Реклама / Ads
0| 4436 |18.01.2017 НОВИНИ

Снегът спря влаковете за Каспичан и Добрич

.
Поради усложнената метеорологична обстановка в Североизточна България е прекъснато движението на пътническите влакове в участъците Самуил – Каспичан и Варна – Добрич – Кардам. Това съобщиха от пресцентъра на БДЖ.
 
Бързият влак №9622, който по разписание заминава от гара Варна в 18:15 ч., и бързият влак №9623, който по разписание заминава в 17:30 ч. от гара Русе, ще бъдат отменени.
Всички пътници, които желаят да пътуват от Варна до Русе и обратно, могат да ползват обходен маршрут с влаковете, преминаващи през Горна Оряховица.

Всички клиенти на националния железопътен превозвач могат да получат най-точна информация за актуалната обстановка за движение на влаковете от гишетата „Информация”, билетните каси в съответните железопътни гари, както и на националния информационен телефон 0700 10 200.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 1527 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 1487 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 1527 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 1639 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads