Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3354 | НОВИНИ

Първата дама на Украйна: Руснаците крадат децата ни

Олена Зеленска
Олена Зеленска Източник: БГНЕС
Руските сили крадат украински деца. Товаказа първата дама на Украйна Олена Зеленска пред италианската телевизия в четвъртък, предаде агенция АНСА.
 

За предаването „От врата до врата“ тя определи това като военно престъпление и заяви, че Киев ще ги върне.

 

„Ще се опитаме да върнем всички деца в Украйна“, обеща Зеленска, като добави, че украинските власти нямат списък с имена и фамилни имена за децата.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Турция отхвърли жалбите на Русия за дарените дронове на Украйна: ”Байкар” е частна компания, не се месим 0| 4729 | Турция отхвърли жалбите на Русия за дарените дронове на Украйна: ”Байкар” е частна компания, не се месим Елена Йончева предлага да се преразгледа принципът мигрантите да остават в първата европейска страна, до която стигнат 0| 3753 | Елена Йончева предлага да се преразгледа принципът мигрантите да остават в първата европейска страна, до която стигнат Войната в Украйна: Кървава отбрана на Лисичанск, вризове в Киев 0| 4078 | Войната в Украйна: Кървава отбрана на Лисичанск, вризове в Киев Калоян Константинов от фронта в Украйна: Хубавите села хубаво горят 0| 3946 | Калоян Константинов от фронта в Украйна: Хубавите села хубаво горят

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads