От 11.00 часа, в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив ще бъдат представени темата и целите на кампания 2017/2018 г.
Приключилата на 30 ноември т.г. кампания 2016/2017 г. на „Българската Коледа“, посветена на децата с тежки хронични заболявания, успя да събере 2 650 000 лв., с които са подпомогнати 474 деца и е дарена медицинска апаратура за 30 лечебни заведения от цялата страна – университетски и многопрофилни болници за активно лечение.