Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 2780 | НОВИНИ

Русенското дружество „Традиция“ отбелязва 25 години с мащабна изложба на оръжие и униформи тази събота

Русенското дружество „Традиция“ отбелязва 25 години с мащабна изложба на оръжие и униформи тази събота
Русенският клон на Национално дружество „Традиция“ отбелязва своя четвърт век с впечатляваща юбилейна инициатива на 29 ноември пред Паметника на Свободата. Членовете на организацията ще представят богата експозиция от оръжия, униформи и оборудване от епохата на българските борби за национално освобождение и обединение.
 

Посетителите ще имат възможност да разгледат редки експонати, да научат любопитни факти от българската военна история и дори да облекат автентични униформи за снимки в исторически стил. Специално подготвена постерна изложба ще представи най-значимите моменти от дейността на дружеството през последните 25 години.

 

Събитието е част от проекта „Дружество „Традиция“ – 25 години работа за Русе и България“, реализиран по програма „Култура“ на Община Русе.

 

Изложбата ще бъде достъпна за публика от 10:30 до 13 часа.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Русия заплаши Украйна с нови удари, ако наруши честванията на 9 май 1| 563 | Русия заплаши Украйна с нови удари, ако наруши честванията на 9 май Топло време, но с дъжд и гръмотевици в части от Западна България 0| 573 | Топло време, но с дъжд и гръмотевици в части от Западна България Интензивна програма с ключови политически решения стои пред Народното събрание 0| 610 | Интензивна програма с ключови политически решения стои пред Народното събрание Последно заседание на кабинета „Гюров“; заложени са 23 точки в дневния ред 0| 692 | Последно заседание на кабинета „Гюров“; заложени са 23 точки в дневния ред

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads