Това е призивът на организаторите на протест под надслов "ЕДИННИ СМЕ СИЛНИ!!!", който ще започне в 16:00 часа на 1-ви ноември пред Националната библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" в София.


Организаторите са хората обединени в групата "Орловград - Протест Блокада".

Ето как продължава поканата им за участие в протеста в деня на Будителите.

Да излезем всички заедно, без значение от политическите си симпатии и пристрастия!!!
Единни да си върнем БЪЛГАРИЯ
ЕДИННИ СМЕ СИЛНИ!!!