Реклама / Ads
1| 2004 |25.06.2025 НОВИНИ

Протест в подкрепа на Иванчева организират довечера пред президентството

.
Източник: БГНЕС
Партия „Зелено движение“ настоява за незабавно предсрочно освобождаване на бившия кмет на Младост.
 

Протест с искане за незабавно предсрочно освобождаване на Десислава Иванчева се организира тази вечер в 18:00 ч. пред президентството от партия „Зелено движение“.

 

Организаторите призовават президентската институция да упражни правомощието си по Конституция и да подпише акт за помилване на бившата кметица на „Младост“.

 

Иванчева беше независим кмет на район „Младост“ в периода 24 ноември 2016 г. – 17 април 2018 г., когато беше арестувана с обвинение за подкуп. Според нейните поддръжници обвиненията срещу нея са скалъпени, защото се е борила срещу презастрояването в южния квартал.

 

През декември 2024 г. Иванчева е подала нова молба за помилване и тя остава без отговор и до днес.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 2140 |25.06.2025 Командирът на "Ал Кудс" се появи публично в Техеран и опроверга слуховете за смъртта си . 2| 2137 |25.06.2025 Най-големият риск от инфлация идва от спекулата, не от еврото, вярва шефът на НСИ . 1| 7139 |25.06.2025 Подписват споразумението за Специалния трибунал за престъплението агресия на Русия . 21| 18211 |25.06.2025 Влизането на С. Македония в Евросъюза или да направим от лимона лимонада

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads