Това заяви независимият депутат Рамадан Аталай на влизане в сградата на Народното събрание в сряда.

"Идеално ще се нормализират нещата в ДПС. Не може колеги, които се чувстват уплашени от неща, които са правили, да продължават да говорят неистини", обясни Аталай.

На въпрос дали се припознава като дерибей, Аталай отговори шеговито: "Припознах се като космонавт, но чак като дерибей - не".