Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 4591 | НОВИНИ

Парламентът без интернет и електронна поща до неделя

Народно събрание
Народно събрание
Парламентът без Интернет и електронна поща до неделя, това потвърдиха за NOVA от пресцентъра на Народното събрание.
 

 Прекъсвнето е планирано и се налага заради ремоната на сградата на Партийния дом на пл. "Александър Батенберг", съобщава БНТ.

 

От 18 часа днес до 20 часа на 7 юли ще бъдат изключени всички комуникационни системи на НС, за да няма проблем със сървърите на институцията и за да се избегнат повреди на компютрите в сградата, в която се намира по-голяма част от администрацията на парламента и кабинетите на депутатите. 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Европарламентът избира новия си председател, без българи в надпреварата 10| 5319 | Европарламентът избира новия си председател, без българи в надпреварата Масови протести в Грузия - парламентът е блокиран 11| 6438 | Масови протести в Грузия - парламентът е блокиран Бобов дол е без интернет след акцията на ГДБОП 1| 4426 | Бобов дол е без интернет след акцията на ГДБОП 86% от използващите интернет се подлъгват от фалшиви новини 2| 3948 | 86% от използващите интернет се подлъгват от фалшиви новини

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads