Крадци откриха труп на жена, изчезнала преди година
Труп на жена, която е била забелязана за последно в началото на октомври 2009 година, е бил намерен в частна вила в местността Садовете край Лом, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Труп на жена, която е била забелязана за последно в началото на октомври 2009 година, е бил намерен в частна вила в местността Садовете край Лом, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Тя е имала син и дъщеря, които обаче не са я потърсили и не са подали сигнал в полицията за издирване???????????? А защо ли?
Веднага да преместят новия сезон на "От местопрестъплението" да се снима в България - крадци откриват труп на непотърсена изчезнала жена! - това е само за Хорейшо !
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.