Реклама / Ads
0| 3904 |05.08.2022 НОВИНИ

Назначиха Александър Свраков за зам.-министър на финансите

.
Александър Свраков бе назначен за заместник-министър на финансите. Това стана със заповед на служебния премиер Гълъб Донев, информират от правителствената пресслужба.
 

Свраков е бил началник в Данъчната служба "Лозенец" към Столичното управление на данъчната администрация. Той е изпълнявал и длъжността директор на дирекция "Обжалване и управление на изпълнението" към Централното управление на НАП. Има богат опит в частния сектор в сферите на данъчното облагане и на данъчното законодателство.

 

От поста председател на Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси" пък е освободен Николай Василев. Заместник-председателят на Агенцията Асен Асенов ще бъде временно изпълняващ длъжността председател на Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси" до определянето на титуляр.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 221 |14.12.2025 Сестри Стоеви с титла в Индия . 15| 1140 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 0| 958 |14.12.2025 Среброто е удвоило стойността си. Какво е темпото на златото? . 1| 1203 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads