Реклама / Ads
20| 5462 |25.05.2014 НОВИНИ

Кунева пожела индексът на щастието да ни се вдигне

.
Преференциалният вот е рядък шанс. За първи път имаме възможност да гласуваме мажоритарно. Отдавна го искаме. Аз съм участвала в мажоритарни избори и това бяха най-хубавите избори за мен.
 

Това коментира водачът на листата на Реформаторския блок Меглена Кунева след като упражни правото си на вот.

"Следя какво става в Европа и в страни, в които вече има избори. Средно 60% ще бъде нивото на гласуване в Европа, иска ми се - ние да сме към 60%, да минем 50%. За мен това ще е много голяма победа, наша гражданска победа. Оттам нататък, очаквам честно състезание. За мен това е най-важно”, допълни тя.

Кунева пожела на всички много спокойствие и индексът на щастието за България в следващата година да се вдигне поне с една стъпка нагоре.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 441 |11.12.2025 Еврогрупата одобри присъединяването на България към Европейския стабилизационен механизъм . 2| 909 |11.12.2025 Избори или референдум за източните украински територии, заяви Зеленски . 1| 801 |11.12.2025 ЕЦБ ще поздрави България за присъединяването към еврозоната . 5| 1774 |11.12.2025 Оставката не означава, че правителството е паднало, според политолог

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads