Реклама / Ads
Frognews
0| 3408 |12.04.2019

Планирани прекъсвания на ЧЕЗ Разпределение в Западна България за 5-19.04.2019 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

 

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 15 – 19 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

София Град

Община Банкя  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   02659.2196.833, III-2550, Кв.16, XV-153,Кв.45, Авлига, Гео Милев, Горски Път, Еделвайс, Жул Леви, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Лилиум, Лотос, М-Ст Стърната Упи XVIII-1719 ,Кв,44, Мадарски Конник, Милениум, Орхидея, Перуника/Х Конгрес На Бкп/, Ропотамо, Руй, Сакар/Чевена Звезда/, Секвоя, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стръмна, Тинтява/Сърп И Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ ХІ-519, Кв.4, Цар Симеон

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Иваняне:   Местнст Страната

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч.; 09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Шосе Банкя

На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Махала Клисурска, Пи 37280.2133.120

На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Златуша:   Вилна Зона Витошица

На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   2-Ра, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, Vi-264,Кв.27, Xxxvi-499 Ul 25, Балканска, М.Загряна, Манастирска, Махала Витковица, Махала Плоча, Махала Радово, Махала Щетница, Панорама, Парцел 010005 М.Лаловец, Радова Махала, Старо Село

На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Мала Раковица:   54.277, Местност Витошица

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   02659.2196.833, 11-Та, III-2550, Кв.16, Xv-153,Кв.45, Авлига, Булаир, Горски Път, Еделвайс, Жул Леви, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Лилиум, Лотос, М-Ст Стърната УПИ XVIII-1719 ,Кв,44, Мадарски Конник, Милениум, Орхидея, Перуника/Х Конгрес На Бкп/, Републиканска, Секвоя, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Стръмна, Цар Симеон

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   София

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та, Пейо Яворов, Плана, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, Ул Сливница, Упи Xxіv-738 Кв.19б С.Иваняне, Упи ХІІ-720 Кв.81а, Хисаря

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Иваняне:   Какач, Кокиче, Люти Брод, Орлово Гнездо, Плана, Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але, Упи V-53 Кв.6, Хърсово, Щастие

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Vi-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Еделвайс, Иван Вазов, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, Мусала/15-Та/, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, Рила, Сливница, София, Средна Гора, Стефан Стамболов/Будишин/, Упи Xvii- 726  Кв.9, Цар Симеон, Шипка

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Богдан, Сливница, Шосе Банкя

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Ул Цар Симеон

На 19.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

Община Витоша  

За Периода 15-16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Карамфил, Маринковица

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма, В.З.Приплат,М.Герена, Вилна Зона Приплат, Горелица, Калдъръмче, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св.Петка, Пернишко Шосе, Приплат, Упи XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, Упи XXV-26, Кв.3, Чехълче

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Александър Пушкин, Байкал, Бояна

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Васил Чекаларов, Панорамен Път

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Гергьовче/Драгалевци/, Кимчовец, Ненко Балкански, София,Кв.Драгалевци Упихіі-234 Кв.101, УПИ XIII-143, Кв.115 В.З.Драгалевци, Упи Xiii-243,Кв.115

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  София:   406-Та, XXV-1012,Кв.94, В.З.Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Свети Горазд, Упи Xxiv-1694,Кв.94, УПИ XXVI-1013, Кв.94, Ябълкова Градина

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Брезите, Дренето, Каменно Здание, Кумата, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, УПИ ХХII-550

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  София:   730

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 14:15 Ч./ -  София:   Бояна, България, Околовръстен Път, ПИ 850, Кв.82а, Ман.Ливади Изток

На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Димитър Ил. Димитров, Местност Киноцентъра

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Беловодски Път, България, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Панорамен Път, Поетична/606/, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Мусала 1

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   15-Та /Кв.Симеоново/, Вз Симеоново-Драгалевци, Нова Земя, Симеоновска

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Сири Дол

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   614-Та/Витоша/, Беловодски Път, Владимир Дим.-Майстора/772-, Секвоя, Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/, Стар Беловодски Път

На 18.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва, 17-Та /Кв.Симеоново/, 2-Ра /Кв.Симеоново/, 3-Та /Кв.Симеоново/, 5-Та /Кв.Симеоново/, 6-Та /Кв.Симеоново/, 9-Та, 9-Та /Кв.Симеоново/, Бор, Витошки Езера, Здравец, Зелена Круша, Златен Век, Кв.Симеоново, Мишова Орница /Кв. Симеоново/, Младост 3, Неофит Хилендарски, Погледец / Симеоново, Погледец/Марко Добрев/, Симеоново, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Скакавица

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бояна, Витоша, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Сири Дол, Тричкова Могила

На 19.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади Упи Iv-834,803,835 Кв. 82б, Местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила

Община Връбница  

На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   3019-Та/Връбница/

Община Възраждане  

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 13:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Княз Борис I, Лавеле, Тодор Александров/Н.Цанов/

На 19.04.2019 Г. /08:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Манол Тошев, Позитано, Цар Самуил

Община Изгрев  

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21 Век/449-Та Студентска/, 6-Ти Септември, Айдемир, Акад.Стефан Младенов/Арсо П, Аксаков, Александър Невски, Васил Левски, Витоша, Вълко Радински, Гео Милев, Георги С.Раковски, Градина, Данте, Дианабад, Дим.Страшимиров/451-Ва/, Драган Цанков, Дъбница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евлоги И Христо Георгиеви, Иван Денкоглу, Ивац Войвода, Карнеги, Княз Александър Батемберг, Крали Марко, Любен Каравелов, Майор Юрий Гагарин, Младост 1, Народно Събрание, Никола Габровски, Николай В.Гогол, Петко Р.Славейков, Петър Делян, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Проф.Христо Вакарелски, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Студентски Град, Съборна, Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/, Фредерик Жолио Кюри, Фритьоф Нансен, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Христо Георгиев, Цар Иван Асен Ii, Цар Освободител/Руски/, Цариградско Шосе/Тракия/, Шипка

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бойчо Войвода , Васил Априлов, Евлоги Георгиев, Загоре, Иван Асен , Климент Охридски , Огоста, Сан Стефано, Хаджи Димитър , Цар Шишман, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бойчо Войвода, Васил Априлов, Евлоги Георгиев, Загоре , Иван Асен, Климент Охридски, Огоста, Сан Стефано, Хаджи Димитър, Шипка, Шишман

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бойчо Войвода, Васил Априлов, Евлоги Георгиев, Загоре, Иван Асен, Климент Охридски, Огоста, Сан Стефано , Хаджи Димитър , Цар Шишман , Шипка

Община Искър  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2, Христо Вакареслки

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 17:30 Ч./ -  Панчарево:   Вилна Зона Градище

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  София:   Горубляне, Дружба 2, Пловдивско Шосе, Цариградско Шосе/Тракия/

Община Красно Село  

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Иван Йончев, Красно Село

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ворино/Ат.Дамянов/

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Гоце Делчев   , Ворино/Ат.Дамянов/, Ж.К Бели Брези  , Лерин  , Хайдушка Гора

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Коломан

Община Кремиковци  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бухово:   Васил Левски

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Упи 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хiv-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Долни Богров, Кремиковци

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Долни Богров:   35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, Стопански Двор Чочая

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Іі-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Борис Петров /Челопечене/, Вачова /Челопечене/, Гилица /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стоян Шонев /Челопечене/, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва, Бреза, Бреза /Сеславци/, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кокиче /Сеславци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Упи 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хiv-415,Кв.67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/, Ягода /Кремиковци/

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Кремиковци/, Бузлуджа, Георги Бенковски /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Оборище /Кремиковци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Ул.Радивоя

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Долни Богров, Кремиковци, Кремиковци

Община Лозенец  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Ул.Добър Юнак

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Димитър Шишманов/446-Та/

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Криволак, Миджур, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Неразделни

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Васил Корков, Галичица, Кораб Планина, Св.Наум/Трайчо Костов/

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 15:30 Ч./ -  София:   1749, 488-Ма/Триядица/, Йордан Стубел/444-Та/, Могилата, Филип Кутев, Шаварски Път

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  София:   Константин Петканов/437-Ма/, Проф. Васил Арнаудов, Ул. 437

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Д-Р Миньо Стоянов /Кръстова Вада/, Димитър Търкаланов, Козяк, Никола Й.Вапцаров, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Страцин

На 17.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Упи І-190, Упи Ііі-1909 Кв.104

На 18.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   X-1268,Кв.63, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Упи Viii-1268,Кв.63

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Емануил Попдимитров/432-Ра/

На 19.04.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ангел Каралийчев/433-Та/, Георги Райчев  , Емануил Попдимитров/432-Ра, Иван Радоев , Трифон Кунев  , Ул.Асен Разцветников  , Ул.Жечо Атанасов

Община Люлин  

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 6

Община Младост  

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 17:30 Ч./ -  Паничарево:   Пречиствателна Ст-Я

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 3

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 11:00 Ч.; 15:30 - 17:30 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   123 М-Ст Лъката, 55419,6703,3137, 55419.6702.289, 55419.6703.152, 55419.6703.270, 68134..6722.97, 68134.6723.147, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Детски Град Упи Xii-30 Кв.16, Детски Град Упи-Xiv-3246, М. Градина ПИ 68134.6722.74, М.Лозето-Знаме На Мира, М.Лъката Пи 136, Местност  Лозето, Проф. Асен Киселинчев, Самоковско Шосе, Упи V-470,Кв.14,М.Детски Град, УПИ VIII-3213 Кв. 6, УПИ XVI- 3284 Кв.2, М. Детски Град, Хитър Петър, Черешова Градина

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 11:00 Ч.; 15:30 - 17:30 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Горубляне, Детски Град, Крайречна, Крушите, Лазар Плачков, Малина / Горубляне, Местн.Студентски, Местност Стария Мост, Околовръстен Път, Пи-033119, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Хитър Петър, Царица

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   Детски Град, Детски Град Упи-Xiv-3246, Проф. Асен Киселинчев, Упи Viii-3213 Кв. 6, Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град, Хитър Петър

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Детски Град, Местн.Студентски, Хитър Петър

На 20.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 21.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   101-Ва, Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш

Община Нови Искър  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Световрачене:   Балкан, Възраждане/Гроздан Янакиев/, Железопътна, Здравец, Зора/Червено Знаме/, Люляк, Македонска, Миладин Цветков, Пролет, Софийска/Иван Парев/, Студен Кладенец/Бригадирска

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Нови Искър:   Детелина

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Световрачене:   Балкан, Войнишки Път, Възраждане/Гроздан Янакиев/, Граничар, Детелина, Изгрев/Тодор Младенов/, Македонска, Младост/Вине Тодоров/, Софийска/Иван Парев/, Стара Планина/Ален Мак/, Студен Кладенец/Бригадирска, Упи Ii, Кв.19, Чавдар Войвода/Чавдарци/, Черковна/Васил Стефчев/

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Цар Симеон

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч./ -  Световрачене:   3-Ти Март/19 Април/, І-558, Гарата, Железопътна, Жп Гара, Пирин, Синчец/Йордан Стоянов/, Софийска/Иван Парев/, Цветна Градина/Веселин Млад

На 19.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Негован:   Васил Левски/Атанас Алексан, Емануил Александров, Иван Грозданов, Искърска, Коцина Махала, Крайна, Могилата, Нагорна, Нов Живот, Разделна, Ридо, Синчец, Упи Xii-621,Кв.43, Упи Xxi-609 Кв.44, Училищна, Червена Роза

Община Оборище  

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Будапеща

На 18.04.2019 Г. /11:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Ул. Московска 11

Община Овча Купел  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Горна Баня, Жамбилица, Овча Купел 1, Планиница, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   736-Та/Овча Купел/, 738-Ма, 739-Та/Овча Купел/, 740-Та/Овча Купел/, 743-Та, 743-Та/Горна Баня/, 745-Та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Vii - 939, Белите Борове, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Местн.В.З.Горна Баня, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Планиница, Поглед, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/

На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  София:   740-Та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня Упи I-920, В.З. Горна Баня, Упи Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Овча Купел

Община Панчарево  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Кокаляне:   Вилна Зона Китката, Китката, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   123 М-Ст Лъката, 55419,6703,3137, 68134..6722.97, Детски Град, М.Лъката Пи 136, Черешова Градина

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Пи-033119, Самоковско Шосе

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Плана:   Ix - 6, Xvi-58, М. Църна Трева, Мах.Джамбова, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Мах.Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Турмачка, Махала Чаршийска, Упи Ііі-31, Кв.11

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 11:00 Ч.; 15:30 - 17:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6950.3084,В.З Градище

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 11:00 Ч.; 15:30 - 17:30 Ч./ -  Панчарево:   Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л Іv-197,Кв.2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Явор/6-Та/

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 11:00 Ч.; 15:30 - 17:30 Ч./ -  София:   Местност Косанин Дол, Ралица

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 17:30 Ч./ -  Панчарево:   22-Ра, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Ловджийска Чешма, Местност Граовище, Младежка/В.З.Градище/, Незабравка/В.З.Градище/, Ралица/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Топола/В.З.Беликата/

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 17:30 Ч./ -  София:   Местност Косанин Дол

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6914.10, Xvi-681,Кв.1, В.З. Косанин Дол, Вилна Зона Косанин Дол, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/, Попов Извор

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Кокаляне:   Бор, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ведена, Вилна Зона Бяла Нива, Вилна Зона Китката, Ген.Кирил Ботев/Александър, Ела, Латинка, Лъката, Петър Берон, Пролет, Самоковско Шосе, Урвич, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14, Вилна Зона Градище, Детски Град, Касанин Дол, Косана, Косана Упи Iii-159, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Местност Ширините, Сини Връх, Упи Xix-1 Кв.6

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   В.З. Косанин Дол Упи Xx-305, В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21, Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398, Ген. Кирил Ботев, Майстор Мил.Радомирец/667/, Местност Косанин Дол, Търново

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   22-Ра, Елин Пелин/Ленин/, Руджери/В.Коларов/, Самоковско Шосе, Шуманец/Димитър Благоев/

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Детски Град Упи Xii-30 Кв.16, Местност  Лозето, Самоковско Шосе, Упи V-470,Кв.14,М.Детски Град

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Местност Стария Мост

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Кокаляне:   Болницата, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вилна Зона Бяла Нива, Ела, Здравец, Искър, Кръстан Младенов, Могилата, Орниче, Ралица, Старата Чешма/Вис.Круша/, Урвич, Цар Калоян/Любен Янков/

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Урвич

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Кокаляне:   37914.6848.2637, Александър Генков/Г.Панков/, Бор, Вилна Зона Бяла Нива, Изгрев, Искър, Кръстан Младенов, Околовръстна, Стефан Караджа/Лазар Симов/, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Мекстн.Бялата Нива

Община Подуяне  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Кап.Райчо Николов 8, Проф.Беньо Цонев 12

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 14:15 Ч./ -  София:   Владимир Вазов

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   546-Та/Кв.Левски/  2, Витиня 5

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.67 Вх.А,Б

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.67 Вх.В,Г

Община Сердика  

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Ибър, Малашевска, Първа Българска Армия, Резбарска, Рояк/Ст.Димитров/, Хайдушка Песен, Хайдушка Поляна

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Струга

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Грънчарска, Каменоделска, Кожарска, Надежда 4, Първа Българска Армия, Сапунджийска, Сливница

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Круша Планена, Струга

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Братя Миладинови, Струга, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Арда, Вардар, Вела Чорбова, Козлодуй, Рояк/Ст.Димитров/, Сините Камъни, Училищна

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Мария Луиза, Панагюрище

На 18.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Александровска/Ил.Манов/, Варшавско Въстание/Тр.Цонев, Есперанто, Калач, Лавандула, Първа Българска Армия, Разливо, Рояк/Ст.Димитров/, Сините Камъни, Упи Vі-430 Кв.214

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища

Община Средец  

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Янтра

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ул.Георги Бенковски

На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Граф Игнатиев

Община Студентски Град  

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Шибил

На 15.04.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./ -  София:   &Quot;Слав Караславов  , Константин Петканов&Quot; Константин Петканов&Quot;

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бойчо Войвода, Васил Априлов, Евлоги Георгиев, Загоре, Иван Асен, Климент Охридски, Огоста, Сан Стефано, Хаджи Димитър , Цар Шишман, Цар Шишман , Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21-Век, Дианабад, Пъстър Свят

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21 Век, Дианабад, Пъстър Свят

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-Та /Ж.К.Бункера/, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ма /Драгалевци/, Бяла Река, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В.З. Малинова Долина/, М.Малинова  Долина-Околовръстен Път, Малинова Долина, Местност Киноцентъра, Околовръстен Път, Полк.Антон Кръстев, Полски Бряст, Полски Бряст №33

На 18.04.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос, 192-Ра Кв.Мал.Долина/Младос, 192/В.З.Малинова Долина/, 193/В.З.Малинова Долина/, 196/В.З.Малинова Долина/, 198/В.З.Малинова Долина/, 201/В.З.Малинова Долина/, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, Ix-455,464,473,475,Кв.5, Архитект Васильов И Цолов, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Малинова Долина I-598 Кв.1а

На 18.04.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Гербер 90

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос, 201/В.З.Малинова Долина/, 202/В.З.Малинова Долина/, 203-Та, 204-Та, 204/В.З.Малинова Долина/, 205/В.З.Малинова Долина/, 206/В.З.Малинова Долина/, Арх. Георги Фингов, Арх. Иван Данчов, Арх. Станчо Белковски, Арх. Станчо Белковски/205-Та/, Бистришко Шосе, Бистришко Шосе И Ул. 203, В. М. Долина Упи V-460 Кв. 15, Малинова Долина, Ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша, Упи І-896 Кв.15

Община Триадица  

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   Бреза, Николай Лилиев

На 18.04.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Арарат, Галичица, Пейо К.Яворов, Флора Кънева, Черни Връх

На 20.04.2019 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Позитано, Позитано

 

Област Враца

Община Враца  

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Паволче:   Батак, Безименна, Драва, Дружба, Здравец, Камарата, Княз Дондуков, Ком, Люлин, Мадара, Мусала, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Оходен:   9-Ти Септември, Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Нивянин, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Малчика, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Оходен:   20-Ти Фефруари, Балкан, Бузлуджа, Георги Димитров, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Максим Горки, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Христо Ботев, Чапаев

На 17.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Оходен:   20-Ти Фефруари, Божур, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Митко Палаузов, Ропотамо, Септември, Хан Аспарух

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Враца:   Кулата, Орешака

На 18.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Паволче:   Xxv-1, Вежен, Вихрен, Дунав, Еделвайс, Ильо Войвода, Йолковица, Кокиче, Кракра, Купена, Местност Бучил Имот 152002, Мургаш, Мусала, Оборище, Околчица, Перущица, Погледец, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Паволче:   120 М/У Кв. 29 И Кв. 41, Александър Стамболийски, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Казашка, Камарата, Мир, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Христо Ботев, Шар Планина

Община Криводол  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Баурене:   1-Ви Май, Васил Левски, Георги Димитров, Дунав, Дъб, Люлин

На 18.04.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Баурене:   9-Ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, Пирин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 18.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Баурене:   Ален Мак, Витоша, Вихрен, Дружба, Здравец, Искър, Люлин, Мир, Пирин, Рила, Христо Ботев, Чапаев, Явор

Община Мездра  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Горна Кремена:   Бяло Море, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Никола Вапцаров, Райко Даскалов, Христо Гарвански

На 15.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Горна Кремена:   Баба Тонка, Боровец, Веслец, Витиня, Георги Димитров, Градище, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Паисий Хилендарски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Габаре:   Петко Лалов

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Горна Кремена:   Александър Стамболийски, Батак, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 09:15 - 11:15 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ -  Боженица:   Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 09:15 - 11:15 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ -  Елов Дол

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 11:15 Ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 11:15 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч.; 10:45 - 11:15 Ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 16.04.2019 Г. /10:45 - 11:15 Ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 16.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Горна Кремена:   Баба Тонка, Витиня, Георги Димитров, Иглика, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, Динко Петров, Любен Каравелов, Околчица, Петко Р. Славейков, Св.Св. Кирил И Методий

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Руска Бела:   Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Местност Садината, Райко Даскалов, Тодор Каблешков, Тотка Илиева

На 17.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Руска Бела:   Александър Стамболийски, Благой Иванов, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Кирил И Методий, Кръстьо Ташев, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Цаконица:   Бузлуджа, Драва, Дружба, Дунав, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Околчица, Петко Р. Славейков, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Струма, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Цаконица:   9-Ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Здравец, Илия Монов, Искър, Оборище, Остри Връх, Пирин, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Боденец:   Антим I-Ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Върбешница:   1-Ви Май, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботуня, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Лозенец, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Местност Белчов Дол, Местност Езерото, Минзухар, Огоста, Околчица, Осъм, Пирин, Райко Даскалов, Речка, Рила, Родопи, Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Крапец, Общ. Мездра:   Ален Мак, Веслец, Волга, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Здравец, Извор, Искър, Камен Павлов, Ком, Леденика, Лом, Местност Крапешко Езеро, Минзухар, Мир, Околчица, Преслав, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Мездра:   Жп Район

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Руска Бела:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, Местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

Община Оряхово  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Оряхово:   6-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Веслец, Витоша, Владая, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Марек, Найден Геров, Панайот Волов, Рила, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Оряхово:   Бузлуджа, Димитър Благоев, Средец, Упи Xxviii Кв 33, Чорбаджи Цеко Вълчев

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Път Ii - 11, Сергей Румянцев, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Оряхово:   6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Бачо Киро, Витоша, Иван Вазов, Марек, Пирин, Рила, Силистра

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Оряхово:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Дунав, Христо Смирненски

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Оряхово:   Асен Златаров, Беласица, Васил Коларов, Веслец, Георги С. Раковски, Добри Войников, Захари Стоянов, Йордан Йонов, Кирил И Методий, Летнишка, Паисий Хилендарски, Проф.Цеко Торбов

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Оряхово:   Пристанище

Община Роман  

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 10:00 - 12:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Кунино:   Упи Iii-469, Кв 17

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./ -  Мизия:   Александър Якимов

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./ -  Роман:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.Блок Казармите, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Хубавенско Шосе, Чавдар, Шейново, Шипка

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Роман:   Ген. Столетов, Георги Димитров, Жил.К-С Роман, Кирил И Методий, Петко Р. Славейков, Романова Крепост, Христо Ботев

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белоградчик:   Крилатица, Мислен Камък

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белоградчик

Община Видин  

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   96007

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 21.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Новоселци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет И Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Капитановци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Девета, Деветнадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Синаговци:   Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвъра, Двадесет И Шеста, Двадесета, Пи 232004, Площада, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Девета, Тридесет И Първа, Четиридесет И Първа, Четиридесета

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Видин:   Байкал, Бдинци, Иглика, Камелия, Незабравка, Росица, Седма, Синчец, Славянска, Стара Планина

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Видин

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Капитановци:   Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи 857 Кв.50, Първа, Трета, Упи-Iv-765 Кв.51, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Синаговци:   Двадесет И Седма, Девета, Единадесета, Първа, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Тридесета

На 16.04.2019 Г. /08:10 - 09:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:10 - 09:00 Ч./ -  Видин:   Безименна

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./ -  Видин:   Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./ -  Капитановци:   Първа

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./ -  Кутово:   Осемдесет И Втора, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесета, Петдесет И Девета, Петдесет И Пета, Пи 098055, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Шеста, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч./ -  Сланотрън

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Синаговци:   Втора, Девета, Десета, Пета, Петнадесета, Пи 001009 - Стоп.Двор, Първа, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Синаговци:   236 , Кв.21, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет И Девета, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч./ -  Видин:   10971.409,2, 10971.511.200, 10971.511.34, V-3876 Зап.Скл.Зона, Акад.Стефан Младенов, Байкал, Бдинци, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1, Запад, Запад, Западна Складова Зона, Землището На Видин № 000741, Зпз, Зпз  Тп Тпк Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971.511.300, Зсз, Зсз Окс  10971511171, Иглика, Извън Регулация-База Кос, Камелия, Местност Алимана, Местност Северна Промишлена Зона, Местност Северна Промишлена Зона, Незабравка, Нора Пизанти, Пчеларска, Росица, Седма, Синчец, Славянска, Стара Планина, Упи 1-5109 Кв.557 Зсз, Упи 10971.511.154, Упи 10971.511.167, Упи Iv-5110 Зсз, Упи-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона, Южна Пром.Зона

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Жеглица:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Деветнадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Жеглица:   Втора, Двадесет И Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Въртоп:   Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Гайтанци:   213, 216, Втора, Двадесет И Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 20.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кошава

На 21.04.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Видин:   Дунавска, Местност Северна Промишлена Зона

Община Грамада  

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Грамада:   Адалберт Антонов, Генерал Столетов, Георги Кирков, Елин Пелин, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Цар Калоян

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Срацимирово:   Xi-82, Кв.17, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Първа, Тринадесета, Четиринадесета

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Срацимирово:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

Община Ружинци  

На 16.04.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Дреновец:   Божур, В Района На Жп Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет Партизани, Спортист, Толбухин, Хан Аспарух

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Дражинци:   Алеко Константинов, Васил Левски, Владимир Ил.Ленин, Георги Димитров, Добри Чинтулов, Извън Село, Йорданка Николова, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

На 17.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Дражинци:   Васил Левски, Георги Димитров, Червена Роза

 

 

София Област

Община Божурище  

На 15.04.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ -  Божурище:   Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, Упи 16-826,Кв.76, Упи Viii-Общ. Кв.76, Х-54,100 Кв.11, Явор, Янтра

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Божурище:   Александър Стамболийски, Бреза, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Европа, Летец, Люлин, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Божурище:   Девети Септември

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Гурмазово:   I-212, Кв.20, Любен Каравелов, Упи Ix-159,Кв.14, Упи Vii-270, Кв.24, Упи Xiv-157 Кв.14, Упи І-254 Кв.25, Упи Х-299 Кв.29

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Божурище:   Европа, Ктп Булет, Максим Горки, Упи X-48 Кв 6, Упи Xxx-70, Кв.8, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Хераково:   Xvii-162004 Кв.21, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв.42, Viii-024012, Кв.3, Упи Ii-178 Кв.21, Упи Iv-179 Кв.21, Упи V-166, Кв.1, Упи Viii-126, Кв.4, Упи Xv-162004, Упи Xvi-162004 Кв.21, Упи Xvii-162004,Kb.21, Х-162002, Хан Кубрат

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Храбърско

На 18.04.2019 Г. /10:30 - 11:30 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 18 Та, 22-Ра, Xvii-418,Кв.51, Деянова Воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, Упи 240 Кв.38, Упи Iii-219 Кв.34, Упи І--410 Кв. 50, Хvii-244

На 18.04.2019 Г. /10:30 - 11:30 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Хераково:   Xvii-162004 Кв.21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв.42, I-9, Ii-024019, Iii-028096, Кв.1, Iv-016104,Кв.3,М.Кочияш, Iv-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, Vi-028096, Кв.1, Vii-028073, Кв.1, Viii-024012, Кв.3, Xii-396 И Xii-397, Кв.39, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), Имот 44,Стопански Двор, Кад.Ном.14, М. Балин Дол, М.Белица, М.Бобен Упи Х-029062  Кв.1, Махала Белица, Упи 024020, Кв.4, Упи Ii-178 Кв.21, Упи Iii-393  Кв.48, Упи Iv-179 Кв.21, Упи Ix-029062 Кв.1, Упи V-024020 Кв.4, Упи V-166, Кв.1, Упи Viii-126, Кв.4, Упи Xii-029062, Упи Xv-162004, Упи Xvi-162004 Кв.21, Упи Xvii-162004,Kb.21, Упи Xxi-342,Кв.37, Упи Xxiv-025093,Кв.1,М.Герена, Упи Х-029062 Кв.1, Х-162002, Хан Кубрат

На 18.04.2019 Г. /10:30 - 11:30 Ч.; 14:15 - 15:00 Ч./ -  Храбърско:   I-075017 Кв.54, Ii-044016, Iv-278 Кв.42, Xiii-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, Пи 77400.91.16, Пи 77400.91.17, Упи -2-Кв.20, Упи 3-076020 Кв.57, Упи I- 174 Кв.43, Упи I-076022,Кв.57, Упи Iii-1981, Упи X-404  Кв.45, Упи Xvii-081047, Кв.2, Упи Xxiii-337, Упи-Iv-76.11 Кв.57, Упи-V-18,Кв.3, Черковна

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Божурище:   Европа, Максим Горки, Стп Максим Горки, Упи-Iv-022264 Кв.18, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Божурище:   Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Снежанка, Струма, Упи Vi-9609 Кв.74, Упи Xxii-133, Кв.4, Явор, Янтра

Община Ботевград  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-Та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-4-Та, Зелин-5-Та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Оборище, Страцин, Стубеля, Упи Iv-737.75, Упи Xlv-1283,Кв.1,В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица, Чеканица

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   До Младост, Освобождение, Саранск, Цар Освободител

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Iii-709,Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   Койдановец

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Саранск

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   1866 Година, Балканска, Букорска, Витиня, Витоша, До Автогара, Люлин, Никола В.Ракитин, Свобода, Севаст Огнян, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /09:45 - 14:15 Ч./ -  Правец:   Бор

На 15.04.2019 Г. /09:45 - 14:15 Ч./ -  Разлив

На 17.04.2019 Г. /13:15 - 15:15 Ч./ -  Ботевград:   Бузлуджа, Незнайният Войн, Пл.Форум Упи І, Кв.65, Свобода, Трети Март

На 21.04.2019 Г. /09:00 - 12:15 Ч./ -  Ботевград:   България, Освобождение, Саранск, Трети Март

Община Горна Малина  

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 13:45 - 14:45 Ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 13:45 - 14:45 Ч./ -  Макоцево:   000342, 294,Кад.Р.232,М.Овче Бърдо, 3-113 Кв.25, Xxiii-355, Кв.41, В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 089030, М.Крушака, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, Упи Ii-49, Кв.3, Упи Хii -176 Кв. 31

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 13:45 - 14:45 Ч./ -  Негушево:   068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л Xvi-27, Кв.3, Упи Vii-176, Кв.19, Упи Vі-76, Кв.11, Упи Xi-185, Кв. 18, Упи Xiv-90, Кв.7, Упи Іі-16, Кв.2, Упи Хvііі-195, Кв.18, Упи Хіv-157, Кв.18, Упи-87

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 13:45 - 14:45 Ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 13:45 - 14:45 Ч./ -  Саранци:   Iх-42,Кв.7, Vii Кв. 24, Xix-185, Кв.27, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, Упи V-73, Kв.24, Упи Vii-273 Кв.29, Упи І Кв.37

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 13:45 - 14:45 Ч./ -  Чеканчево:   Ii-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, Xiv-Общ,Кв.20, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, Упи Ii-68, Кв.9, Упи Ix-34кв.2, Упи Хх-246,Кв.11

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 13:30 Ч./ -  Горна Малина:   11-Та*, Двадесет И Първа, Единадесета, Осемнадесета, Упи I-Общ,Кв.14, Упи Iii-Общ Кв.14, Упи Iх Кв 14, Упи Хі -Общ, Кв.14, Шеста

Община Долна Баня  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Долна Баня:   Бистришка, Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Здравец, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Трепетлика, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Драгоман  

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Големо Малово:   Упи І-340,Кв.32а, Упи Хi-92,Кв.15

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Драгоил:   М.Крива Бара / Кв.12, Местн.Локва

Община Елин Пелин  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Равно Поле:   Пи 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, V-280,Кв.31, V// Кв.28, Viii-196024, Xii-365,Кв.41, Xvi-333, Кв.46, Xxiv-346 Кв. 39, Xxviii-346 Кв. 39, Акация, Акация, Акация, Бариовска, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Васил Левски, Венера, Верила, Верила, Верила, Геренска, Градинарска, Дереджик, Дереджик, Житен Клас, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Мишов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Николай Сандов Велев, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пет Могили, Пет Могили, Пи 025030, Поляна, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Синчец, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, Упи I-196024 Кв.51, Упи Ii 196024, Упи Iii-196024,Кв.51б, Упи Ix - 151,Кв.26, Упи Ix-249, Кв. 12, Упи V-263 Кв.22, Упи Vi-196024 Кв.516, Упи Vii-196024,Кв.51б, Упи Xxv-205 Кв  39, Упи Xxvi-205 Кв.39, Упи-Ix,Кв.3, Урожай, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Чекалска, Чекалска, Черковна, Черковна, Шопска

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 13:15 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Упи Xv 042023 133, Ii Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, Упи  I-15005, Кв.164д, Упи Xii-663,Кв.155

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 13:15 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   333016 - Извън Границите На Населеното Място, Ix-41 Кв. 8, Iх-Общ,Кв.57, V-1, 59 Псд, Vi,Кв.55, Viii Кв. 55, Viii Кв.57, Xi-302, Xiii--130, Кв.12, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Иглика, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Люлин, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, Упи I-3 Кв.2, Упи Ii, Кв. 57, Упи Viii-162, Кв.28, Упи Xiii-9, Кв.4, Упи І-Общ Кв.57, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Упи Х-384 Кв. 35, Упи Хх-365, Кв.33, Упи Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   Iх-Общ,Кв.57, Viii Кв.57, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, Сердика, Упи Ii, Кв. 57, Упи Xiii-9, Кв.4, Упи І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 17.04.2019 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Баба Тонка Обретенова, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, Новоселци, Пирин, София, Тодор Каблешков, Шейново, Шиовица

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Горно Камарци:   .Упи Vi-61 Кв 11, Упи 000347, Упи Vi-38, Кв.7, Упи Х-177, Кв.26, Хх-83,Кв.13

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Долно Камарци:   Viii-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Пи 057059,М.Над Село, Седма, Тп Център, Трета, Тридесет И Осма, Упи V-134, Кв.6, Упи Xiv-108, Кв.14, Упи-I-140, Кв.7, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Негушево:   Упи 9 - 020019

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Осоица:   10, 33-Та, Iii-271 Кв.37, Ix 140 Кв.1, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л Iii-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, П-Л Vi-49, Кв.30, Парцел Viii От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, Упи Iv-249, Кв.22, Упи V-226,Кв.20, Упи Xi-317, Кв.39, Упи Xiii-408 Кв.58, Упи Xiv-151, Кв.4, Упи Х-404 Кв 1, Упи Хііі-373,Кв.34, Ххiv-400,Кв.52

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, Упи  Viii-37, Кв.2, Упи I-390, Кв.47, Упи Iii-637 Кв.26, Упи V-467, Кв.30, Упи Vii-309, Кв.52, Упи Vі-275, Кв.39, Упи Xi-286, Кв.41

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 14:15 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Горна Малина

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 14:15 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ -  Столник

Община Етрополе  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Видраре:   Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, Упи-Хі-8, Кв.4

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Елосов Дол, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Средора, Тодор Живков

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Правешка Лакавица:   001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, Махала Церица

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 14:30 - 15:15 Ч./ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  Своде:   Махала Борова Шума, Махала Габриците, Махала Чукльовци

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  Средни Рът:   Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Скр. Колиби

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Етрополе:   І, Кв.16, 27-Ми Ноември, Кв. 178, Кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ -  Етрополе:   Руски

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 12:45 - 13:00 Ч./ -  Етрополе:   128, 27-Ми Ноември, Vi, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Асеновска, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екатерина И Цеко Костови, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Вазов, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Квартал 73, Кирил И Методи, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малина, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Опълченска, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Шиндарника, Ябланица

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 12:45 - 13:00 Ч./ -  Правец:   Опълченска

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 12:45 - 13:00 Ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 12:45 - 13:00 Ч./ -  София:   6-211,212 Кв. 24

На 18.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./ -  Осиковица:   Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци

На 18.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л Vi-61, Кв.5

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 09:00 - 13:15 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Манаселска Река:   М. Генчовци, Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Джурово:   Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Упи Iii.Кв.2

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Лъга

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Вельовци, Махала Владовци, Махала Вълчиновци, Махала Кратунете

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 13:00 - 13:15 Ч./ -  Равнище:   I Кв.29, Xvii-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, Упи Ii-196 Кв.8, Упи Iv-327 Кв. 30, Упи Xii-85

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ -  Осиковица:   Махала Чифлика

Община Ихтиман  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 14:15 Ч./ -  Ихтиман:   Димитър Попов

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Боерица

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   Vii-138

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Димитър Попов, Предгарова, Упи Iii-2061,Кв.145

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч.; 09:00 - 09:15 Ч.; 11:15 - 12:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 11:15 - 12:15 Ч./ -  Горна Василица

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 11:15 - 12:15 Ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   Vii-138, Стопанска Сграда

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 11:15 - 12:15 Ч./ -  Ихтиман:   064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Еледжик, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 11:15 - 12:15 Ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 11:15 Ч./ -  Ихтиман:   Извън Регулация

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   Махала Суевци, Упи Vіі Кв.8

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Бузяковци:   Махала Поповци, Упи Iii-186 Кв. 17а, Упи Iii-3, Кв.4

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Вакарел:   П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Вакарел:   913048, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Еледжик, Здравец, Иглика, Извън Регулацията, Латинка, Люляк, М.Зубевица Им.№913037, Стефан Стамболов, Хановете, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Веринско:   X-36, Кв.14, Ул.13, Упи Ix-23, Кв.13

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Ген.Столетов, Георги Раковски, Димитър Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иглика, Искър, Кирил И Методи, Кочиово, Люляк, Мизия, Околовръстна, Опълченска, Панайот Волов, Парчевич, Петко Михов, Петър Берон, Плиска, Преслав, Рила, Роса, Ружа, Свети Климент Охридски, Средна Гора, Станоя Балабанов, Теменужка, Тракия, Трети Март, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Царчино, Шипка, Явор

На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Васил Левски, Георги Раковски, Градинка Кв.192, Гьончо Белев, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Захари Стоянов, Ивайло, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Люле Бургас, Македония, Малчика, Околовръстна, Околовръстна, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Преслав, Сан Стефано, Свети Патриарх Евтимий, Стефан Караджа, Стипон, Съединение, Три Уши, Търново, Упи Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хелице, Цар Освободител, Цар Самуил, Шипка, Юрий Гагарин

Община Костенец  

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил И Методий, Китка, Малина, Петър Берон, Родопи

Община Костинброд  

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   020400, 160140, 556, Втора, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Местност Бяла Земя, Парцел 601 До Кв2, Пета, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Понор:   .Упи Vi-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   Xxxvi-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Младост, Синчец, Теменуга, Топола, Упи Xxi-1362 Кв.180, Упи Xxii-1362, Кв.180180, Упи Xxxii-1364, Kw.180, Ххх-1364, Кв.180, Царевец

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Костинброд:   16-1929 Кв.120, Иван Вазов, Изгрев, Ком, Ломско Шосе, Люляк, Местност Стубела, Мир, Мургаш, Пи 3951  Кв.255, Цар Калоян

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Опицвет:   Упи Xii-250, Кв.25, 10, Упи Xiv-169 Кв.32

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Костинброд:   Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Костинброд:   Вихрен, Здравец, Кирил И Методий, Люлин, Оборище, Отец Паисий, Поморие, Първи Май, Светлина, Стара Планина, Хан Кубрат

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд:   Iv-73 Кв.11

Община Пирдоп  

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация, Черешака

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Каменица, Общ. Мирково:   Брестака, Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, Упи Хvііі-117, Кв.6

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Карлиево

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, 48324,200,860, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Смолско:   Кв.33 Упи -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 10:00 - 15:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 10:00 - 15:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Упи Ххііі-1053, 055080,Масив 55,М.Кьойдере, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, Извън Регулация, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Панчо Комитата, Пи 040041, М. „Карагачето&Quot;, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.04.2019 Г. /15:00 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Правец  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Джурово:   М.Беляновец Кв.9 Упи Vііі, Махала Беляновец

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./ -  Равнище:   I Кв.29, Упи Ii-196 Кв.8, Упи Iv-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, Упи I-345, Кв.18

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 18:15 Ч./ -  Самоков:   Бор, България, Възраждане, Генерал Раздишевски, Леон Крудов, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   65231.907.178, 65231.907.178, Абаджийска, Абаджийска, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бреза, България, Бяла Поляна, Васил Левски, Витоша, Витоша, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Житна Чаршия, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Искър, Искър, Климент, Константин Фотинов, Македония, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Преспа, Преспа, Сан Стефано, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Търговска, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Йовевич, Христо Йовевич, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Цар Симеон, Черни Връх, Черни Връх, Явор

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Местност Татарски Брод, Татарски Брод

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Широки Дол:   1-Ва, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 23-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, Местност Татарски Брод

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 11:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 11:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Марица

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 11:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 11:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   472, Гюрови Градини, К.К. Боровец, Пи №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, Пи №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец, Цар Борис Iii, Ястребец

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   472, Цар Борис Iii, Ястребец

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 18:15 Ч./ -  Самоков:   Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Марица:   1-Ва, 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 2-Ра, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, 9-Та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Георги Димитров, Илия Захов, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев, Упи Iv-117,Кв.15

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 17:15 Ч./ -  Самоков:   Бреза, Здравец, Явор

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 18:15 Ч./ -  Самоков:   България, Възраждане, Ихтиманско Шосе, Леон Крудов, Опълченска, Проф. Васил Захариев

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Доспей:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Площада

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   25-Та

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Продановци, Общ. Самоков:   040171,040187

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Райово:   1-Ви Май, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 8-Ма, 9-Та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, Упи V, Кв.53, Хv  Кв.53

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рельово:   Упи Vі-135,Кв.10

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Белчин:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 286, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, Имот №15,В Р-Н 54 Упи-Xxix, Имот №16, Имот №2,Р-Н 51,М.Радивец, М.Радивец ,Пл.1 Кв 1, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, Упи 100592 И Упи100606 До Крепост Цари Мали Град, Упи І-470,471 Кв.38а, Упи-Ix Кв.20, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21, Упи Xi-206, Кв.13

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 43-Та, 44-Та, 45-Та, 46-Та, 47-Ма, 48-Ма, 49-Та, 5-Та, 50-Та, 51-Ва, 52-Ра, 53-Та, 54-Та, 55-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Xviii, Бктп Градина - Ковачевци, Пп Ii,Кв.58

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Поповяне:   Пи 000368, Пи 57697.13.27

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, Пи 68, Кв.60, Упи -I Кв.65, Упи Iv-Общински,Кв.35, Упи V, Кв.46, Упи Vii- 82, Кв.5

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Ярлово:   .Упи Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 42-Ра, 43-Та, 45-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, X-710 Кв.63, Борова Гора, В Парцел 1, Кв.35, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи 87552.132.17, Пи 87552.2.109, Стоп.Двор, Упи Xiii 23 Кв.1, Упи Xvi Пл.260 Кв.16

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Радуил:   1-Ва, 10-Та, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Ибър, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пи 61604.9.476, Пионерска, Пионерска, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Явор, Ягода

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 18:15 Ч./ -  Самоков:   Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор

На 19.04.2019 Г. /08:00 - 17:15 Ч./ -  Самоков:   65231.904.222, Елица, Здравец, Искър, Осогово, Плана Планина, Тракия, Ул. Искър

На 20.04.2019 Г. /08:00 - 18:15 Ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Здравец, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Плана Планина, Проф. Васил Захариев

Община Своге  

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 15:30 Ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Волга, Издримец, Теменуга, Упи Vi-30

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Вълчан Войвода, Демокрация, Кокиче

Община Сливница  

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ -  Алдомировци

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33, 618205, 719030, Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Иван Асен Ii, Извор, Индже Войвода, Капитан Райчо, Клокотница, Княз Борис, Колю Фичето, Македония, Марица, Маслово, Местност Твърдака, Пи4269, Обединена, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Пи 618159, Поп Богомил, Прохлада, Рожен, Свобода, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Турист, Упи Xv-3798 Кв.2, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци, Юрий Гагарин, Явор

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ -  Опицвет

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ -  Петърч:   068032, Xxv, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, Упи 019024,М.Под Село/Ливаге/, Упи I- 574 Кв.39, Упи I-1102, Кв. 54а, Упи Ix-651,Кв.41, Упи Lx, Упи Vii Кв.34, Упи Vii-596 Кв.50, Упи Xiii-207 Кв.8, Упи Xlix, Упиix-1009,Кв.57, Упиxxі-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Пи №67372.26.118

На 18.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Генерал Гурко, Гео Милев, Капитан Атанас Узунов, Неделище, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 10:15 - 15:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-Ра, 348, Кв.62, 45-Та, 46-Та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Братушково:   V-263, Vii-299 Кв.19, Упи Xvi-300

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Гургулят:   Xvi-17 Кв.9

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-Та, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, Местност До Село, Упи Xiv-531 Кв.26, Упи Xiv-90 Кв.6, Упи Xvii-92 Кв.6

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Радуловци:   Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Ракита, Общ. Сливница:   Упи Ii-76

На 18.04.2019 Г. /10:15 - 15:00 Ч.; 10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

Област Плевен

Община Белене  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 15:15 Ч./ -  Белене:   Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Войнишка, Възраждане, Гео Милев, Отец Паисий, Столетов, Трайчо Костов, Цанко Церковски

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Деков:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Дунав, Кирил И Методий, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ -  Белене

Община Гулянци  

На 16.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Долни Вит:   Ас Златаров, В Заимов, В Левски, Вит, Искър, Край Село, П.К.Яворов, Рила, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:00 Ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   Хан Аспарух

На 17.04.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч.; 08:45 - 09:00 Ч./ -  Гиген:   Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, През Ливада, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 17.04.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч.; 08:45 - 09:00 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Байкал:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   000560 М.Садина, 27, 589003 М-Ст Садината, І-995,996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулация, Индже Войвода, К И Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-Ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч./ -  Гиген:   Аксаков, Ал Стамболийски, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела Пискова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дебърска, Дойран, Искър, К И Методий, Кавала, Казанлък, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Лагера, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, Н. Дуканов, Охрид, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пи-993005, Пирин, Русенска, Сашка, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Тракийска, Трапезица, Троянска, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Чирпан, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Гулянци:   Местност Крайсело

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, Ангел Кънчев, Арда, Бенковски, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Калоян, Местност Неизвестна, Пирин, Пологара, Раковски, Рила, С Караджа, Стамболийски, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Гиген:   Арда, Б Киро, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Вела Пискова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дойран, Котленска, Л Димитрова, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пи-993005, Пирин, Сашка, Стара Планина, Трапезица, Тутракан, Цоню Матев, Шипка

На 17.04.2019 Г. /15:15 - 15:30 Ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   000560 М.Садина, 27, 589003 М-Ст Садината, І-995,996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулация, Индже Войвода, К И Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-Ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /15:15 - 15:30 Ч./ -  Гиген:   Аксаков, Ал Стамболийски, Ан Кънчев, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела Пискова, Велико Търново, Вит, Витоша, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Г Димитров, Г Русинов, Градище, Д Благоев, Д Благоев, Д Груев, Дебърска, Дойран, Дунав, Иван Вазов, Искър, Й Николова, К И Методий, Кавала, Казанлък, Козлодуй, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Л Мишев, Лагера, Ливада, Ливада, М Гвардия, М Палаузов, М Пачев, Марица, Морава, Н Гигенски, Н. Дуканов, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, Охрид, П Евтимий, П Хитов, Пазарище, Панега, Перущица, Пи-993005, Пирин, Пощенска, През Ливада, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Русенска, Сашка, Силистра, Скопие, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Стрела, Тодор Каблешков, Тракийска, Трапезица, Троянска, Троянска, Трън, Трявна, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цоню Матев, Чирпан, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ставерци:   Беласица, В Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Калето, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Брегаре:   Георги Димитров, Искър, Пролетарска, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:   Акация, Балкан, Вит, Здравец, Кръвенишка, Марица, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Рибен:   Антон Иванов, Братя Миладинови, В Терешкова, Кирил И Методий, Отец Паисий, Татарска, Христо Ботев, Чавдар, Явор

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Биволаре

На 18.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Биволаре:   Витоша, Кирил И Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Републиканска, Републиканска, Христо Ботев

На 18.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Божурица:   Александър Стамболийски, Беласица, Божур, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, Мусала, Н Рилски, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 19.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Крушовене:   10-Ти Конгрес, 10-Ти Конгрес, 23-Ти Септември, 9-Ти Май, I-345,Кв.72, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Коларов, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Вълчо Иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кв 43, Лазар Станев, Мара Денчева, Оборище, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Цар Самуил, Цеко Нинов, Ю.А.Гагарин, Ю.А.Гагарин

Община Долни Дъбник  

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:   V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник:   I-953, Кв. 112, Ив Вазов, Кирил И Методий, Мусала, Ниш, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Петърница:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Лозарска, Местност Пангала, Първи Май

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Долни Дъбник:   Xix-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Долни Дъбник:   Възраждане, Г Бенковски, Захари Стоянов, Никола Петков, Христо Смирненски, Христо Янчев, Цар Самоил

Община Искър  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Г Димитров, Гео Милев, Д-Р Бешев, Дунав, Искър, Ленин, Пи000382-01, Тодор Матков, Христо Кърпачев

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Староселци:   Антон Иванов, Асен Халачев, Димитър Благоев, Доровски, Митко Палаузов, П Р Славейков, П.К.Яворов, Раковски, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хан Крум, Христо Стоянов

На 19.04.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Староселци:   Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Кирков, Дунав, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Нинко Тодоров, Пеловска, Янтра

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Староселци:   Васил Коларов, Васил Левски, Г Димитров, Гачо Митков, Карл Маркс, Ленин, Митка Гръбчева, Нинко Тодоров, П Р Славейков, Пеловска, Стапански Двор, Стоян Даскалов, Христо Ботев

Община Левски  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Обнова:   Б.Анастасов

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Панайот Хитов, Цанко Бакалов, Цар Симеон

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември, Б.Анастасов, Безименна, Васил Левски, Възраждане, Ив.Вазов, Н.Й.Вапцаров, Осми Март, Пионерска, Ю.А.Гагарин

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Васил Априлов

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Малчика

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Асеновци:   23-Ти Септември, Асен Банчев, Асен Вълев, Васил Левски, Манол Нисторов, Мусала, Николай Панчев, Осмо Калугерово, Райко Даскалов, Селище, Софка Вълева, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември, 9-Ти Септември, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Волга, Възраждане, Заря, Ив.Вазов, Марица, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Осми Март, Пионерска, Победа, Родопи, София, Трети Март, Тунджа, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 15:30 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември, Б.Анастасов, Козлодуй, Ст.Планина

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември, 9-Ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Арда, Ванчо Цачев, Васил Петлешков, Волга, Възраждане, Заря, Заря, Ив.Вазов, Л.Каравелов, Марица, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Победа, Победа, Родопи, София, Трети Март, Тунджа, Христо Смирненски

На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Възраждане, Заря, Ив.Вазов, Л.Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Победа

Община Никопол  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Евлогиево:   Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Георги Димитров, Ев.Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Шипка, Янтра

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Въбел:   В. Коларов, Витоша, Г. Кирков, Г. Милев, Кирил И Методий, М. Старото Село, Местност Старо Село, Рила, Ю.А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Въбел:   В. Левски, Г. Бузев, Г. Димитров, Д. Благоев, Дунав, Ив. Вазов, Л. Каравелов, Местност Задовица, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Никопол:   Акация, Местност Синджирли

На 19.04.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Евлогиево:   Георги Димитров, Ев.Ангелов, Искър, Пирин, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра

Община Плевен  

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 13:15 Ч./ -  Плевен:   Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Плевен:   Георги Кочев

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил И Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П.Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Бръшляница:   Акалан, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Голо Бърдо, Иван Рилски, Инж Г И Вълков, Местн.Над Пресяката, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трапезица, Христо Ботев, Цар Освободител

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Люляк, Обединение, Оряхово, Сторгозия

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бохот:   1-Ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горталово:   078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гривица:   Xxiii-47 Кв 23, Валтер Мъръчиняну, Вит, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Ив.Винаров, Иван Вазов, Козлодуй, Майор Горталов, Упи Xxiv-50 Кв 23, Христо Ботев, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Димитров, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Винаров, Илия Бешков, Любен Каравелов, Софроний Врачански, Тодор Пенчев, Упи Ii,Кв 32, Янко Сакъзов

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Плевен:   56722.651.187, Кв.603, Ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 14:15 Ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Осогово, Пловдив, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Брестовец:   Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 19.04.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Плевен:   Западна Идустриална Зона, Индустриална Зона, Индустриална Зона Кв.603, Местн.Западна Идустриална Зона

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Изт.Индустриална Зона, Източна Инд. Зона Xxiv-1281, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Хi А  Кв.617

На 19.04.2019 Г. /12:00 - 13:30 Ч./ -  Брестовец:   Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Пордим  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Вълчитрън:   Екзарх Йосиф, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Пенчо Славейков, Ресен, Росица, Тунджа, Христо Ботев, Янтра

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Згалево:   Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Шипка, Ю.А.Гагарин

 

 

Община Червен Бряг  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Антим, Антим, Вардар, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Г.С.Раковски, Г.С.Раковски, Голеж, Дунав, Дядо Вълко, Ж.П.Фонд  Жилища-Ж.П.Гара, Иво Попович, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кубадин, Морава, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Панайот Волов, Перник, Пирин, Рила, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Струга, Струга, Тома Петков, Тулча, Тулча, Търговска, Хан Аспарух, Християнска, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Шейново, Шейново, Яна, Янтра

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Червен Бряг:   23 Септември, Антим, Антим, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Кубадин, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Пирин, Победа, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Търговска, Хан Аспарух, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Червен Бряг:   23 Септември, Антим, Васил Априлов, Витоша, Вихрен, Вукашинов, Г.С.Раковски, Ген. Тошев, Ген.Колев, Дойран, Дядо Вълко, Княз Борис I, Княз Борис I, Любен Каравелов, Панайот Волов, Стоян Едрев, Струма, Тома Петков, Търговска, Търговска, Християнска, Цар Самуил, Яне Сандански

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Червен Бряг:   П.К.Яворов, Панайот Волов, Тунджа, Християнска

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Горник, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Сухаче:   Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  Червен Бряг:   Vі-2017, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Златна Мина

 

Област Перник

Община Брезник  

На 16.04.2019 Г. /10:30 - 16:30 Ч./ -  Завала

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 10:45 - 15:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 10:45 - 15:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Долна Секирна:   Мтп&Quot;Д.Секирна&Quot;

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 10:45 - 15:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Душинци

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Банище

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Бегуновци

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Брезник:   Мтп&Quot;Ръждавец&Quot;

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Брезнишки Извор

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Велиново

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Габровдол

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Гигинци:   Упи Хіv-219, Кв.22

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Ерул

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Кошарево

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Милкьовци

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Непразненци

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Режанци

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Садовик:   Упи Vii-288,289, Кв.3

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Станьовци:   145011

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Брезник:   Асен Алексов, Борис Антов, Владо Радославов, Гледан, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Иван Вазов, Извън Регулацията, Нестор Петров, Октомври, Сливница, Шейново

На 17.04.2019 Г. /10:45 - 15:30 Ч./ -  Станьовци

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 10:00 - 15:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Конска:   Iv-310,311

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Глоговица

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13, Упи Vii-115 Кв.26

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Кошарите, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

Община Земен  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Земен:   Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, Мах.Брънзова И Орлово Гнездо, Мах.Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Смиров Дол

Община Ковачевци  

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Жабляно:   Цигански Брод

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Земен:   Пещерско Шосе

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Калище

Община Перник  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Перник:   1-Ва, 11-Та, 12-Та, 2-Ра, 4-Та, Рудничар

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Перник:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 2-Ра, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Рудничар

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Кладница:   Брюксел, Жк.Делта Хил, Упи Vi-33, Кв.12, Лондон, Рим, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Стадиона, Упи V||-Кв.20, Упи Ііі-21  Кв.20, Хvіі-11010,11038

На 15.04.2019 Г. /11:00 - 12:00 Ч./ -  Кладница:   Берлин, Брюксел, Лондон, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, Упи Xvi-12,Кв.20

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Кладница:   V-15 ,Кв.19, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Берлин, Брюксел, Виена, Делта Хил, Лондон, София, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Xxxiii-31 Кв.20, Упи-Ix 29

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Драгичево:   Кракра, Магистрала, Първа, Райна Княгиня, Рударска, Стара Планина

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  Перник:   Владайско Въстание

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владайско Въстание

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Рударци:   Веслец, Витоша, Здравец, Миньор, Михаил Дойчев, Райко Янков, Рила, Родопи, Стара Планина, Черни Връх

На 20.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Рашо Димитров, Сергей Есенин, Улан Батор, Упи V-7050 Кв.118, Хавана, Ханой, Хемус, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 20.04.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Перник:   Изток, Мошино

Община Радомир  

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Долна Диканя:   Xii-375

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Горна Диканя:   Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Дебели Лаг

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  С. Дебели Лак

 

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Берковица:   Николаевска, Хаджи Петър Илиев

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Упи Viii45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Берковица:   03928,32,3, 23 Септември, Акация, Антим Крунев, Асен Златарев, Ашиклар, Вяра, Генерал Скобелев, Живовци, Извън Регулацията, Кочо Честименски, Местност Асан Спахийски Връх, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Стефан Стамболов, Тракия

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Берковица

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Бързия

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Упи Iii , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Бистрилица:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 19.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, 485, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 19.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица:   047094, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Котеновци:   000910, Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Мездрея:   000002

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Черешовица:   011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Берковица:   Здравченица, Йордан Радичков, Кирил И Методи, Площад Славейков, Ст.Планина Бл.Здравец 5, Христо Ботев

Община Брусарци  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци:   Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Кв 68 Упи, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Вълчедръм  

За Периода 18-19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

За Периода 15-17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм:   Двадесет, Десета, Осемнадесет, Осма, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Две-А, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Четиридесет И Седем, Шеста, Шестдесет, Шестдесет И Девет, Шестдесет И Осем, Шестдесет И Седем, Шестдесет И Четири, Шестдесет И Шест, Шестнадесет

Община Лом  

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н.Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М.Стефанов)

За Периода 15-19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа

На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Лом:   Дядо Горан, Кален Поток, Младеново/Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Цар Калоян

Община Медковец  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ -  Медковец:   Аврамко Рацов, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ -  Медковец:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Димитров, Бузлуджа, Георги Димитров, Кирил И Методи, Неофит Рилски, Оборище, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Септември, Стамболийски, Христо Ботев, Чомаков, Ъгъла С Ул. Бузлуджа И А. Димитров, Янтра

Община Монтана  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Видлица:   Извън Регулация

За Периода 15-19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Лом:   Хаджи Димитър

За Периода 15-19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Монтана:   22-Ри Септември, 22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Беглишки Мост, Беглишки Мост, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Пъстрина, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Сливница, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Самуил(Комсомолска), Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Шести Септември, Шести Септември, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

За Периода 17-19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Генерал Арнолди, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Елин Пелин(Жданов), Иван Димитров, Иван Хаджийски(Д.Николов), Йордан Цеков, Йордан Цеков, Младост, Младост, Младост, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Панчо Владигеров(Малчика), Поп Андрей, Поп Андрей, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Свети Патриарх Евтимий(П., Христо Смирненски

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Георги Дамяново:   Извън Регулацията

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Помеждин:   036043, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Гаврил Геново:   200001, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, Упи 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Говежда:   502,35, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дълги Дел:   060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Меляне:   000133, Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Монтана:   Генерал Арнолди, Младост

Община Якимово  

За Периода 17-19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч.; 12:30 - 15:30 Ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

На 17.04.2019 Г. /10:45 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:30 - 15:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /10:30 - 15:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 17.04.2019 Г. /13:15 - 14:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 17.04.2019 Г. /14:15 - 14:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пръскалска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Топола/Острец/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мичо Митков/Видима/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/, Хелевска/Ново Село/

На 19.04.2019 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бузлуджа, Габровска, Крайна, Опълченска, Раковска, Родопа, Христо Смирненски

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Двадесет И Втори Август, Свети Свети Кирил И Методи, Търговска, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Ловеч:   Амбарица, България, Велики Преслав, Гарата, Ген.Паренсов, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княгиня Невинна, Княз Имеретински, Осъмски Юнак, Перущица, Свети Свети Кирил И Методи, Сливница, Тракийска, Хан Крум, Харманска, Харманска, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Черковна, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Асен Златаров, Белия Път, Георги Бенковски, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Хаджи Димитър, Централна

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ -  Дойренци:   Търговска

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 11:45 Ч.; 11:15 - 11:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:30 - 10:45 Ч.; 10:30 - 12:15 Ч.; 12:00 - 12:15 Ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил И Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 11:15 - 11:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:30 - 10:45 Ч.; 12:00 - 12:15 Ч./   На 21.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч.; 10:15 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Местност Кремъка, Петър Берон, Пясъка, Стара Планина, Трети Март, Янтра

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Мизия, Път 35

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 17:00 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Младост

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 17.04.2019 Г. /10:30 - 10:45 Ч.; 12:00 - 12:15 Ч./ -  Йоглав

На 18.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 18.04.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./ -  Умаревци:   Местност Чоловски Баир, Опълченска

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горно Павликене:   Васил Левски, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Иван Вътев, Малчика, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Подем, Стара Планина, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Синан Тепе

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бойчо Огнянов, Волга, Георги Бенковски, Детелина, Клокотница, Огоста, Петко Манев, Първи Май, Янтра

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /11:30 - 12:15 Ч./ -  Ловеч:   Велики Преслав, Дикисанска, Иларион Ловчански, Княгиня Невинна, Никола Петков, Осъмски Юнак, Отец Паисий, Тракийска, Цар Иван Шишман, Чаталджа

Община Луковит  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  Дерманци:   Ген.Столетов, Иван Вазов, Керамична, Козлодуй, Къчовското, Околовръстна, Панайот Волов, Райко Даскалов, Свети Свети Кирил И Методи, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис 1

На 19.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Възраждане

Община Тетевен  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Лесидрен:   43325.16.273, 43325.160.10, Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Аномир, Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Бузлуджа, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Възраждане, Георги Бенковски, Губе, Енча, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Кичера, Койнец, Коман, Крайречна, Кършар, Леседра, Местност Гаджов Дол, Местност Капин, Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Момина Пътека, Недини Езера, Нивище, Орницата, Панко.Р.Цоков, Полк.Орлов, Последна, Радецки, Раковска, Стара Планина, Стоян Петков, Страцин, Сънджер, Тетевен, Тодор Комитата, Урница, Фенац, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията, Чуловдолска, Шумака, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Бабинци, Гечовото, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол

На 15.04.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Марин Попдимитров, Ореша

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Български Извор:   110001 Екатте 07357, Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, Мах.Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Малка Желязна:   Мах.Байовене

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Голямо Усое, Махала Слатина

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Горното Село, Махала Старо Село

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, Местност Касълека, Местност Левица, Местност Рупци, Найден Стоянов Найденов, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Георги Стойков, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Генерал Дандевил, Димитър Крачунов, Местност Сушица

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Дълга Ливада, Кривина, Махала Кривина, Махала Тулешевец, Местност Тулюшовец

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Димитър Крачунов, Кръкожабене

Община Троян  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:15 - 08:40 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 53707.37.13, 53707.504.148, 9-Та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил И Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:15 - 08:40 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 08:40 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 15.04.2019 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ -  Дебнево:   Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 15.04.2019 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  Дебнево:   Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стойновска, М.Стругът, Първи Май, Стойновска

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Дебнево:   20300.161.87, Буковец, Девети Септември, Калето, Петко Колев, Христо Чулев

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Голяма Рибна

На 16.04.2019 Г. /12:45 - 15:30 Ч./ -  Дебнево:   Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 17.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, М.Жеравица, М.Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Крайречна

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 17.04.2019 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Георги С.Раковски

На 18.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 53707.37.13, 9-Та, Авксентий Дацин, Амбарица, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Кирил И Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 18.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Студентски Град

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч.; 12:45 - 15:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк, Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Д-Р Спас Бояджиев, Любен Каравелов, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Черковна

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Борова, Букова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

Община Ябланица  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Батулци:   Гео Милев, Местност Сух Дол, Присоето, Свети Кирил И Методи, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:00 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Подене

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Калника, Кол.Барашки, Кол.Коник, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Кръст, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Български Извор:   110001 Екатте 07357, 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Галата:   036003, 045001, 048041 Екатте 14386, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Зольовото, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Славщица:   67057.31.37, Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Горунака, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, Упи Іі-346, Чепля, Шойка

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   085054, Местност Девет Дола, Местност Камен Дол, Местност Шумнене

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Бор, Бяло Поле, Георги Бенковски, Георги Раковски, Местност Атанас, Мико Петков, Оборище, Симеон Велики, Столетов, Филип-Тотю, Хан Крум, Явор

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Дупница:   68789.173.5, Пътен Възел Дупница Юг

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 10:00 - 12:00 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Големо Село:   Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3, Упи - Ii-444,Кв.9

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 10:00 - 12:00 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Баланово:   Xii  - 429, Кв. 80, Стопански Двор, Упи-1 За Сонс, Кв.30, Хііі - 329, Кв. 16

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262, Упи Viii-277,Кв. 23, Упи Ііі 247, Кв.25

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Локвата

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Мали Върбовник:   Упи - 1-9, Упи X-199,Кв.18

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, Упи Iii -226, Упи Vі-3,Кв.1, Упи Xvii-215

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, Vii-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Мърводол:   Упи Vii-23, Кв.5

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Палатово:   083002

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Паничарево:   Iv,Кв.1, Упи-Vі-102,Кв. 16

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Пастух:   Местност Падина

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Циклово

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч.; 10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:45 - 12:00 Ч./ -  Голема Фуча

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:45 - 12:00 Ч./ -  Мали Върбовник

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Упи I-874,Кв.46, Х Кв.49

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Бобов Дол:   009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, Упи I,Кв. 51, Цар Симеон

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Упи Iii -226, Упи Vі-3,Кв.1, Упи Xvii-215

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Паничарево:   Упи-Vі-102,Кв. 16

Община Бобошево  

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Блажиево:   Vii-236,Кв.15, Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, Упи - V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Бобошево:   04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, Xiii-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 14:30 Ч./ -  Бобошево:   Местност Липовица

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 14:30 Ч.; 10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх - 136, Кв. 18

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Доброво:   046015, Vі-293,  Кв. 20

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 10:15 - 14:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Дупница:   Местност Мело

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Каменик

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Рила

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 14:30 Ч.; 10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Скрино:   116, X-83

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 10:45 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Джерман:   207635051294

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840, 68789.126.41, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Пиперево

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   Бел Кладенец, Булаир, Васил Левски, Витоша, Влахина Планина, Втори Януари, Гергана, Добруджа, Доктор Сапунджиев, Искър, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Опълченска, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Тракия, Фенерка, Хаджи Димитър, Хххvi - 2262, Цар Симеон Велики, Шейново, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:   Комсомолска

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Бобов Дол:   Младост

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Гюргево

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Извън Регулация, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, I-1,2,3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Упи Ii-302,Кв.79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Сапарева Баня:   65365.210.931, 65365.46.10, 65365.602.106, Lxx-462,Кв.74, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Упи 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Сапарево:   002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Упи Ххv,Кв.20, Х-2149,Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 14:00 - 14:30 Ч./ -  Яхиново:   87724.10.5, 87727.13.10, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, Упи Vi-185 Кв.28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 14:30 Ч./ -  Дупница:   Местност Драгоина Могила, Самоковско Шосе

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Баланово

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Палатово:   083002

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч.; 09:00 - 12:00 Ч./ -  Крайници:   39339.117.68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански Двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Самораново:   65245.4.266.1, Местност Златковица, Стопански Двор

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч.; 13:15 - 16:00 Ч./ -  Крайници:   39339.142.19, I-1,2,3, Арда, Васил Демиревски, Васил Левски, Възраждане, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Овчарченски, Местност Гугугица, Младост, Одрин, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море

На 17.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   Каваклия, Местност Барактарица, Орлинска, Самоковско Шосе, Свобода, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 17.04.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Яхиново:   87727.20.25, Местност Полето, Яхинско Шосе

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   I, Кв. 79, 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Евтим Трайчев, Елисавета Багряна, Иван Вазов, Каваклия, Кирил И Методий, Княз Борис I, Крайречна, Лоза, Македония, Местност Барактарица, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Поп Харитон, Преслав, Пролет, Раковска, Самоковско Шосе, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Ул.Николаевска Упи687889.29.7, Упи 68789.17.103., Упи I,Кв. О.Т.2189-2190, Упи I,Кв.79, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Упи І, Кв. 78, Упи Ііі, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Шипка, Яворов, Яхинско Шосе

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч.; 09:15 - 12:00 Ч./ -  Крайници:   Верила, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Максим Горки, Младост, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Трети Гв. Полк

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   Бел Кладенец, Булаир, Васил Левски, Витоша, Влахина Планина, Втори Януари, Гергана, Добруджа, Доктор Сапунджиев, Иван Вазов, Искър, Любен Каравелов, Морава, Неофит Рилски, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Преслав, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Страхил Войвода, Тракия, Фенерка, Хаджи Димитър, Христо Грънчаров, Хххvi - 2262, Цар Симеон Велики, Царичина, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч.; 13:00 - 16:00 Ч./ -  Крайници:   Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, Упи Ii-302,Кв.79, Христо Ботев, Яне Сандански

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч.; 09:00 - 12:00 Ч./ -  Крайници:   Александър Стамболийски, Бончук, Васил Левски, Възраждане, Ивайло, Йордан Долдуров, Климент Охридски, Кокиче, Любен Каравелов, Стопански Двор, Трети Гв. Полк

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч.; 13:00 - 16:00 Ч./ -  Крайници:   Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски

Община Кочериново  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Местност Чалтиците

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кочериново:   Антон Иванов, В.Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, Упи Xii-1397, Кв.89, Упи Хviii-1396, Кв.88, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Кюстендил  

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Чудинци

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Делевска, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Тупандийска

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 09:15 - 13:00 Ч./ -  Богослов:   037149

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 09:15 - 13:00 Ч./ -  Слокощица:   Махала Рошковци

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 09:15 - 13:00 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 13:00 Ч.; 09:15 - 10:00 Ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Местност Планина Осогово

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Богослов:   037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Илия

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Раково, Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка, Местност Предела

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Сажденик:   Махала Златанска

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Слокощица:   247, № 021067 Местност Дупката, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Реката, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Хайдушка Ливада, Шипка

На 15.04.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Търсино

На 15.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Преколница:   Махала Вароша, Махала Османци, Махала Сливарска

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч./ -  Берсин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч./ -  Друмохар:   010015, 013004, 500274, Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Неделкова Гращица

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Упи Iv-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Ваксево:   №024084, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Еремия:   М-Ст Разкръстницата, Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Згурово

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Кадровица:   Кролевци, Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Лиляч:   Местност Войника

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   Упи Xviii - 221 Кв.39, I-446-&Quot;За Църква&Quot;,Кв. 43, Vi-124, Viii - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, Упи Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Упи Ix-142,Кв.15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Пи 56378.6.10,М-Ст Друмарката, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Слокощица:   Xii-394,Кв.31, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Ефендиското, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, М-Ст Чадъра Пи 67461.24.17, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска, Местност Соборището

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Цървеняно

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен, Упи Vi-127 Кв.15

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Раненци:   Махала Боровска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Реджовска, Махала Стругарска, Махала Центъра

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Пи 56378.6.10,М-Ст Друмарката, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Слокощица:   Местност Мичевица

На 16.04.2019 Г. /11:30 - 12:30 Ч./ -  Друмохар:   010015, 013004, 500274, Мах.Ангеловци, Мах.Брашненица, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 16.04.2019 Г. /11:30 - 12:30 Ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Николичевски Път, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 16.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Раненци:   Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Славевска, Махала Шляпарска

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Мирово

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кюстендил:   Бабуна, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Веслец, Голак, Местност Хисарлъка, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Радослав Нотев, Стара Планина, Трифон Стефанов, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Грамаждано:   Ii-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Почивало, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност Гьоло, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, Упи Ii-105, Кв.26, Упи Xii, Кв. 17, Упи Хviii -187 Кв.228, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Иван Момчилов, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Кандило, Местност Кандило Пи 050199, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, Упи Iii-7156,Кв. 398, Упи Vii Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Лозно:   Пи 030204 М. Кочине, Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Махала Корубанска, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Под Селото, Местност Разкръсе, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбище, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, Топила, Топилата, Упи Xi-223 Кв.21, Упи Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 17.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Местност Кочине, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Осогово, Стефан Караджа, Четиринадесети Май

На 17.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Вратца:   Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мацаранска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 17.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Кюстендил:   Местност Влахов Дол

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Вратца:   Махала Гаджалска, Махала Ливадска, Махала Рекалска

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Жиленци:   Махала Мазнево

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Вратца:   Местност Дервена

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Крум Кюлявков, Махала Долна, Махала Реката

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 20.04.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кюстендил:   Седемнадесети Януари

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Бански Лозя, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Караджа Бунар, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Долно Село:   Махала Бистрица

На 19.04.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Долно Село:   Махала Буковска, Махала Кошарелска, Махала Пищилци, Махала Шаламанци

Община Рила  

На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Кочериново:   Местност Мандало, Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Рила:   Ix-1030,Кв.84, Аверки Попстоянов, Бузлуджа, Васил Демиревски, Димитър Благоев, Драката, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Методи Македонски, Начо Величков, Неофит Бозвели, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Рилска Долина, Света Петка, Спортела, Спротива, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен Ii, Юри Гагарин

На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Рила:   62671.500.2, Ix-1030,Кв.84, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Драката, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен Ii, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Рила:   62671.500.2, Васил Демиревски, Здравец, Кокиче, Крайречна, Света Варвара, Септемврийска, Спортела, Спротива, Тинтява

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, I,Кв.8а, Ix - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Кв.12, Упи-Х-113, Кирил И Методий, Кокиче, Местност Бачо, Местност Лаго, Пи 027010, Упи-Іх-32, Упи-Хіі-18 Кв2, Шипка

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Крайречна, Петко Войвода, Света Варвара, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Vii 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Пи №69261.501.24, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, Упи-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 19.04.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Стоб:   Ален Мак, Асен Златаров, Божана И Васил Котеви, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Иван Лапев, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, Местност Драките, Младост, Свобода, Сибирска, Три Могили

Община Сапарева Баня  

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, Xviii, Кв. 98, Александър Стамболийски, Германея, Гюрица, Детелина, Еделвайс, Иглика, Извънрегулация, Малина, Местност Водни Дол, Незабравка, Паничище, Перуника, Перущица, Роза, Света Богородица, Славяни, Славяни

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   Стопански Двор

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Сапарево:   045132, Бузлуджа, Венелин, Стопански Двор

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, Упи - І ,Кв. 70, Упи Iii, Упи Viii Кв.10

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ресилово:   Xi-742,Кв.53, 026170, 027007, 100005, Iii-548,Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, Упи - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.24.636 До Банята, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I ,Кв.74, Iii, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxx,Кв.74, Lxxxiv-2797,Кв.74, Xviii, Кв. 98, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, Упи Ix-999, Кв. 33, Упи Lxxx, Кв.74, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, Упи Viii-2759,Кв.109, Упи І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Бор, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

 

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Банско:   Еделвайс, Найден Геров, Симеон Молеров, Сливница, Цар Симеон, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 08:15 - 16:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Имот 032105, Местност &Quot;Ано&Quot;

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Гостун

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Места:   І-92  Кв.6

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   001319, Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Банско:   Местност Свети Георги

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Темелков, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Добринище:   М. Тепченик

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Обидим:   000024 Еккте 53059

Община Благоевград  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Андъко, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната, Скалата

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 08:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 08:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 08:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 08:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  Дренково:   Местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пи №04279.626.121, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Родина, Свобода, Секвоя, Стефан Стамболов, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Явор, Яне Сандански, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Българчево:   Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски Гробища, Упи I-110, Кв.5

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Покровник:   Покровнишко Шосе

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Полковник Димов, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Тодор Александров, Упи-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Благоевград:   04279.912.87, 14-Ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Воден, Георги Измирлиев, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Зарево, Илинден, Калиманци, Крали Марко, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Орцето, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Упи-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 09:15 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Мощанец:   Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, Пи №110, Кв.13, Пи №69, Кв.12, Упи Xi-75, Кв. 6, Упи-16-104,Кв.13, Четирка

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Покровник:   3-Ти Март, Валого, Веселинци, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Реката, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, Упи I-432, Кв.28, Упи I-546, Кв.13, Упи Xxxi-78, Кв.6, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Мощанец:   Xvi-122,123, Кв. 14, Мах. Поповска, Махала Кантурска, Пи №110, Кв.13, Пи №69, Кв.12, Упи Xi-75, Кв. 6, Упи-16-104,Кв.13

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Покровник:   3-Ти Март, Валого, Веселинци, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Реката, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, Упи I-432, Кв.28, Упи I-546, Кв.13, Упи Xxxi-78, Кв.6, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Дебочица

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Местност Реката-Чуката, Местност Селището, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Пушовица, Местност Ридината, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Местност Чокарци, Падеш, Упи I-219, Кв.17, Упи Ii-207,Кв.13, Упи V-74, Кв.5

На 15.04.2019 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.629.76, Броди, Струмско Център, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /12:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Броди, Струма, Упи-Xiv Иупи-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Яне Сандански

На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Грамада, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Международно Шосе, Местност Пенков Чифлик, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Местност Царевско Шосе, Местност Чикуто-Ш16, Местност Чукито, Николай Петрини, Огражден, Орбита, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пи №04279.699.6, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Страцин, Струга, Струма, Струмско Център, Яне Сандански, Яне Сандански

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.601.368, Вардар, Ридо, Скакавица

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Благоевград:   04279.619.59, 14-Ти Полк, Xii-7208, Авганцов Чифлик Ш.72, Акациите, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Итов, Асен Йотов, Асен Чаушки, Балкан, Бачо Киро, Бреза, Бреза, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Вихрен, Даме Груев, Делвинска, Делвинска, Детелина, Егея, Ел-Тепе, Еленово, Еленово, Здравец, Иглика, Иглика, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк На Гр. Благоевград, Лале, Липа, Марулевска, Местност Международно Шосе, Младост, Младост, Околчица, Околчица, Орловица, Панайот Хитов, Пи №04279.622.164, Кв.147, Полковник Дрангов, Предел, Предел, Предела, Прилеп, Пролет, Промишлена, Промишлена, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Свобода, Синчец, Синчец, Слава, Славово, Славово, Търново, Търново, Хърсовска, Чаталджа

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Местност Стоянов Чукар

На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Ален Мак, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Мусала, Николай Петрини, Обзор, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Промишлена, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов, Река Бистрица, Рилски Езера, Славянска, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Трудолюбие, Упи-Xiv Иупи-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Цар Самуил, Чавдар, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Бяло Море, Рилски Езера

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Александров, Упи-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, 04279.629.76, Vii - 5799, Кв. 11, Андрей Ляпчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Битоля, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв.26, Упи Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Кури Дере, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Опитно Поле, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Местност Шейница, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи №04279.699.6, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Упи Xii-4838, Кв.8, Упи-Xiv Иупи-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Упи-Xiv Иупи-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Цар Самуил, Чавдар, Шейница-Ш.24, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Астра, Бистрица, Броди, Броди, Бялата Висота, Васил Левски, Ветрен, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Иван Михайлов, Илинден, Липа, Лотос, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Славянска, Струма, Струма, Струмско Център, Упи-Xiv Иупи-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Яне Сандански

На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Илинден, Крали Марко, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Александров, Упи-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Благоевград:   Антон Чехов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Гьорче Петров, Д-Р Христо Татарчев, Еленово, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Митрополит Борис, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Землището На С.Дъбрава, Зимниците, Имот 000143, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Местност Щърбев Рид, Митовци, Ръжениците, Стамовица, Чадарето, Юрто, Яновски Рид

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Рилци:   Местност Арсовото, Телкиево Дере

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горно Хърсово:   Махала Горни Двояци

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Броди, Пи №04279.629.114, Струмско Център, Яне Сандански

На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ален Мак, Антон Чехов, Астра, Бистрица, Броди, Броди, Бялата Висота, Вардар, Васил Левски, Ветрен, Владо Черноземски, Възрожденска, Даме Груев, Дойран, Еленово, Зеленка, Илинден, Кв.26, Упи Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Липа, Лотос, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Баларбаши, Местност Горски Разсадник, Местност Опитно Поле, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Местност Шейница, Независимост, Николай Петрини, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Роден Край, Руен, Сергей Румянцев, Симеон Радев, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Упи 04279.601.361, Упи Iii-9076, 7184, Кв.43, Шейница-Ш.24, Яне Сандански

Община Гоце Делчев  

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч.; 08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч.; 16:15 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч.; 08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч.; 08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Баничан

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч.; 16:15 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч./ -  Балдево

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Балдево:   Упи Vii-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи Iii, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи Ii-682,Кв.49, Упи-Іv, Кв.82, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Упи- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Господинци:   Упи-Хі, Кв.1

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:45 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Самоков:   Тинтява

На 15.04.2019 Г. /11:00 - 13:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Дунав

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Упи Ii-682,Кв.49, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Кирил И Методий, Пейо К.Яворов, Тодор Александров, Хан Аспарух, Хан Крум, Царица Йоана

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Брезница:   Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Лъжница:   Драва

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 19.04.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

Община Гърмен  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Балдево:   Упи Vii-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 18.04.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гърмен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Пета, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесета, Шеста

Община Петрич  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Беласица:   Акация, Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Марковица, Митко Палаузов, Никола Некрасов, Осми Март, Осми Март, Паисий Хилендарски, Поляните, Раславица, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, Цар Самуил

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Генерал Тодоров

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кърналово:   Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г.Димитров, Георги Раковски, Извън Регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Толбухин, Цв.Радонов

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Георги Урумов, Д-Р Асен Златаров, Никола Вапцаров, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Самуилова Крепост, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Цар Борис Iii

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Демир Капия, Екзарх Йосиф, Калабак, Капитан Джингаров, Македония, Мануш Георгиев, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Стадионска, Стоян Търнаджиев

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  Кавракирово:   1-Кантар Кв.40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, Местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Младост

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Бузлуджа, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Славянска, Спартак, Струма, Струмешница, Явор, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Богородица

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Кавракирово:   1-Кантар Кв.40, Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Караач, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Пърловица, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Тердух, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бельовица, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мишалъко, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Слонищата, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, Упи 101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Местносt Скалето, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Упи  Хiii  Кв 37, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Полковник Дрангов

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Младост, Червен Път

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Старчево:   Xvi-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, Упи Ii, Кв.11, Солун, Тафтинка

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Чучулигово:   Чучулигово

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Яково

На 17.04.2019 Г. /09:45 - 15:00 Ч./ -  Кърналово:   Бяло Море, Иван Вазов, Кожух, Ленин, Рила, Свобода

Община Разлог  

На 18.04.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Разлог:   Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Разлог:   Местност Бетоловото, Св.Климент Охридски

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Разлог:   Местност Бетоловото, Местност Църнако

Община Сандански  

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Голешово

На 15.04.2019 Г. /12:30 - 15:15 Ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Шар Планина

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Сандански:   Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 12:15 Ч./ -  Сандански:   Крушево, Перущица, Пирин, Свобода, Синчец, Стефан Веркович

Община Сатовча  

На 16.04.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Годешево:   Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Годешево:   Бяло Море, Гранит, Граничарска, Кв.16 Парцел 496, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Одрин, Осми Март, Предела, Рила, Розова Долина, Средна Гора

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч.; 12:30 - 16:30 Ч./ -  Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

Община Симитли  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 15:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 15:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 15:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 15:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 15:15 Ч./ -  Долно Осеново:   Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи №162

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Крупник:   Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Полена:   Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

Община Хаджидимово  

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, Пи -778, Разпът, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

Община Якоруда  

На 15.04.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Якоруда:   Айдаре, Алпийска, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кожух, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Мусала, Петко Р.Славейков, Пирин, Родопи, Стара Планина, Стойко Маджере, Стокевица, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Яворов, Якорудски Бор

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 
 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 08-12.04.2019 г. 0| 3229 |05.04.2019 . ЧЕЗ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ стартира конкурс за художествени проекти на тема: ”Електрическите стълбове - дом на дивите птици” 0| 3168 |04.04.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 25-29.03.2019 г. 0| 3461 |29.03.2019 . ЧЕЗ Разпределение стартира поредица от мерки за защита на щъркелите 0| 3067 |24.03.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ