Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 4089 | НОВИНИ

На почивка в Гърция само с ваксина, антитела или отрицателен тест

На почивка в Гърция само с ваксина, антитела или отрицателен тест
На почивка в гърция ще се ходи при три условия - хората да са ваксинирани, да имат антитела или да представят отрицателен тест за коронавирус.
 

това заяви днес гръцкият министър на туризма Харис Теохарис на Берлинското международно туристическо изложение ITB 2021, което се провежда в дигитален формат, предаде АНА-МПА. Освен това туристите ще бъдат подлагани на случайни тестове, както и миналото лято, с тази разлика, че тези тестове ще бъдат бързи. Това означава, че тестваните няма да се налага да бъдат изолирани за 24 часа. Ако бъде установена положителна проба, туристите ще бъдат настанявани в подходящи центрове на разноски на гръцката държава. Гърция има амбицията, ако го позволи епидемиологичната ситуация, да отвори вратите си за международен туризъм до 14 май, увери министърът.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Мутафчийски: Пандемията няма да се самоугаси,  само мерките ще помогнат 26| 3847 | Мутафчийски: Пандемията няма да се самоугаси, само мерките ще помогнат Съдът отне имущество на братя Галева, но само половината от иска на КПКОНПИ 1| 4932 | Съдът отне имущество на братя Галева, но само половината от иска на КПКОНПИ Самолет кацна извънредно в София, индиец нападнал екипажа 4| 3955 | Самолет кацна извънредно в София, индиец нападнал екипажа Шефът на СЗО: Подходът ”първо на мен” при  ваксинацията е самоунищожаващ 5| 3981 | Шефът на СЗО: Подходът ”първо на мен” при ваксинацията е самоунищожаващ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads