младенов/Арсо П
На 27.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Витоша, Проф.Христо Вакарелски, Студентски Град
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Вец Симеоново, Дървеница, Студентски Град
На 28.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Акад.Йордан Трифонов, Проф.Христо Вакарелски
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Вец Симеоново, Дървеница, Проф.Георги Брадистилов, Студентски Град, Храбър Попов
На 29.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Андрей Ляпчев/Универсиада/, Жеко Войвода, Климент Охридски
На 29.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Самоковско Шосе
Община Триадица   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/
 
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ   
Община Антон   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Георги Бенковски, Дойранска Епопея, Европа, Еделвайс, Лайка, Липа, Лъджене, Любен Каравелов, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Юрий Гагарин
Община Ботевград   
На 26.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Воденицата, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Казармен, Курорт Зелин, М.Воденицата, Стара Планина, Трети Март, Широко Ливаде
На 26.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала  Белчово
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Радотина
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Балканска, Захари Стоянов, Люлин, Опълченска, Рудината, Стара Планина, Трети Март
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Витоша, Девети Май, Петко Златарски, Проф. Иван Василев (Първа), Урвич, Христо Ботев, Цар Освободител, Черковна (Марин Димитров)
На 26.03.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Ботевград: XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ Ix, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 26.03.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград: До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик, Саранск, Цар Освободител
На 26.03.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен
На 26.03.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 27.03.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Илия Стоянов, Индустриална, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./ -  Литаково: Бачо Киро, Боговина, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Мургаш, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 28.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070
На 28.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Краево: махала  Маринков Рът, махала  Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 28.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 28.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала  Зимнишки Дол
На 28.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, Пи №055008
На 28.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
На 28.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Бузлуджа, Зелинград, Каблешков, Панайот Волов, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, ТП Бузлуджа, Цар Самуил
На 29.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Васил Друмев, Георги С. Раковски (Р.Доков, Дунав, Ивайло, извън регулацията
На 30.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала  Барбушовци, махала  Брусен, махала  Върха, махала  Ганинци, махала  Павловци, махала  Пейчовци, махала  Пелиница, махала  Плоча, махала  Томовци, махала  Урвич, махала  Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41
На 30.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала  Големо Усое, махала  Горановци, махала  Мановци, махала  Ръждавец
На 30.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград
Община Горна Малина   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Макоцево
На 27.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45, Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета  Байлово: II-274 Кв.31, III-366, Кв.41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110, Кв.25  Белопопци: Пи 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ Ііі-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ, Кв.40, УПИ Хіх-346 Кв.25  Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра Населото  Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л Iv, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов
На 28.03.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Горна Малина: 11-та*, I-215 Кв.12, Iv-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XvII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, Пи 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ IХ Кв 14, УПИ VI-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ ІІ-405, Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ ХVІІ-315, Кв.29, УПИ ХІ -Общ, Кв.14, Упиі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг
На 28.03.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина: 11-та*, Двадесет и Първа, Единадесета, Осемнадесета, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ IХ Кв 14, УПИ ХІ -Общ, Кв.14, Шеста
Община Драгоман   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Железничар, Кольо Фичето, Космина, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември
На 28.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман
Община Елин Пелин   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Караполци: V-39, Кв.3, XI, Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв.143, II-941 Кв 88, VI-142, Акация, Алеко Константинов, Андрешко, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Екзарх Йосиф, Ивайло, Калоян, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Плиска, Славянска, София, Стоян Михайловски, Трети Март, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Нови Хан: Върба, Еледжик, Иглика, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Рибарица, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 Кв.29, Шипка
Община Етрополе   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Боженица: махала  Ласковци;  Видраре: махала  Градище, махала  Кленака, махала  Ликовци, махала  Мусатете, махала  Пешната Лъка, махала  Раздолата, махала  Свин Дол, махала  Сечковци, махала  Станчовец, махала  Черни Връх;  Калугерово, Общ. Правец: махала  Бундаците, махала  Венчарете, махала  Връбчовци, махала  Габрика, махала  Димитровци, махала  Дола, махала  Златовци, махала  Кардашица, махала  Костадиновец, махала  Репавище, махала  Рударец, махала  Свин Дол, махала  Смесите, махала  Стайковци, махала  Трънето, махала  Чекотин, Упи-Хі-8, Кв.4;  Лъга;  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала  Боянско, махала  Дивчов Рът, махала  Драганско, махала  Дръвница, махала  Манастирица, махала  Правешки Ханове, махала  Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала  Церица;  Своде: махала  Бакова Могила, махала  Борова Шума, махала  Бурньовица, махала  Венеца, махала  Габриците, махала  Курман, махала  Лъга, махала  Преход, махала  Требеш, махала  Усоето, махала  Чуклата, махала  Чукльовци;  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала  Краева Бачия, махала  Кръста, махала  Марково Равнище, махала  Скр. Колиби;
На 27.03.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала  Боянско, махала  Дивчов Рът, махала  Драганско, махала  Манастирица, махала  Пушкарско, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110;
На 27.03.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Етрополе;
Община Ихтиман   
На 27.03.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ VІ-111, Кв.16, УПИ ІІ-124, Кв.13;  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4;  Веринско;  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М.Каратопрак, 093360, М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, Кв.4;  Ихтиман: местност Ушите;  Полянци;  Черньово: V-68, Кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ Хvі-6, Кв.1, УПИ ХІV-105, Кв.16;
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 14:15 ч./ -  Горна Василица;  Живково, Общ. Ихтиман;  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман;  Стамболово, Общ. Ихтиман;
На 28.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ихтиман: местност Шиндар;
Община Копривщица   
На 27.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Копривщица: Бунтовна, Васил Икономов, Георги Бенковски, Голомяхова, Детелин Войвода, Кирил Бояджиев, Любен Каравелов, Мандулова, Михаил Цицелков, Никола Беловеждов, Никола Герджиков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Тумангелова Чета, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Юрукова, Яко Доросиев
На 28.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Копривщица: Георги Бенковски, Душко Цаков, извън регулация, Нешо Попбрайков, Фръго Доев, Хаджи Ненчо Палавеев
Община Костенец   
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гуцал: Iv Вк.3а
На 26.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: П-Л I-167, Кв.7, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, ХХІІ-419
На 27.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Долна Баня: VII-95, Кв.17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна Зона, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил и Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Василица
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
На 27.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Средна Гора, Трапезица, Цариградско Шосе, Чайка
На 29.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Долна Баня: VII-95, Кв.17, Вилна Зона, Курорт Долна Баня, Явор
Община Костинброд   
На 30.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: УПИ III-10
На 26.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч./ -  Костинброд
Община Мирково   
На 29.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ Ix-411, Кв.33
Община Пирдоп   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Ненов, Княз Борис І, Лука Х.Павлов, Никола Петков, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Чавдар Войвода
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: махала  Брестака, махала  Илинден, махала  Преспа, махала  Хвърчил, махала  Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Карлиево
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: махала  Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Смолско: Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Църквище: V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ Ххііі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 28.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 28.03.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Смолско: П-Л Х-469, Кв.21
Община Правец   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: махала  Габрика, махала  Гетовци, махала  Цековци
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала  Чифлика
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, махала  Гроздене, махала  Нанковска, махала  Рачовци
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец: Езерото
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Разлив: махала  Боновска, махала  Милинско, махала  Чорбанско, Фелиов Рът
Община Самоков   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Търговска, Хр.Захариев;
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бреза, Булаир, България, Генерал Раздишевски, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Кокиче, Латинка, Люляк, Македония, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Никола Драмалиев, Оборище, Отец Паисий, Пашеница, Петър Попангелов, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Рупите, Сини Вир, Странджа, Тинтява, Търговска, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Кубрат, Христо Зографски, Христо Максимов, Цар Борис III, Цар Борис III, Явор;
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин;
 Поповяне;
 Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Македония, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Търговска, Хан Кубрат, Христо Зографски, Цар Борис III;
На 27.03.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Доспей: 1-ва, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 24-та, 25-та, 26-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Площада;
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472.7449.174;  Драгушиново;  Ново Село, Общ. Самоков;  Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе;  Шипочане;
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21;
На 27.03.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Македония, Отец Паисий, Цар Борис III;
На 28.03.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Самоков: К.К. Боровец, Пи №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, Пи №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец;
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Търговска, Хр.Захариев;
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, Бреза, Булаир, България, Генерал Раздишевски, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Иван Доспевски, Искър, Кокиче, Латинка, Люляк, Македония, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Никола Драмалиев, Оборище, Отец Паисий, Пашеница, Петър Попангелов, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Рупите, Самоково, Сини Вир, Странджа, Тинтява, Търговска, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Кубрат, Христо Зографски, Христо Максимов, Цар Борис III, Цар Борис III, Явор;
На 29.03.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Самоков: Грънчар, Македония;
Община Своге   
На 27.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Искрец: Васил Левски, Здравец, Латинка, махала  Чуй Петел, Меча Поляна, Санаториума, Христо Ботев, Чуй Петел, Ясен
На 27.03.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Своге: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Искър, Каменарска, махала  Брезов Рът, Пирин, Първи Май, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Страцин, Христо Смирненски, Цар Симеон
На 28.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Искрец: Санаториума
На 29.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Искрец: Акация, Васил Левски, Ливаге, махала  Кулинци
Община Сливница   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница
На 27.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драготинци
На 29.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пищане: махала Пометковци
Община Челопеч   
На 26.03.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Златица: Захари и Мария Сергиеви, извън регулация
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН   
Община Гулянци   
На 26.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.03.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./   На 29.03.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 26.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.03.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./   На 29.03.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка
На 26.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 27.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Бръшляница: 9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител  Гулянци: Разсадник  Дъбован: Пирин   Ленково: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген.Вл.Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С.Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка  Шияково: Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив.В.Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор
На 26.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 27.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 29.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ -  Гулянци: Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В.Левски, В.Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-Р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, К-Н Г.Мамарчев, Камчия, Кап.Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр.Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански
На 26.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 27.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 29.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ -  Ленково: Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю.А.Гагарин
На 28.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гулянци
На 28.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбован: Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра
На 28.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Загражден, Общ. Гулянци: Iv-387, Кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра
Община Долна Митрополия   
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Връх Богдан
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Митрополия: 057065, Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Кочев, Заводска, Зърнобаза, Иван Вазов, Индустриална Зона, Лозарски Дол, Люлин, местност Лозята, Оборище, Огоста, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух, Цанко Церковски, Янтра
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия
На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долна Митрополия: Георги Бенковски, Заводска, Лозарски Дол, Прогрес, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Янтра
Община Долни Дъбник   
На 30.03.2018 г. /14:00 - 14:05 ч./ -  Горни Дъбник: 23 Септември, Адил Дервишев, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Г Пърличев, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Пан Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Садовска, Солун, Ст Георгиев, Ст Караджа, Ст Михайловски, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цв.Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ген Скобелев, Д.Дебелянов, Мургаш, Назъм Хикмет, Осогово, Христо Ботев, Христо Янчев, Шипка
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев
Община Искър   
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Искър, Общ. Искър: местност Корея
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Нап. Системи, Нап. Системи
На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон
На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник: 037014 Стопански Двор, Гергов Геран, М-Ст Стопански Двор, местност Гергов Геран, Стопански Двор
На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Адил Дервишев, Нап. Системи
На 30.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81, XII-295 Кв.72, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й.Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д.Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Стопански Двор, Стопански Двор Пи 620042, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански
Община Кнежа   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 26.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Кирил и Методий
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка
На 27.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски
На 27.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Луковит: Писаровска Могила
На 27.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: 735082, местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, местност Криволя, местност Мерата, местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Драва, Перущица, Райна Княгиня, Шейново, Шипка
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Търнак: 9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 28.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Бистрица, Благой Иванов, Бузлуджа, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Иларион Макариополски, Искър, Йоан Екзарх, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Криволак, Любен Каравелов, Марин Боев, Марица, Маршал Толбухин, Места, местност Мерата, Неофит Бозвели, Никола Петков, Огнян Михайлов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Райко Даскалов, Рила, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра
На 28.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Петлешков, Вит, Върбица, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Гостиля, Димитър Бутански, Дунав, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Криволак, Липа, Лом, Мадара, Марин Боев, Маршал Толбухин, Никола Петков, Огнян Михайлов, Опълченска, Охрид, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Пею Тодоров, Плиска, Презвитер Кузма, Ракитин, Рила, Росица, Стефан Цанов, Стражин, Страцин, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черноризец Храбър, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янтра
На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Брацигово, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Околчица, Перущица, Петко Д. Петков, Райна Княгиня
На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Кнежа
На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Александър Стамболийски, Вит, Витоша, Възраждане, Георги Димитров, Димитър Попценов, Ивайло, Кочо Чистеменски, Неофит Бозвели, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Царевец
Община Левски   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Индустриална
На 26.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Никола Вапцаров
На 27.03.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ -  Крушуна: Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив.Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров
На 27.03.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген.Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д.Петков, Петко Ф.Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв.45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка
На 27.03.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 27.03.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:45 ч./   На 28.03.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Асеновци: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 27.03.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:45 ч./   На 28.03.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Горско Сливово: Георги Димитров
На 27.03.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: България, Васил Левски, Витоша, Георги Раковски, Йордан Йовков, Марин Дринов, Пенчо Славейков, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил
На 29.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Бацова махала : Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 29.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор
На 29.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра
На 29.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра
На 29.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
Община Никопол   
На 26.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър
На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 30.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: Сан Стефано
На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 30.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Сомовит: Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К и Методий, Люлин, местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра
На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./   На 30.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сомовит: Ангел Мушатов, Бенковски, Велека, Вит, Ив Вазов, К и Методий, Н Вапцаров, Страцин, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев
Община Плевен   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 26.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: ул.Георги Кочев N: 94
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков
На 26.03.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Плевен: Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия
На 26.03.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: България, Дружба, Кайлъка
На 27.03.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Плевен: Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Рила/Ю.Гагарин/, Св.Св.Кирил и Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Белград, Дунав, Патриарх Евтимий, Прилеп, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център
На 27.03.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: Дружба
На 28.03.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Плевен: Камчия, Христо Ботев
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: 56722.701.3200, Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, местност Стража, местност Стража 701, Стража I
На 28.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Плевен: Сан Стефано
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: Аврора, Белмекен, Бенковски, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Майор Горталов, Правда, Преслав, Район Апк, Раковски, Рила, Силистра
На 28.03.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Анастас Тодоров, Вежен, Георги Кирков, Девети Септември, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Станке Димитров-марек, Хималаи
На 28.03.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, Пи 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу
На 28.03.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Гренадирска
На 28.03.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./   На 29.03.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Плевен: Сан Стефано 49
На 28.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 29.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Брестовец: 158012, М. Съдовете, Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 28.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 29.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, Упи-XII Кв. 19, Ю.А.Гагарин
На 28.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 29.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен, Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Лозарска Среща Кл 1, Местн.Кайлъка, Местн.Плочата, местност Кайлъка, Плочата, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1
На 28.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 29.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сан Стефано, Сан Стефано
На 29.03.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Гренадирска, Прилеп
На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Д.Константинов/Ц.Спасо/, Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Софроний Врачански
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Заводска, Заря, Русе, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Център, Шипка
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 244, 670 Кв. 51, Демокрация, Плевен, Срещу Кат, Стара Планина, Трети Март, УПИ 1, Хайнбоаз
На 29.03.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Плевен: Гренадирска
На 30.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Неофит Бозвели/Ц.Аврам/
На 30.03.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: 1036
Община Пордим   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг   
На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Княз Борис I, Тома Петков, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил
 
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК   
Община Брезник   
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Видрица, Владо Захариев, Воин, Георги Ив Бунджулов, Граово, Гребен, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Могилица, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Непразненци
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Режанци
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садовик
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци
На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Секирна: Местн.Валога
Община Перник   
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 Кв.49
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов
На 26.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Радуй
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Отец Паисий
На 26.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Драгичево: Васил Левски, Витоша, Възраждане, Кокиче, Никола Вапцаров, Оборище, Ропотамо, Средорек, Черни Връх
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Александър Стоянов, Ваклин Церковски, Вела Пеева, Ковачевци, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Пещера, Църква
На 27.03.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 Кв.263
На 27.03.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УпиII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, махала Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански
На 27.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Кралевски път
На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Перник: Асен Златаров, Бенковска, Васил Левски, Кракра Пернишки, Миньор, Отец Паисий, Петко Каравелов, Раковска, Раковски
На 27.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Чипровско Въстание
На 27.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: V-502.1010, Арда, Асенова Крепост, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Вардар, Владислав Граматик, Войниковец, Върбица, Габрово, Гарата, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УпиII, Граово, Граховска, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Искър, Калиманци, Камчия, Кино Салон, Китка, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, махала Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Отец Паисий, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Розова Долина, Розова Долина, Росица, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Стримон, Струма, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Тунджа, УПИ 1 Кв.263, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански
На 28.03.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Ален Мак, Ален Мак, Бабуна, Багова махала , Балван, Балван, Балкан, Батуля, Бачо Киро, Беласица, Божур, Боянова Поляна, Бузлуджа, Буная, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Витоша, Вихрен, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост Кракра, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Еделвайс, Ела, Елбрус, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Изток, Калина, Капитан Векилски, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кръстец, Лилия, Лисец, Люлин, Люлин, Малашевска, Мальовица, Марина Бара, Миджур, Могиличе, Момина Сълза, Морозов, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Оборище, Околчица, Осогово, Острица, Отец Паисий, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Партизан, Петрохан, Пирин, Пирин, Предел, Протожерица, Протожерица, Ралица, Рила, Родопи, Роза, Рупите, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Сини Връх, Синчец, Славей, Софийско Шосе, Средец, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Стримон, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Цане Гинчев, Чавдар, Черковна, Черноризец Храбър, Чинар, Чумерна, Шибой, Шипка, Шумак, Ялбовец
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 104, 105, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406
На 28.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка
На 28.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Ален Мак, Бабуна, Багова махала , Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост Кракра, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Изток, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, Рупите, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец
На 29.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап.Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски път, махала Ракьовец, Местн.Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък
На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Перник: Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Струма
Община Трън   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Милкьовци
На 27.03.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  Видрар
На 27.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Пенкьовци
На 28.03.2018 г. /09:00 - 12:45 ч./ -  Лева Река
На 28.03.2018 г. /12:15 - 16:45 ч./ -  Филиповци
На 29.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Богойна
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА   
Община Берковица   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Берковица: Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 30.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица: Николаевска
Община Вълчедръм   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Адалберт Антонов, Антон Страшимиров, Битоля, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Капитан Савойски, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Тимок, Христо Ботев, Христо Давидов, Черни Връх, Янтра;
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботево, Общ. Вълчедръм: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета;  Вълчедръм: 048001 М. Болашика, 56002;  Горни Цибър: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;  Долни Цибър: Ix Кв.10, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Игнатово: 9-ти Септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев;  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Първа;  Разград, Общ. Вълчедръм: извън регулацията;
На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Антон Страшимиров, Балатон, България /Г.Димитров/, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Вихрен, Генерал Гурко, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Марица, Отец Пайсий, Петър Парчевич, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново, Шипка;
На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин
Община Лом   
За периода 26-30.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември
За периода 28-30.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 27.03.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Сталийска махала : Втора, Извън Селото, Петдесет и Първа, Петдесета, Първа, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета
Община Монтана   
За периода 26-29.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Екзарх Йосиф, Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)
За периода 26-30.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Вардар, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Индже Войвода(Л.Димитрова, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Крайна(П.Харитон), Лъката, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Марица, Марица, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Парта, Пирин М Кутловица, Свети Климент Охридски(Г., Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П., Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Тодорини Кукли, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Хайдут Велко, Христо Ясенов, Цар Асен, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Чернила, Шести Септември, Янтра
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Кошарhик
На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Алеко Константинов, Васил Левски, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров)
На 27.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Средна Гора, Трети Март(Г.Димитров)
Община Чипровци   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чипровци: извън регулацията
Община Якимово   
На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ   
Община Априлци   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
На 29.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска, Липовска, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев
На 29.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Липова Могила, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Христо Ботев
Община Ловеч   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Кооперативен Пазар, Осъмска, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търговска
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона
На 27.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Казачево: Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна
На 27.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, местност Печковец, местност Полето, местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона
На 27.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев
На 27.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Хлевене: Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев
На 28.03.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Баба Тонка, Васил Данков, Димитър Аджарски, Добри Цвятков, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Петър Стефанов, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Тодор Кирков, Тодор Киров, Търговска, Хаджи Димитър
На 28.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев
На 28.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, местност Полето, Могилата
На 29.03.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска
На 29.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия
На 29.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Борислав, Братя Павлови, Гено Димов, Дунав, Иван Вазов, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цоньо Василев, Чайка
На 29.03.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Ловеч: Безименна, България, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Цачо Шишков
На 30.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: София
На 30.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч: Минко Раевски, Осъмска, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море
Община Луковит   
На 29.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Аско Махмудов, Бачо Киро, Вежен, Георги С.Раковски, Добри Комитата, Дунав, Искър, Йордан Йовков, Калето, Опълченска, Орелец, Осогово, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Плевен, Сини Вир, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Татарлийски
На 26.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Завоя на Черна, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Куклите, местност Бяло Поле, Никола Бонев, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Карлуково: Ален Мак, Баба Тонка, Детска Песен, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Младост, Проходна, Първи Май, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Трети Март, Христо Андреев, Христо Ботев
Община Тетевен   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска
На 26.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището
На 26.03.2018 г. /10:00 - 10:10 ч./ -  Тетевен: Вършец
На 26.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска
На 27.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн.Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 28.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Студентска, Христо Смирненски
На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Димитър Стойков, Еловска, махала  Елов Дол, местност Боатин, Явор
На 29.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов
На 29.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Козница, махала  Байовица, махала  Ванковци, махала  Недковци, махала  Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен
На 29.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: 80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала  Бръшленица, махала  Делиевци, махала  Елов Дол, махала  Златевци, махала  Петровци, махала  Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор
Община Троян   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища на Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина
На 28.03.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура
На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: Стара Планина
На 30.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Местн.Джокари
На 30.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Гумощник: махала Реката, Цанко Влаховски
На 30.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дебнево: махала Беров Мост
Община Угърчин   
На 28.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: местност Ношаря, местност Панковски Колиби, местност Площа, Стара Планина
На 29.03.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия
На 30.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Енча, Момина пътека, Последна, Стара Планина, Юрий А.Гагарин
На 30.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, махала Съевска
На 30.03.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Катунец: Асен Златаров, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Македонска, Места, Осъм, Републиканска, Рила, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Черковна, Шипка, Юмрукчал
Община Ябланица   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Здравец, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, Присойка
На 27.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Георги Бенковски, Еделвайс, Лаловска, Трети Март, Явор, Ягода
На 28.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Бреза, махала Миревец, Миразчийска, Присойка
 
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ   
Община Бобов дол   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХІV-234, Кв.23
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ ІХ-252
На 28.03.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело
На 28.03.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Свилен Русев
На 29.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево
Община Бобошево   
На 27.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Iv-123, Кв.15, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Дупница, Иван Вазов, Иглика, Лоза, местност Слатинско Ханче, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис
На 27.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Божур, Бор, Бузлуджа, Вихрен, Детелина, Дупница, Иван Вазов, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис
На 28.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Валивос, Демокрация, Дупница, Здравец, Изгрев, Лоза, местност Герена, Минерални Води, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Студен Кладенец
На 28.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис
Община Дупница   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: Бистрица
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: 68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала  Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч./ -  Самораново: Георги Димитров
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Битоля, Битоля, Битоля, Битоля, Бяло Море, Бяло Море, Дренски Рид, Дренски Рид, Елица, Елица, Иван Вазов, Иван Вазов, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Орляк, Орляк, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Плиска, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Фенерка, Фенерка, Цар Освободител, Цар Освободител, Яне Сандански, Яне Сандански
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789.16.114, XXXIV-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Дупница: 68789.17.484, 68789.21.19, 68789.23.413, 87727, 16, 179, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Венелин, Витоша, Влахина Планина, Войводска, Гергана, Джерман, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дренски Рид, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Искър, Каваклия, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, М. Динката, Максим Горки, Марин Дринов, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Одрин, Орлинска, Орляк, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Разметаница, Рилски Езера, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Софийско Шосе, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ ХІ, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гюргево
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 27.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі, Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 27.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов
На 27.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: 68789.17.484, 68789.23.413, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Венелин, Витоша, Влахина Планина, Войводска, Гергана, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Максим Горки, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Одрин, Орляк, Оструган, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ ХІ, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра
На 28.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Победа, Първи Май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев
На 28.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи Май
На 29.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Владимир Димитров Майстора, Втори Януари, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Иглика, Индустриална, Искър, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Рилски Манастир, Росица, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов
На 29.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: I, Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 29.03.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Зелен път, Кирил и Методий, Комсомолска, Малчика, Осми Март, Победа, Първи Май, Самоковище, XI-124, Кв.17, Христо Ботев
На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.9.2, Ачкагач, Георги Димитров, Иван Вазов, Иглика, Кольо Фичето, местност Прокопо, Партизанска, Пионерска, Първи Май
На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 04220.9.147
На 30.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, Пи 04220.11.35, Стопански Двор
На 30.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, Пионерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: 68789.21.19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна
Община Кочериново   
На 26.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бараково: Беласица
На 26.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кочериново: Братя Пандурски, Бреза, Жельо Демиревски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Трети Март, Църквището
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бараково: Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, Упи-VI-27, Кв.100
На 27.03.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бараково: Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, Методи Попгеоргиев, Никола Парапунов, Септемврийска, Христо Ботев
На 27.03.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Кочериново: Асен Рашков, В.Везенков
На 27.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Костадин Лазаров, М.Полето, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Струма, УПИ - VІІІ-157, Христо Ботев
На 27.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Никола Вапцаров
На 29.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв.12, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново
На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Плиска, Септемврийска Слава, Тинтява, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 30.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: V-688 Кв.66, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Калоян, Москва, Мусала, Плиска, Стопански Двор, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 30.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин
Община Кюстендил   
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 27.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала  Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богослов: 037149, махала  Топилата, местност Саманли Баир;  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;  Илия;  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала  Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино: махала  Бурнаавска, махала  Зидинци, махала  Ковачка, махала  Озранци, махала  Рахталинска, махала  Реката, махала  Решанска, махала  Чеканец;  Савойски: махала  Бреза, махала  Пелтечка;  Сажденик: махала  Златанска;  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала  Диновска, махала  Маркова, махала  Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 27.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала  Адамска, махала  Албания, махала  Баздарска, махала  Бантовска, махала  Бела Вода, махала  Воденичарска, махала  Горна Йовчовска, махала  Горчовска, махала  Гошевска, махала  Грънчарска, махала  Гърличка, махала  Гъскарска, махала  Гюрова, махала  Димовска, махала  Долна Дралевска, махала  Долна Йовчовска, махала  Дралевска, махала  Дърманска, махала  Занева, махала  Заячка, махала  Испорска, махала  Йовкинска, махала  Кадрамска, махала  Камберска, махала  Каменичка, махала  Карамфиленска, махала  Ковачка, махала  Котаранска, махала  Кузумска, махала  Кумбазка, махала  Лазарска, махала  Лапевска, махала  Лесичкова, махала  Маджирска, махала  Маринкова, махала  Михтарска, махала  Моравска, махала  Мулова, махала  Падинарска, махала  Парлапанска, махала  Песокарска, махала  Петачка, махала  Пупулска, махала  Рановска, махала  Русулска, махала  Сапунджийска, махала  Селишка, махала  Семенска, махала  Симонска, махала  Соколовска, махала  Соколчева, махала  Средна махала , махала  Станковска, махала  Стойчовска, махала  Тасковска, махала  Текемска, махала  Треновска, махала  Хаджийска, махала  Цанкина, махала  Чорбаджийска, махала  Чукарлийска, махала  Шаренкова, махала  Шукалска, махала  Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето;  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;  Еремия: махала  Брезалийска, махала  Бумбарска, махала  Влашка, махала  Геровска, махала  Гугушанска, махала  Златковска, махала  Ивановска, махала  Керелска, махала  Ковачка, махала  Костовска, махала  Лесовска, махала  Манчовци, махала  Марковска, махала  Мурджовска, махала  Мухтийска, махала  Пенковска, махала  Рекалска, махала  Сарамандовци, махала  Секалска, махала  Стаменковци, махала  Стойковска, махала  Тинтилиговска, махала  Тотевска, махала  Фудулска, махала  Цинцовска, махала  Цоцоманска, махала  Чифличка, махала  Чукардова, махала  Шопска, махала  Щърбевци, махала  Якимовска, махала  Яновска;  Згурово;  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска;  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова;  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;  Лелинци: Васил Левски, махала  Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци;  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала  Дядо Манова, махала  Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала  Гьошевска, махала  Каменичка, махала  Лазовска, махала  Начковска, махала  Ненкова, махала  Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала  Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Смоличано: махала  Бачовска, махала  Беловинска, махала  Габерлийска, махала  Гьоревци, махала  Каргалий, махала  Мангелска, махала  Миринска, махала  Райков Рид, махала  Реката, махала  Св.Ана, махала  Сделище, махала  Хаджийска, махала  Чифлико, махала  Чорбаджийска, махала  Чукарлийска, махала  Юговци;  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка;  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска;  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;
На 26.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Търсино;
На 26.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Ангел Кънчев, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Люле Бургас, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Узунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок;
На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Ямбол;
На 29.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Демокрация, Емил Шекерджийски, Жданов, Капанска, Константинова Баня, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Цар Освободител;
На 29.03.2018 г. /13:00 - 13:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Мбал Кюстендил;
На 29.03.2018 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански;
На 29.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: ул.Синчец;
На 30.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември;
На 30.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин;
На 30.03.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Соволяно: Георги С. Раковски, Девети Септември, Любен Харалампиев, местност Долбин, Минзухар, Младост, Руен, Христо Ботев;
На 30.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев
Община Невестино   
На 30.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ваксево: махала  Бантовска, махала  Горчовска, махала  Гошевска, махала  Грънчарска, махала  Гъскарска, махала  Заячка, махала  Камберска, махала  Ковачка, махала  Котаранска, махала  Лапевска, махала  Парлапанска, махала  Пупулска, махала  Рановска, махала  Сапунджийска, махала  Соколовска, махала  Тасковска, махала  Треновска, махала  Чорбаджийска, махала  Чукарлийска, махала  Юзунска
На 30.03.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Еремия: махала  Брезалийска, махала  Гугушанска, махала  Ивановска, махала  Пенковска, махала  Чифличка
Община Сапарева баня   
На 26.03.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гюргево;  Крайници;  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.46.10, 65365.601.186, 65365.602.602, I , Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797, Кв.74, Xv-2268, Кв.44, Ііі-3071, Кв.120, Албена, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Лакатница, Липа, Ловна, Лоза, Любен Каравелов, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Под Селото, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пролет, Пчела, Радецки, Раковски, Рила, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Св.Илия, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Ягода;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;
На 26.03.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , Кв. 70, УПИ VIII Кв.10;
На 26.03.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672, Кв.36, XIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;
На 26.03.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин;
На 26.03.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, местност Гюндера;
На 26.03.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365.210.111, местност Зелени Преслап, Паничище, ПИ №65365.210.111 М.Юрта;
На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;
На 28.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I , Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797, Кв.74, Ііі-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД   
Община Банско   
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Гостун
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Добринище: 9ти Септември, 9ти Септември, Адам Трънка, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Търговска, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Места: І-92 Кв.6
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене
На 27.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13
На 27.03.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Банско: Стефан Караджа, Тевно Езеро, Хан Кубрат, Явор
На 29.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров
На 29.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, Iv, Кв 29, IvI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл.№813, местност Бански път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета
Община Благоевград   
На 27.03.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Андрей Ляпчев, Бодрост, Братя Миладинови, Ванюша Валчук, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Попов, Грамада, Д-Р Борис Проевски, Дунав, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Илинден, Климент Охридски, Крушево, Кузман Шапкарев, Люляк, Малешево, Менча Кърничева, Места, местност Под Грамадите-Ш13, Никола Вапцаров, Победа, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Цар Симеон
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Чимево Дере
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци: Ix-460, 000399, Xv-273, Амитица, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, Пи 018013, Рафетица, Рила, Св.Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ XIII-261, Кв.11, Упи-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451, Кв.27, УПИ-ІV-468, Кв.25, УПИ-ІІІ-63, XIХ-33, Кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен
На 26.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ Iv-220, Кв.8
На 27.03.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Гьорче Петров, Д-Р Христо Татарчев, Еленово, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Митрополит Борис, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов
На 27.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Илинден, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов
Община Гоце Делчев   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Васил Априлов, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Цар Иван Асен
На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - Упи-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Упи- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99, 131, Кв.22
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Господинци: Упи-Хі, Кв.1
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кремен, Общ. Банско
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен
На 27.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Тинтява
На 28.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Балдево
На 28.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Баничан
На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Дряново: 029032 - М.Дяново  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг;  Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, М. Маноле , Пи-000490, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, извън регулация Пи 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл в ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл.А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;  Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Ковачевица: Кв.23, УПИ ІV;  Копривлен: 142159, неуточнен адрес;  Лещен: УПИ II - 273;  Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 по КВС на С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2;  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета;  Осиково, Общ. Гърмен;  Рибново: 048031, ІІІ-966, Кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, местност Бърдо, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Скребатно;
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин;
На 28.03.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Одрин, Охрид, Скопие, Стара Планина, Цар Самуил;
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 29.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: 19-ти Октомври, Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Бабуна, Беласица, Борис Чанджиев, Витоша, Вихрен, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Гьорче Петров, Даме Груев, Димитър Стоянов, Добруджа, Дунав, Енос, Завоя на Черна, Захари Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Иларион Макариополски, Казармата, Кичево, Клокотница, Кмет Никола Атанасов, Лозенград, М. Бербат Хендек, Марица, местност Бербат Хендек, Мидия, Митрополит Макарий, Никола Мандушев, Никола Петков, Ниш, Ореляк, Панаирски Ливади-Продължение, Пирот, Полковник Борис Дрангов, Попови Ливади, Преспа, Райко Джинзифов, Сан Стефано, Саук Бунар, Свещник, Серес, Сливница, Спаска Фурнаджиева, Средна, Стара Планина, Стефан Веркович, Стефан Захариев, Стефан Стамболов, Стойо Льондев, Стражин, Страцин, Струга, Търговска, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов, Чаталджа, Шар Планина, Щип
На 29.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Средна
На 29.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил и Методий, местност Мочура, неуточнен адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана
На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов
На 30.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана
На 30.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, Упи-VІІ , Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра
На 01.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев
На 01.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Бившият завод УКВ
Община Гърмен   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рибново: 048031, Втора, Двадесет и Седем, М.Селища, М.Тръне, неуточнен адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта
На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Девета, Единадесета, Иван Вазов, неуточнен адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Шеста
На 28.03.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Дебрен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Трета, Четвърта
На 28.03.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Четвърта, Ценьов Тумба, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
Община Кресна   
На 26.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Долна Градешница: Втора, Главен път Е79, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Градешка Гара, неуточнен адрес, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
За периода 27-28.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долна Градешница: Главен път Е79, извън регулацията
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 28.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Илинденци: Алеко Константинов, Белица, Васил Левски, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Димитър Пешев, Единадесета, Здравец, Илинден, Кольо Фичето, Костур махала , М. Злинска Река - Сусарник, местност Бабище, местност Горно Поле, Мраморна, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Св. Трифон, Свети Мина, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Черноризец Храбър, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 26.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Илинденци: местност Горно Поле
На 27.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 28.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кресна: местност Градешки Бани, неуточнен адрес, Подината;  Сандански: Илинден;  Струмяни: 7-Април, Врабче, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил и Методи, Св.Св.Константин и Елена, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил;  Долна Градешница: Втора, Главен път Е79, Гробето, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Градешка Гара, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
Община Петрич   
На 29.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци
На 26.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово: Капсиди
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил
На 27.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Атанас Маджаров, Европа, Катя Паскалева, местност Грамадите, Свети Климент Охридски, Тодор Стоянов, ХІІ-3719, Кв.8, Цар Самуил
На 27.03.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Ново Кономлади
На 27.03.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  С.Ново Кономлади
На 27.03.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  С.Капатово
На 28.03.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Капатово
На 28.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански;  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, Мир, Митко Палаузов, неуточнен адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ XII-19, Кв.5;  Генерал Тодоров;  Долна Крушица: Каръчкото;  Камена: Динко;  Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море;  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка;  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица;  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията;  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ Іv-57, Кв.18;  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда;  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Зиче, местност Конгоро, Хижа Беласица;
На 28.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Атанас Маджаров, Истра, Марица, местност Грамадите, Рокфелер, Свобода, УПИ Vі-374, Кв.351, Цанко Церковски, Цар Самуил;
На 28.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кромидово: Реката;
На 28.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна;
На 28.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кромидово: местност Селището, Под Черквата;
На 29.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишлене;  Габрене: местност Златарево;  Гега: Боровичко, Боровичкото;  Долене;  Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката;  Долна Рибница;  Драгуш;  Дреновица;  Зойчене;  Кладенци, Общ. Петрич;  Кукурахцево;  Мендово: Слопотец;  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Златарево, местност Иловица;  Право Бърдо;  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански;  Струмешница: Струмешница;  Чурилово;  Чуричени: 000248, местност Куково;
На 29.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Княз Борис I;
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица;
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска;
На 30.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: България, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Демир Капия, Екзарх Йосиф, Калабак, Капитан Джингаров, Македония, Мануш Георгиев, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Стадионска, Стоян Търнаджиев;
Община Разлог   
На 26.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански;  Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов;  Белица, Общ. Белица: местност Семково;  Годлево;  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Горно Драглище;  Добърско;  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42;  Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река;
 Разлог: местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев;
На 26.03.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Разлог: местност Катарино;
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка;
На 26.03.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Iv, Кв 29, IvI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Конещица Пи, местност Конищица, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шафле Дере;
На 27.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Борис Клементиев, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Девета, Димо Хаджидимов, местност Семково, неуточнен адрес, Пета, Първа, Равен, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Шипка;
На 27.03.2018 г. /13:15 - 14:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Владимир Поптомов, Втора, Георги Андрейчин, Грънчар, Даме Груев, Димитър Даракчиев, Пейо Яворов, Тутракан, Яне Сандански;
На 28.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев;
На 29.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията;  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, неуточнен адрес, Р-Н Стопански Двор;  Горно Краище;  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Разлог: Александър Стамболийски;
Община Сандански   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи Май
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма
На 29.03.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бели Брег, местност Падарката
На 29.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Левуново: Гоце Делчев, местност Стопански Двор, Яне Сандански
На 29.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: неуточнен адрес, Р-Н пътно Управление
На 30.03.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Лиляново: местност Туричка Черква, Туричка Черква
На 30.03.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Сандански: Ангел Ташков, Асен Златаров, Баба Тонка, Беласица, Божин Димов, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Вихрен, Връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Илинден, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, местност Попина Лъка, местност Туричка Черква, Надежда, Огражден, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Община Сатовча   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лале, МВЕЦ Црънча, Места, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 27.03.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лале, Места, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 29.03.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка
На 29.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан: Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, местност Стопански Двор, Младост, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев
Община Симитли   
На 26.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 26.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Бачева махала , местност Джалева махала , местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска
На 26.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, махала  Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, Упи-Ііі-1466 Кв.51, Шипка
Община Струмяни   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Микрево: 6-ти Септември, Будутел, Георги Бенковски, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Освобождение, Райна Княгиня, Решково, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Стопански Двор, Цар Иван Асен II, Чинара, Яне Сандански
Община Хаджидимово   
На 26.03.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Балтачица, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Орфей, Отец Паисий, Площада, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Слатина, Теменуга, Тридесет и Шеста, Христо Ботев
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Община Якоруда   
На 27.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/
 
 
ОБЛАСТ ВРАЦА   
Община Враца   
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бели Извор: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин
На 01.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: З-Д Зрмм
На 26.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: 12259.444.1 и 12259.444.9, Стоян Ц. Даскалов
На 26.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Власатица: Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: 28-ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв.Кулата/, Пълковица, Първа улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона
На 26.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Нефела: Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
На 27.03.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Враца: Складова
На 27.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: Авлига, Илинден, Сениче, Сениче База Логистика Чез
На 28.03.2018 г. /10:15 - 12:00 ч./ -  Враца: Мито Орозов
На 29.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Васил Кънчов, Найден Геров, Никола Войводов, Самуил
На 30.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: З-Д Г.Генов
 
ОБЛАСТ ВИДИН   
Община Белоградчик   
На 29.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Миджур, Стара Планина
Община Брегово   
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв.121, Александър Стамболийски, Антим Първи, Братя Миладинови, Васил Друмев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Мирон Брезоев, Пеньо Пенев, Първи Май, Роза Люксембург, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Хан Аспарух, Хан Крум
Община Видин   
За периода 26-30.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Градец, Общ. Видин: Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета
За периода 26-30.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градец, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Осма, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта
На 26.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 27.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 28.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 30.03.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски път, Четвърта, Шеста
На 27.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Видин: Акад.Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Безименна, Панония, Тодор Велков, Узунова
Община Грамада   
На 27.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Грамада: Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Добри Чинтулов, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Стоевски, Тодор Тошков, Христо Ботев, Шестте Партизани, Широка
Община Кула   
За периода 26-30.03.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Кула: Арда, Аспарухова, Бдин, Бузлуджа, Бяло Море, Възраждане, Възраждане, Гено Цанов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Загоре, Иван Вазов, Иван Кръстев, Клокотница, Сливница, Хаджи Димитър
На 28.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула: 4 Кв 1, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 28.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полетковци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
Община Ново село   
За периода 26-30.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста
За периода 26-30.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Русия спира полетите с Ан-148 1| 4544 |20.03.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 4065 |20.03.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 1| 4531 |16.03.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3423 |13.03.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ