Повече от рапортите за напускане са подадени през месеците от септември до декември 2015-а година. Това прави средно по около 37-38 души дневно.
Фенерчето лично съм си го купил, не ми е осигурено. От това, което е по мен - коланът, кобурът”, изрежда пред bTV Станислав Стоянов.

Сигналите валят един след друг през цялата нощ - починал мъж в заведение в центъра, проверка на съмнителни коли и на опасни места, където се събират крадци и наркомани.

Бензинът от години е с лимит - по 7 литра на нощна смяна. Нямат ръкавици за обиск, а бронежилетките не стигат за всички.

„Имаме бронежилетки, но те са рециклирани”, обяснява Станислав.

По думите му, в момента за неговия взвод те са 6 при 16 души.