Реклама / Ads
10| 49880 |12.10.2022 НОВИНИ

Стефан Гамизов: Списък на построилите ”Турски поток” руснаци и беларуси, за които ни лъжеха, че са саудитци

.
Стефан Гамизов
Както винаги съм казвал, сред нас българите има една ужасяваща прослойка хора, които владеят държавата и я грабят основно с руската диктатура заедно. Грабят ни през газ, горива, електроенергия, после създават фирми да перат откраднатите пари и да крадат еврофондове. България е Мордор на посткомунистическите и руски кражби.

Представям ви пълен списък на построилите "Турски Поток" с ваши 3 милиарда лева.


Турски Поток, за който Борисов и Петкова лъжеха, че се строи от саудитска фирма, за да скрият, че се строи с вашите пари от руснаци и беларуси.


Не само Борисов и санкционираните са помогнали да се заобиколи Украйна, за да може диктатурата в Москва да я нападне, а са платили 3 милиарда лева ваши пари за това заобикаляне с Турски Поток на руснаци и беларуси, което прави България пряк съучастник на руската диктатура в тази престъпна война, благодарение и по волята на Борисов и санкционираните.


Задавам си въпроси свързани с това, колко е бил рушвета за това предателство и разпалване на война, както и какво им плащат руснаците на всички, за да не бъде спрян поради незаконност "Турски Поток".

 

Слуховете са за вече 500 милиона евро на година рушвети раздавани на всеки с някакво отношение към "Турски Поток" на топ политическа позиция и тези построили го със своята политическа воля.


Четете списъка с руснаци и беларуси, които ни обясняваха, че са саудитци.


Специални поздрави на г-н Курбатов и колегите му от ГРУ!


Nikolay Ilyushchenko Director of Arkad E&C Bulgaria Branch
Yuri Shvetsov Corporate Director Arkad Consortium
1 Andrey Kurbatov CPD Branch Legal Representative
Documentary Department
2 Yoana Lazarova Document Director
3 Sabrina AlMakwasi Document controller
4 Svetlana Georgieva Assistant Document Department
5 Tsvetomir ASENOV Document Controller
6 Kristina Kinovska Document Controller
7 Ilja Kammacher Deputy Document Controler
Project Managers
8 Ahmad Abduallah Project Manager
9 Mikhail Olekhovsev Branch Deputy Director CPD
10 Stepan Dutchin Project construction Director
11 Sergey Jezerski Project Manager
Document Control and Project Coord. Department
12 Anastasia Oshchepkova Head of DCC & Coordination Division
13 Oleg Sidorenko Project Coordination Manager
14 Margarita Danilova Document Control Manager
15 Vladimir Boyadzhiev Document Control Manager
16 Mujtaba Alkhadhrawi Cost Control Engineer
17 Ognyan Ralchev Planning Engineer
Contract and Claim Devision
18 Igor Batalin Head of Contact & Claim
19 Aleksander Manusevich Deputy Head of Contract and Claim
20 Borys Smyrnov Contract administrator
21 Denitsa Dudevska Legal Counsel
22 Dmitry Solovyev Translator
23 Petya Rasheva Contracts Manager
Administration/HR
24 Evgeni Nosovsky Deputy Administration Manager
25 Adelina Ignatova Permits Officer
26 Adriana Stoyanova Executive Assistant
27 Aleksandra Arbekova Personal Assistant
28 Alla Dimova Poject Admin Translator
29 Daniela Gospodinova Admin Assistant
30 Dmitriy Avramov Senior Admin Officer
31 Doncho Ivanov Personal Assistant of A Abdullah
32 Dzhihad KAYALI Insurance officer
33 Elizaveta Boncheva Poject Admin Translator
34 Faisal Alshulani HR Admin Supervisor
35 Ivan Yordanov Public Relation Officer
36 Kalin Laloshev Office Manager
37 Maria Moskova Admin Officer
38 Maria Pechova HR admin
39 Marian Petkov Project Admin Translator
40 Nina Nencheva HR admin
41 Ognyan Sokolov Project Admin Translator
42 Polina PETROVA Administrative secretary
43 Reni Bakardzhieva HR Director
44 Silviya Kirilova Site Manager Personal Assistant
45 Stanko Dimitrov Project Admin Translator
46 Tatyana Kirova Project Admin Translator
47 Tsevelina Kostova Project Admin Translator
48 Valeriya Kovatsalieva Project Admin Translator
49 Yulian Danailov Administration officer
Finance Department
50 Mikhail Surif Finance Director CPD
51 Denis Spynu Financial Director Consortium
52 Alena Tereshina Financial Analyst
53 Andrea Favaro Financial Director
54 BENTCHEV Kosta Senior Accountant
55 Elena Shopova Senior Accountant
56 Evgenija Deryabina Cost Control Manager
57 Giovanni Deledda Cost Controller
58 ALEKSIEV Konstantin Accountant
59 Zhanna Konova Operational Expences
60 Fayez Naser Finance Director
Planning & Reporting Department
61 Dmitriy Artemov Head of Planning and Reporting
62 Mohammad Abu Radi Project Control Manager
63 Roman Stasevich Project Analyst
64 Luibov Datsenko Project Planning Maneger
65 Dmitry Perezhogin Planning Manager
66 Vitaly Filatov Senior Dispatcher
67 Petar Stefanov Dispetcher
68 Oleksii Susak Dispatcher
Procurement Department
69 Alexey Kelborm Head of Procurement Department
70 Aleksei Perezhogin Deputy Head of Procurement
71 Anna Kuznetsova Procrument senior engineer
72 Elena Seliverstova Logistic Senior Engineer
73 Islam Hamdan Procurement Officer
74 Andrii BROVKO Director of the branch office
75 Andrii Halytskyi Piping Lead Engineer
76 Andrii BIHUN Telecomm Lead Engineer
77 Andrii BROVKO Director of the branch office
78 Biagio Cutraro Logistics Supervisor
79 Denys DERKACH Piping Lead Engineer
80 Elko GEVRENOV Logistic/Transport Coordinator
81 Francesco FRANCO Purchasing Subcontracting Manager
82 Igor Skrypnyk Site Technical Engineer
83 Ihor SENIUK Pipeline Lead Engineer
84 Iryna GUBAR Civil Lead Engineer
85 Kyrylo TIASTOV Project Manager
86 Lachezar Lozanov Store Keeper
87 Lilyana Koleva Data Entry
88 Marco DEL GIACCIO Procurement Department Manager
89 Mykola IHNATENKO Pipeline Lead Engineer
90 Oleh TROKHYMETS Piping Lead Engineer
91 Oleksandr DOVZHENKO Telecomm Lead Engineer
92 Oleksandr MAIORKO Electical Lead Engineer
93 Oleksandr DZIHORA Pipeline Lead Engineer
94 Oleksandr SHEVCHUK Electical Lead Engineer
95 Oleksandr SKAKUN Piping Lead Engineer
96 Oleksandr TSILEPA Telecomm Lead Engineer
97 Oleksii BROVKO DCC Engineer
98 Oleksii Soboliev Pipeline engineer/coordinator
99 Riccardo VITI Shipping and Logistics Manager
00 Sergey Blinov Head of technical support devision
01 Sergiy MERTVECHENKO Project Manager
02 Valentin Konaktchiev Logistic Specialist
03 Valerii Vasylenko Environmental Coordinator
04 Vasyl PRYIMAK Senior Pipeline Engineer
05 Volodymyr PASAK Deputy Project Manager
Pipe Supply Division
06 Sergey Boyarinsev Project coordinator
07 Vitaly Tsyganok M. of Branch Office Com. Dev.S a.r.l. Bul. Brand
08 Sergey Finkov
09 Lina Dokalina
010 Yulli Anokhiona
011 Anton Nosovskiy
HSSE Department
012 Sergey Ryabov HSSE Director
013 Tzvetan Kirov HSSE Manager
014 Victor Antipin HSSE Manager
015 Hrisimir Nenchev HSSE Coordinator
016 Мartin Cholakov HSSE Coordinator
017 Petar Petrov HSSE Coordinator
018 Petar Spiridonov HSSE Coordinator
019 Nikola Kirov Transport Coordinator & HSSE Officer
020 Hristo Torlakov HSSE Officer
021 Yanko Valchev HSSE Officer
022 Petar Dimitrov HSSE Officer
023 Veselina Kirilova HSSE Officer
024 Vladimir Vladov HSSE Officer
025 Petko Atanasov HSSE Officer
026 Ivaylo Ivanov Environmental Expert
QA/QC Department
027 Mikhail Sviridonov Head of QA/QC
028 Aleksander Meshkov QA Manager
029 Nikolay PATEV QA/QC Manager
030 Aleksandr Tishkin Coating Inspector
031 Andrey Shkireev Coating Coordinator
032 Anyur SHAYMARDANOV Senior welding engineer
033 Desislava Kandova Document Controler
034 Dimitriy Semeikin Executive documentation engineer
035 Evgeni Stoyanov Document Controller
036 Georgi GEORGIEV QC Welding Inspector
037 Georgi Totev NDT Coordinator
038 Hristina Petrova QC Inspector
039 Hristo Nedyalkov Piping Inspector
040 Igor Kavetskiy NDT coordinator
041 Ivan Berezyuk Welding Coordinator
042 Khaled Bahbouh Welding Engineer
043 Marin Kandov NDT Coordinator
044 Milen Mihailov Piping Inspector
045 Miroslav PASPALDZHIEV QA&QC Coordinator
046 Plamen Rusev Document Controller
047 Plamen Iliev Coating Inspector
048 Radiy Semeikyn QC Coordinator
049 Rumen Dimitrov QC Inspector Communication
050 Rumen Lalkovski QC Welding Inspector
051 Rumen Maev QC Coating Inspector
052 Slav Lazarov Piping Inspector
053 Stoyan Stoyanov Welding Engineer
054 Todor Todorov Welding Engeneer
055 Valentin ANTONOV QC Welding Coordinator
056 Vladimir Kriukov Electrical Inspector
057 Vladimir Storozhenko QC Document controller
058 Vladislav Deryabin Document Control Manager
Construction Dep.
159 Bohdan Kinash As-Built Engineer
160 Igor Mikula As-Built Engineer
161 Ihor Morhulets Site Construction Coordinator
162 Konstantin Fomin Construction Manager
163 Oleh Lypovyi Site Construction Coordinator
164 Vasyl Nimchuk Technical Manager
165 Vitaly ZMUDENKO As-Built Engineer
166 Volodymyr Lashchyk Site Technical Engineer
167 Yuri Khrustalev Testing Coordinator
168 Yury Melnichenko Site Construction Coordinator
169 Abdelrahman Qandil Constuction Manager
170 Aleksandr Sukhovii Site technical engineer
171 Ali Kdouh Site Superintendent
172 Bogdan Nikolaev Site civil Supervisor
173 Dionisie Pana Construction Superintendent
174 Gabriel Marinov Site Material Controller
175 Grigory SHCHERBAKOV HDD engineer and coordinator
176 Hristo Kasabov Surveyor
177 Hussain ALHAMAD Mechanical Engineer
178 Ilko Belev Technical Translator
179 Ivan KOSTOV Civil Structural Engineer
180 Jihad Bavitch Site Supervisor
181 Krasimir Solenkov Surveyor
182 Mikhail Sorokin Site construction coordinator
183 Mohammad Al Asadi Construction Superintendent
184 Nikola ANTONOV Lead Surveyor
185 Nikolay Georgiev Site Supervisor
186 Pietro PERRINO Civil Specialist
187 Rami Abu Maria Construction Manager
188 Sergey Boyarinsev Project coordinator
189 Uisam Gabin Site Superintendent
190 Yaroslav Bonchuk Site construction coordinator
Engineering Dep.
191 Dmitriy Mingareev Head of Engineering
192 Mykhailo Medvedyk Construction Manager Vidin A9, A10
193 Timofei Ivanitsky Engineering Manager Pleven A6,A7, A8
194 Aleksei Demichev Construction Manager A4, A5 VTarnovo
195 Andriy Ponchko Construction Manager A1,A2,A3 Shumen
196 Cesare Villa Engineering Manager
197 Vanni Di Carlo Piping Discipline Manager
198 Ermina Shiavo Pappo Project Discipline Coordinator
199 Massimo Ontano Electrical Discipline Manager
200 Stefano MALLIA Chief Instrumentation Engineer
201 Kristina KINOVSKA Document Controller
202 Issam GHAZALEH Technical Manager
203 Federico IMBERTI Discipline Leader
204 Lauro Di Matteo Junior Electrical Engineer
Commission Department
205 Zrinco Tiblyas Pre Commissioning
IT Department
206 Artem Shcherbakov IT specialist
Company Drivers
207 Borislav Borisov Company Driver
208 Kaloyan Bedzhev Company Driver
209 Krasimir Grigorov Personal Driver
210 Stefan Aleksandrov Company Driver
211 Vladimir Gatev Company Driver

 

За първи път: Договорът за Балкански поток тук. С него Борисов подписал присъдата на милиони украинци – I част

 

Руски поток на Борисов и Путин ни зароби. Предателският Договор, с който това стана – тук. Част II



Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2680 |11.10.2022 Русия добави Facebook към списъка с „терористични и екстремистки” организации . 2| 7041 |09.10.2022 Трима наши шахматисти влязоха в ”черен” списък с вероятни ”измамници” . 2| 4770 |09.10.2022 Съмнения: Как Стефан Янев повтори успеха на партията на Ковачки в Самоков и Бобов дол . 1| 2966 |07.10.2022 Любомир Стефанов: По-скоро страната отива към нови избори, политиците не са си научили уроците

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads