„И високо над върха е ЦСКА! Така е било и така ще бъде! Напред, армeйци! На терена и трибуните! Аз съм с вас“, написа той в профила си във Фейсбук.

Днес любимият му отбор излиза във финала срещу Левски за Купата на България от 17:00 часа.

Самият носител на „Златната топка“ ще бъде сред зрителите на националния стадион „Васил Левски“.