Frognews
3| 4066 |14.06.2018

Русия отнесе Саудитска Арабия в първи мач от Световното първенство

.
Домакините от Русия отнесе Саудитска Арабия в първи мач от Световното първенство по футбол.

Пред 78 011 зрители на стадион "Лужники" още в 13-ата минута Юрий Газински откри резултата с глава след подаване на Александър Головин, а малко преди почивката резервата Денис Черишев направи 2:0 след бърза атака и техничен финта в наказателното поле.

3:0 направи влезлият на мястото на Фьодор Смолов скандален нападател Артьом Дзюба. При това едната резерва вкара два гола - за 4:0 се разписа пак Денис Черишев.

Току преди последния съдийски сигнал крайното 5:0 фиксира Александър Головин от пряк свободен удар.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.