Вярвам, че съдът ще постанови, че Гълъбин е невинен, каза по БТВ съпругата на задържания наш олимпийски шампион Г. Боевски, Красимира, която се завърна от Бразилия.

Открит бил официалния фотограф, който завел Гълъбин и дъщеря му да си купят куфарите. От куфарите на Гълъбин били извадени части, които тежат, и бил сложен наркотикът.

Знам, че Гълъбин е невинен. Имам уверението, че срещу него ще се действа справедливо, каза Боевска и добави, че към момента няма протакване по неговия случай.

Адвокатът, който Боевски наели, бил млад, сега се утвърждавал, учил в Европа и не искал баснословни хонорари, както негови колеги в Бразилия. Можели да си го позволят.

Продължаваме да мечтаем с Гълъбин, спрат ли на човек мечтите, той трябва да умре, заключи Красимира Боевска.

Frognews.bg