Реклама / Ads
10| 5102 |31.03.2023 НОВИНИ

Кирил Петков: Ще направим предложение за премахване на поста на главен прокурор

.
Източник: личен архив
Коалциия с ГЕРБ в невъзможна. Ние бяхме създадени като партия, за да променим модела “Борисов”. Това заяви Кирил Петков от коалция “Продължаваме промяната – Демократична България” в ефира на Евронюз.
 

Ако решим да влезем в коалиция с ГЕРБ ще отблъснем всички наши избиратели. Кампанията ни беше фокусирана към бъдещето – Еврозната, Шенген, селското стопанство, намаляване на цените на храните.

 

Ние ще съставим правителство на малцинството. Готови сме да представим позитивна програмаа, която има общи политики с останалите партии в парламента. Нвезависимо за коя партия гласуват избирателите тярвба да изиксват от въпросната партия, посочи Петков. 

 

Време е да променим системата, така че, когато настъпи промяната - тя да дойде с нова надградена система, а не просто да сменим кой е на върха като главен прокурор. Така че ние ще намерим предложение за премахване на поста на главен прокурор, отбеляза Кирил Петков.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2884 |27.11.2024 Кирил Петков: Трябва да се отпуши работата на парламента . 3| 2889 |27.08.2024 От ПП-ДБ предлагат кандидатите за еврокомисари да бъдат изслушвани в парламента . 26| 5454 |15.06.2024 Кирил Петков: Без участието ни в консултациите Борисов не може да стане премиер, както се надяваше преди изборите . 7| 3312 |14.11.2021 Кирил Петков: Следващото правителство на България ще е коалиционно

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads