Реклама / Ads
13| 4797 |21.09.2018 НОВИНИ

Маринов: Решението да стана министър го взех, без да мисля много

.
Младен Маринов Източник: БГНЕС
Бях на оперативка. Решението да стана министър го взех, без да мисля много. Решенията ги вземаме бързо. Това каза новият министър на вътрешните работи Младен Маринов.
 

Приемам го като мнение на президента, на което той и ма право. До указа, не съм чул такива работи. Като го е казал, това е произтекло от обективни критерии. Но ние имаме и успехи, отговори на въпрос за думите на президента за "мърлявата работа" на вътрешното министерство Маринов.

 

Искам да встъпя в длъжността, да направя анализи  и тогава ще направя предложение за главен секретар. На този пост трябва да е служител от системата на МВР. Терзийски и Спиридонов са добри специалисти. Нямам срок да съобщя име. С конкретен човек не съм говорил. Сондирал съм мнение, обясни Маринов. Георги Арабаджиев в момента изпълнява длъжността, допълни той.

 

Той коментира и акцията срещу Арабаджиеви: "При всяка акция се действа дори и когато лицата ги няма. Ще хванем Ветко и Маринела Арабаджиеви и ще ги представим на правосъдието", заяви Маринов.

 

И водещият на Нова телевизия не зададе въпроса, дали Младен Маринов има нещо общо с Мето Илиенски.

 

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2776 |10.04.2024 Бивш зам.-министър: Новият министър на правосъдието не иска сериозни промени в прокуратурата . 6| 5989 |09.04.2019 Министър Младен Маринов говори двайсет минути, но не каза нищо . 6| 4874 |18.09.2018 Борисов: Ако няма указ, гласуваме за Аврамова и Желязков в четвъртък . 6| 18257 |04.05.2017 Г-н Валентин Радев, преметнахте ли ни за сефте?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads