Телевизионерката бе депутат от БСП в 7-о ВНС, 36-о и 37-о Народно събрание, зам.-председател и председател на Комисията по радиото, телевизията и БТА в 37-о НС, секретар на ПГДЛ и ръководител на пресцентъра на ПГДЛ в 37-о НС.
Поклон пред паметта й!
Почина журналистката Клара Маринова. Тя беше член на ВС на БСП и на Изпълнителното бюро на ВС на БСП, говорител на Висшия съвет на БСП, ръководител на пресцентъра на партията.
Телевизионерката бе депутат от БСП в 7-о ВНС, 36-о и 37-о Народно събрание, зам.-председател и председател на Комисията по радиото, телевизията и БТА в 37-о НС, секретар на ПГДЛ и ръководител на пресцентъра на ПГДЛ в 37-о НС.
Поклон пред паметта й!
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Макар да не й бях симпатизантка, беше ерудит! Мир на праха й!
Петре, ти от любов към Россията, забрави България. Нея къде я сложи в твоята подредба? Или тя не ти е Родина. Ти си значи родоотсъпник. С какво право се изаакваш тогава на 3 ти март?
Едина комунистка по малко.
Вечна и памет,лека и пръст ! Беша достойна журналистка !
Бог да я прости!
Освен Клара /хубаво българско име/ в телевизията се подвизаваше и Вера Маринова. Горкинките и двете бяха еднакво грозновати. Най-много се обиждаха на въпроса, "а бе, вие двете сестри ли сте"? Едната винаги мислеше другата за много по-грозна от нея........... ......спомен за Клара....
Голям интелект изкара! Евала, умопомраичелно!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.