Реклама / Ads
1| 5016 |20.02.2015 НОВИНИ

Румяна Тодорова остава шеф на НЗОК до новия избор

.
Румяна Тодорова
Народното събрание удължи мандата на д-р Румяна Тодорова като управител на НЗОК до избирането на нов.
 

Предложението бе отправено от депутата от ГЕРБ Даниела Дариткова с аргумента, че така ще се реши проблемът за легитимно решение за функциите на управител.

Изменя се решение на парламента за избиране на управител на НЗОК като датата 12 февруари, на която е прекратен мандата на Тодорова, се изменя с "до избиране на нов управител".

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3040 |13.03.2025 Парламентът избира управител на Националната здравноосигурителна каса . 4| 3153 |24.09.2024 Конституционният съд отмени предсрочното освобождаване на управителя на НЗОК . 1| 5156 |16.02.2015 НЗОК продължава да е без „валиден” управител . 10| 5154 |08.07.2013 Две кандидатури за шеф на НЗОК

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads