Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4189 | НОВИНИ

ПП: Сектор ”Домашно насилие” ще централизира дейността на МВР в защита на жертвите на насилие

ПП: Сектор ”Домашно насилие” ще централизира дейността на МВР в защита на жертвите на насилие
Източник: личен архив
Министерство на вътрешните работи има ключова роля в координацията между институциите по отношение на защитата на пострадалите от домашно насилие или насилие, основано на пола. Това се казва в позиция на "Продължаваме промяната".
 

Сред приоритетите са и превенция, по-ефективно разследване, работа с извършителите.

 

Новосъздаденият сектор "Домашно насилие" ще организира и централизира дейността на МВР във всички областни дирекции по отношение за защитата на жертвите на домашно насилие или насилие, основано на пола, се казва още в съобщението.




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Димитър Манолов: Най-много проблеми има сектор „Култура”, но той е най-разнообразен 0| 3279 | Димитър Манолов: Най-много проблеми има сектор „Култура”, но той е най-разнообразен Цветелина Пенкова: Ядрената технология е стратегическа за бъдещето на Европа, трябва да се развиват кадри за сектора 2| 3175 | Цветелина Пенкова: Ядрената технология е стратегическа за бъдещето на Европа, трябва да се развиват кадри за сектора Експертът Иван Хиновски: Неуправляеми са много сектори в енергетиката ни 5| 4388 | Експертът Иван Хиновски: Неуправляеми са много сектори в енергетиката ни Асоциацията на къмпингите: Секторът се развива бурно, всяка година се откриват по 10 нови обекта 0| 3374 | Асоциацията на къмпингите: Секторът се развива бурно, всяка година се откриват по 10 нови обекта

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads