Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 5782 | НОВИНИ

Митьо Очите на свобода от утре?

Митьо Очите на свобода от утре?
Бургаският Окръжен съд ще заседава утре по казуса на наркобоса Димитър Желязков, за да реши дали присъдата на Очите, както е известен още той, е изтекла.
 

Според неговите адвокати присъдата му е просрочена и той е трябало да бъде пуснат на свобода още след новогодишните празници. Още през декември защитата на Жлязков е поискала да бъдат приспаднати стари арести на Очите от срока на наказанията му. Молбата е уважена от шефа на затворите Петър Василев, но прокуратурата е спряла излизането му.

На Очите трябвало да бъдат приспаднати 4 месеца и 4 дни, които той е прекарал по арестите от 2002 до 2006 г. и които не му били приспаднати от присъдите след това.

В момента Митьо Очите излежава присъда в Белене за пране на пари от 4 години и 10 месеца. Според юристи вероятносттта да бъде пуснат на свобода още утре е почти 100 процента.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Сакскобургготски : Избираме между ДС и свобода за децата си 66| 6434 | Сакскобургготски : Избираме между ДС и свобода за децата си К. Стойчев: По-малко свобода – повече бедност 16| 10694 | К. Стойчев: По-малко свобода – повече бедност Заболяване отложи делото срещу Очите 4| 5225 | Заболяване отложи делото срещу Очите Изкукали юристи плашат и разсмиват пред очите на Темида 14| 8607 | Изкукали юристи плашат и разсмиват пред очите на Темида

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads