Това обяви пред журналисти служебният министър проф. Велислав Минеков.
„Нещата, които са впечатляващи, са цяла серия. Обещавам да продължа с пресконференциите. Години няма да ми стигнат да ви разкрия всички разкрития“, обясни той.
Докладът за състоянието на Министерството на културата е готов, въпреки че беше мъчително. Готов е силно казано, защото изглежда, че ще трябва да го допълвам всеки ден. Нещата наистина са ужасяващи. Това министерство систематично е било забравяно и оставяно на своеволия. Движело се е между нищетата и корупцията – нищо повече от това.
Това обяви пред журналисти служебният министър проф. Велислав Минеков.
„Нещата, които са впечатляващи, са цяла серия. Обещавам да продължа с пресконференциите. Години няма да ми стигнат да ви разкрия всички разкрития“, обясни той.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Ами, както е в културата, така е било и в останалите сфери. Навсякъде мудни, непрофесионални, крадливи калинки...
Какво може да се очаква от калинки:(((((( Сигорно и двамата бивши министри на мутрите Вежди и Ало Банов не могат да спят!:))))
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.