Реклама / Ads
0| 4756 |12.09.2017 НОВИНИ

Синдикатът и шефовете на МВР не се разбраха за заплатите, започват протести

.
Полицаите отново излизат на протест. Синдикатите и ръководството на МВР не се разбраха за заплатите.
 

Днес двете страни се срещнаха, за да обсъдят с колко и от кога да се увеличат заплатите. До разбирателство обаче не се стигна, дори напротив, тонът и от двете страни се повиши, а синдикалистите излязоха с решение за още протести.

 

Още този четвъртък полицаите ще излязат на улицата. Искането на синдикатите е заплатите на полицаите да се увеличат със задна дата от първи февруари.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 18| 4255 |20.02.2022 Полицаи и пожарникари излязоха на протест за по-високи заплати . 16| 5437 |21.11.2020 Полицаите готвят втори голям протест, искат си 30-те процента увеличение на заплатите . 19| 6266 |04.07.2020 Полицаите излизат утре на протест . 2| 5461 |16.11.2016 Полицаите искат 7% увеличение на заплатите и плашат с протест

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads