Шефът на БНР: Няма криза, а сага или проблем
Случващото се в радиото не е криза, може да бъде определено като сага или проблем, заяви по БТВ генералният директор на БНР Радослав Янкулов. Той разговарял непрекъснато с всеки заинтересуван от проблема, включително и утре ще има среща между спорещите страни.
Бръкнахме в джоба на някои от журналистите, повечето от тях се радват на високи хонорари, каза още Янкулов. Според него, хонорарите са заслужени от журналистите, но не може да не се изпълни разпореждането на държавата за съкращения. Той не се притеснявал от проверките, дори сам изпратил писма да бъдат извършени. За тези две години, в които съм начело на БНР увеличихме заплатите с 5%, а приходите с 10%, информира още Янкулов.