Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

8| 6417 |11.03.2020 НОВИНИ

Ревизоро: Не съм министър на Перник, да си усвоят милионите за дупките и инсталациите

.
Емил Димитров Източник: БГНЕС
Водата за Перник е осигурена. От три места събираме вода, за да осигурим вода на Перник. Спрял съм водата на Владая, за да събираме вода за Перник. Аз не съм министър на Перник. Ползвали са същото количество, което и миналата година, а сега са на режим. Все не им стига водата. Това заяви каза екоминистърът Емил Димитров - Ревизоро.
 

Да си оправят дупките, като си закърпят инсталациите, като си усвоят милионите, които сме им дали, ще им стига водата, каза още той пред bTV.

Количеството вода за Перник ще се подаде, такова каквото е било миналата година, обясни екоминистърът.

 

По думите му всичко е осигурено, водата може да тръгне към Перник. Фандъкова, министерство на енергетиката, МОСВ са си свършили работата. Перник не са извадили разрешително, за това не може да тръгне водата, заяви Ревизоро.


Той кочентира новината, че сме залели с вода бежанците в Гърция: Фалшива новина е, че сме изпускали язовир Ивайловград, за да наводняваме бежанците в Гърция. Никой не е искал от България такова нещо.

 

52 са значимите язовири в България и за тях получаваме информация всеки ден. Графиците на язовирите са достъпни в сайта на МОСВ. МОСВ не участва в битката с бежанците, изпускайки язовири, категоричен е той.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 19| 8908 |26.08.2024 Димитър Куманов: Кражбите на вода са главната причина за безводието в България . 10| 6871 |03.05.2020 Емил Димитров: Опитаха се да ми спретнат същото нещо, което се случи с Нено Димов . 1| 4280 |24.03.2020 Ревизоро: Подготвяме инсинератора в София за отпадъците от коронавируса . 11| 6352 |20.01.2020 Емил Димитров-Ревизоро: Ако бяха ме направили по-рано... И сега ще оправим нещата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads