Президентът Плевнелиев отива да открива АМ "Тракия"
Президентът Росен Плевнелиев ще участва в церемонията по официалното откриване на последния завършен участък от автомагистрала "Тракия". Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
Президентът Росен Плевнелиев ще участва в церемонията по официалното откриване на последния завършен участък от автомагистрала "Тракия". Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Браво, Плевнелиев! Беше прекрасен министър. Сега е прекрасен президент!
Мръсната олигархична комунистическа сган с натрапчивото си безочие ще докара най-страшното - гражданска война. Те явно от мирни протести не разбират. Господи, каква трагедия докараха тези червени изроди! 45 години комунизъм и 25 години посткомунистически преход. . . Ужас на ужасите!
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Браво, Плевнелиев! Беше прекрасен министър. Сега е прекрасен президент! НЕ МОЖЕ ДА ОТКРИВАТ ХОРА КОИТО НЯМАТ НИКАКЪВ ПРИНОС
Плевнелиев има лично участие с строителството на магистралата,още дощкато бе министър.Сега е президент на свободна и независима от рускобългарската мафия България-
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Браво, Плевнелиев! Беше прекрасен министър. Сега е прекрасен президент! НЕ МОЖЕ ДА ОТКРИВАТ ХОРА КОИТО НЯМАТ НИКАКЪВ ПРИНОС
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Не съм убеден че Плевнелиев трябва да ходи. Нека комунистите си правят тържества, те 4 години ни убеждават , че асфалт, магистрали и пътища не ни трябват. За какво да ги легитимира?
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Имаме прекрасен президент.Г-н Плевнелиев голяма част от българкият народ е с вас.
Мръсната олигархична комунистическа сган с натрапчивото си безочие ще докара най-страшното - гражданска война. Те явно от мирни протести не разбират. Господи, каква трагедия докараха тези червени изроди! 45 години комунизъм и 25 години посткомунистически преход. . . Ужас на ужасите!
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Предпочитам първо ГЕРБ,а след тях следва Президента,Олигарски ще падне,такъв шуробаджанашки кабинет,ще падне,бъдете сигурни,че няма да си изкарат мандата.Сидеров,изигра курвенската си роля.
Днеска и агента Гоце се изходи - естествено в полза на правителството. По този начин тъничката налива масло в огъня и иска ексцесии. Ами то по друг начин тия лешпери няма да се махнат. Заради техните мръсни игрички в полза на Кремъл бяха избити 30 000 българи, след 20 години - още толкова, а след това 222 000 българи бяха по лагери. Да не говорим да останалите "лагерници" от социалистическия ЛАГЕР. Не намериха 1 минута време да се извинят! Да бъдат проклети тия червени бандити, унищожили всичко българско!
Народът е щастлив, че има такъв достоен президент, който ЕДИНСТВЕН не остава глух за въжделенията му. Мръсни демагогски мафиотизирани червени кратуни! Вън от властта завинаги! То не бе натрапничество, то не беше цинизъм. Не предизвиквайте народа с вашата нечуваемост. Ето това ви каза прекрасният ни президент!
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Червен Кольо("социологът" Кольо Колев) е червен, защото е пияница и защото е комунист. Когато си комунист и пияница не можеш да бъдеш обективен социолог. След като народният гняв събори яловото червено правителство на Орешарски(Станишев) ще настъпи момента когато такива червени боклуци, които дезинформираха умишлено и целенасочено 23 години обществото в полза на БСП скоро ще бъдат съдени и ще намерят мястото си зад решетките - включително Червен Кънчо(Кънчо Стойчев) и "пудела" на Виза Недялкова - Андрей Райчев, както агент Бор(Тошо Тошев) и неговата вярна слугиня политическата метреса Валерия Велева, Слави Трифонов, Бареков. Всички те забогатяха неимоверно на гърба на народа за да го лъжат и да са верни на своите господари и работодатели - "червената" партия и нейните производни. Тези псевдосоциолози и журналисти имат огромна вина за поддържането на червено-олигархическия модел за ограбването на България и нечуваната бедност и ще отговарят пред народа за т
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
Браво, Плевнелиев! Гордея се, че България има такъв достоен президент! Протестиращите будни български граждани ви поздравяват!
Да благодарим на Т.Живков, че започна магистралата и на Тройната коалиция, че я строеше и на Бойко, че продължи строенето и на Орешерски ,че завърши тия пусти 115 ксилометра.На проектантите и на хилядите строители и на данакоплатците ,няма да благодарим.Те са задълженида да дават, проектират и строят.
To4ite li se za novata vlast?To i az go pokrepiam,no na vas licemerieto i potrivaneto na dlani vi li4i otdale4.Ajde po-sromno.
ТОЗИ ГЪЗ КАКВО ЩЕ ОТКРИВА ДА НЕ Е СТРОИЛ ТОЙ,ДОЛЕН МАЗЕН ТИКВЕНИК И ПОДЛОГА НА ТИКВАТА БОРИСОВ
ТОЗИ ГЪЗ КАКВО ЩЕ ОТКРИВА ДА НЕ Е СТРОИЛ ТОЙ,ДОЛЕН МАЗЕН ТИКВЕНИК И ПОДЛОГА НА ТИКВАТА БОРИСОВ.ОВШОРСКИ МОШЕНИК.
ТОЗИ ГЪЗ КАКВО ЩЕ ОТКРИВА ДА НЕ Е СТРОИЛ ТОЙ,ДОЛЕН МАЗЕН ТИКВЕНИК И ПОДЛОГА НА ТИКВАТА БОРИСОВ.ОВШОРСКИ МОШЕНИК.
Тодор Живков я започна. Европа я довърши.
И аз и другарят Тодор Живков ще бъдем там и ще гледаме отгоре. Защото ние започнахме да я строим, а не Боко охраната. Трябва да се признае приносът на всеки! На добър час, България!
Магистрала Тракия биде завършена от политическа партия ГЕРБ! Браво на Бойко Борисов, на Президента Росен Плевнелиев и на всички които работиха там и на тези които вярваха, че това ще се случи!
115 км.за 24 години построената част от м-ла "Тракия".Прилича на магистрала ,,Люлин,, от 30 км.строена 15 години.Когато нещо се завърши независимо за колко време и от кой и е за добро ,то си е добро.
Браво Frognews, браво Огняне. В 25 световни града, като Ню Йорк, Вашингтон, Лондон, Париж, Брюксел, Мюнхен, Виена и др. Наши сънародници организират демонстрации в подкрепа на протестите в България, но за вас това не е новина, боклуци рязани червени.
По-добре да не ходи, така легитимира лешниковски.
Браво на Плевнелиев,който доказа че е най-точния и справедлив Президент на българите,но и доказан строителен специалист!
МНОГО ПРОСТАШКИ ЕЗИК СЕ ПОЛЗВА ОТ СТРАНА НА НЯКОИ ЧИТАТЕЛИ.ТОЙ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОТ ПРОКОМУНИСТЧЕСКИ ПИШЕШТИ.МОДЕРАТОРИТЕ ЗАЩО ГО ДОПУСКАТ.СРАМОТА УЖ СМЕ В ЕС,А РЕАЛНО ВЪВ ФИЛИПОВЦИ.
КОЙ КАКЪВ ЕКСПЕРТ Е В ЕКСПЕРТНИЯТ КАБИНЕТ ОРЕШАРСКИ : 1. Жената на министъра на културата е министър на здравеопазването. 2. Мъжът на Мая Манолова е министър на отбраната. 3 Жената на Местан - министър. 4. За министър на проектирането бе предложен топ-аферист, а после бе заменен от другаря му по стая. 5. Министърът на околната среда е жена на осъден за източване на държавния резерв. 6. Министърът на културата има извънбрачно дете от министърката на здравеопазването. 7. Министърката на здравеопазването е най - добрата приятелка на половинката на Станишев за пред медиите - Моника Йосифова. 8. Министър на външните работи - истинската половинка на Станишев - Кристиян Вигенин. 9. Министър на труда е турчин с фалшива диплома. 10. Министърката на спорта литературка, която иска да се изучава турски в държавните училища на България. 11.Назначиха сестрата на червената депутатка Илияна Йотова за шеф на здравната каса. Това вече е върха на наглостта и дебелочието на комунистите. Докога ще търпим ч
НА НЕГО ТАМ МУ Е И МЯСТОТО - С ТОЗИ ЧОВЕК, КАТО МИНИСТЪР ЗЪПОЧНА ДОВЪРШВАНЕТО НА ТАЗИ МАГИСТРАЛА! БРАВО И БЛАГОДАРЯ!
Аз харесвам ПРЕЗИДЕНТА-ОЛИГАРХ
Аз харесвам ПРЕЗИДЕНТА-ОЛИГАРХ
Комунистите взеха властта с активно мероприятие, руснаците ги подкрепят защото държат да ГОЛЯМИЯ ШЛЕМ на Гоце, което преведено на обикновен език е дългосрочна КОЛОНИЗАЦИЯТА на България, руския гражданин Сатанишев успешно изпълнява поставената му от руските окупатори задача. С манипулации, невиждана до сега демагогия, наглост и нахалство и разбира се с много руски пари агентите на Русия успяха да отнемат властта от победилата ги на избрите партия и да инсталират правителство-кукла на конци. Пренебрежението и наглостта, с което новите управляващи се отнасят към протестиращия от повече от месец български народ, деградирайки го до ПЛАНКТОН, както и наглото пренебрегване на предупредителните сигнали от ЕВРОПА показват само едно - комунистите зад гърба на българите пак налагат ръководната роля на ПАРТИЯТА, възстановяват ЧЛЕН ПЪРВИ на Живковата конституция.
Този с ГОЛЕМИЯ ЧЛЕН, Агент-Президент Гоце се завръща на сцената. Открил водата топла, твърди че протестите се били политизирали. Планктонът имал мерак за политика, да се меси там, дето ама хич, хич, хич не му било работата. Да пречи и на икономиката, и на сигурността и то в момента, когато правителството е на ръба реализирането на ГОЛЕМИЯ ШЛЕМ,така умело измислен и организиран от него самия, уротителя на вълчици, унищожителя на архари, обуздателя на девици, кавалер на ордена на гонореята. Но ЩЛЕМЪТ ще се реализира, нищо че ПЛАНКТОНЪТ се опитва да се политизира. Ще стане така, както Гоце прогнозира - ЩЛЕМЪТ ще стане ЧЛЕН, и ще влеза до болка на планктона отзад - една много сива, но красива перспектива.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.