Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 7618 | НОВИНИ

Операция „Фабриката” разби цех за нелегални цигари

Операция „Фабриката” разби цех за нелегални цигари
Нелегалната цигарена фабрика в село Патриарх Евтимово е позиционирана в двора на бивша мандра, собственост на Владимир Аврамов.
 

По непотвърдена информация е повикан за разпит синът на Владимир Аврамов- Аврам Аврамов, който има цех за полиетилен на 200 метра от нелегалната цигарена фабрика. 79 годишният дядо на Аврам и негов съименник заяви, че никога не е виждал в близките месеци мандрата да работи, нито да влизат вътре хора. При спецполицейската акция засечените 11 човека са били работници от нощна смяна.

Frognews.bg припомня, че 11 души са задържани тази нощ при операция "Фабриката" срещу производството на нелегални цигари за вътрешния пазар. Разбит е нелегален цех, в момент на производство на цигарите. Иззети са 12 мастербокса цигари от известната българска марка "Виктори", произведени тази нощ и над 120 000 къса цигари, които са в насипно състояние.

Групата е наблюдавана от два - три месеца
. Все още се издирват организаторите на групата. Засилено полицейско присъствие има и в община Раковски. През целия ден акцията ще продължи в Пловдив и Асеновград. Това е поредният случай на разбиване на нелегален цех за производство на цигари в Асеновград. Предишният беше в индустриалната зона на града.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Операция Фабриката разби нелегален цех за цигари 3| 5451 | Операция Фабриката разби нелегален цех за цигари Митничари разбиха нелегален склад в София 1| 5460 | Митничари разбиха нелегален склад в София Разбиха таванска лаборатория за канабис 3| 5420 | Разбиха таванска лаборатория за канабис Яне Янев: Бойко Борисов е мафиот, а обществото не ме разбира 86| 13335 | Яне Янев: Бойко Борисов е мафиот, а обществото не ме разбира

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads