Реклама / Ads
0| 5949 |18.05.2020 НОВИНИ

Пастор Даниел Хъл отива на съд за блудство с 8 момчета в Сливен

.
Пастор Даниел Хъл
Районната прокуратура в Сливен предаде на съд британеца Даниел Хъл, който е обвинен за това, че е извършвал действия на полово удовлетворение с лица от същия пол, като използвал положението им на зависимост, съобщиха от държавното обвинение.
 

От 3 години британският пастор живее в квартал "Надежда" в Сливен и проповядва в създадения от него Молитвен дом. Според прокуратурата той е блудствал с 8 момчета, като пет от тях не са навършили 14-годишна възраст към момента на извършване на деянията - през 2018 г. и 2019 г.


Арестът на 43-годишния чужденец бе извършен на 12 септември м.г. след осъществена двумесечна проверка по документиране на престъплението от служители на отдел "Киберпрестъпност" при ГДБОП и служители на ОДМВР-Сливен.


В момента на задържането Даниел Хъл бил заварен в едно помещение в присъствието на шест малолетни и непълнолетни момчета.


Ден по-късно Районният съд в Сливен го остави в ареста за постоянно, като до момента мярката му за неотклонение не е променяна.


Предстои насрочване на дата за делото.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3012 |30.04.2025 Съдът в Луковит разпореди постоянното задържане на мъжа, счупил ръцете на 11-годишно дете в града . 4| 3084 |25.02.2025 "Киберпрестъпност" към ГДБОП арестува онлайн сексуален насилник. Откриха 12-годишна жертва в дома му . 1| 3443 |26.11.2024 Неполнолетните биячи в мол остават в ареста. Те - между 15 и 17 години . 0| 5886 |17.09.2019 Нови сигнали срещу педофила Даниел Хъл

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads