Шествието е тръгнало от община Андай и е преминало в спокойна обстановка. В протеста са участвали антикапиталисти, еколози, антиглобалисти и няколко десетки представители на "жълтите жилетки", допълва БНТ.

Днес във френския курорт Биариц се открива срещата на върха на Г-7, която ще продължи до понеделник. Безопасността на форума е поверена в ръцете на 13 200 полицаи и жандармеристи.