Реклама / Ads
3| 5162 |20.01.2023 НОВИНИ

Кремена Кунева: Бухалката се завърна. Гешев ще оглави и Сметната палата

.
Кремена Кунева
Депутатът от Демократична България Кремена Кунева написа в своя профил в социалната мрежа Фейсбук, че днешното решение на депутатите да освобобят председателя на Сметната палата Цветан Цветков, е ”срам за българската политика и демокрация.” Вносители на предложението са председателите на парламентарните групи на ГЕРБ, ДПС, БСП и ”Български възход”.
 

Народният представител Кремена Кунева посочи, че със свалянето на председателя на Сметната палата Цветан Цветков се създава опасен прецедент, Гешев да оглави институцията.

 

Ето пълния текст на публикациятана на Кремена Кунева: 

 

Днешният ден е срам за българската политика и демокрация!
Ето, с това гласуване Гешев ще оглави и Сметната палата, а един човек, който вчера каза истината ще бъде публично и без никакви мотиви, незабавно отстранен.


Цветан Лилов Цветков стана жертва на това, че имаше смелостта да бъде на страната на истината.


Благодарим му за работата!


А вие, ние, сме явно върнати поне 7 години назад.
Бухалката се завърна.

 


.

 

Източник на снимката: Фейсбук профилът на Кремена Кунева




Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 1081 |17.12.2025 МФ предлага промяна в допълнителното пенсионно осигуряване. Какво е мултифондов модел? . 3| 1367 |17.12.2025 Разкритие: Руските служби са сплашвали белгийски политици, за да блокират средства за Украйна . 0| 1163 |17.12.2025 Мъж е загинал на АМ „Тракия“, след като е бил на пътното платно . 3| 1404 |17.12.2025 Уволниха директора на 138-о училище, който отрича да е поставял камери в тоалетните

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads