13| 6621 |13.10.2014 НОВИНИ

Тъжно! Норвегия-България: 2:1

.
Загубихме още един мач от квалификациите за Европейско първeнство по футбол. Както обикновено, не ни стигна мъжество и сърце. Мачът от третия кръг на квалификациите за Евро 2016 между отборите на Норвегия и България се игра в Осло. Това е трети кръг на срещите в групите.

Норвегия поведе на България с 1:0, след като Тарик Елионуси откри резултата за домакините в 13-та минута.

Две минути преди края на първото полувреме Николай Бодуров изравни резултата.

През второто полувреме обаче българската защита отново се пропука и допусна лесен гол във вратата ни. Това стана в 72-ата минута с гол на Хавард Калевик Нилсен.
Норвежците играха с желание и воля за победа. Нашите - не.