Реклама / Ads
0| 5505 |30.06.2015 НОВИНИ

Таско Ерменков: Има резерви за задържане цената на тока

.
Таско Ерменков
Държавата реши да удовлетвори исканията на бизнеса. Има резерви, могат да бъдат задържани цените на тока. Трябва да бъде сменен модела. Това каза в "Лице в лице" Таско Ерменков – член на енергийната комисии в парламента, коментирайки проблемите в енергетиката.
 
Според него увеличението на цената на тока е в прерогативите на КЕВР. "В момента всички се опитват да влияят на КЕВР", посочи той и обясни:"Бизнесът се възпротиви срещу т. нар. такса задължение към обществото. И това, което в момента се случва с цената на тока, е повод, а истинската причина е да се удари енергетиката.

В момента в здравеопазването се готви абсолютен геноцид. Реформата трябваше да тръгне в посока и бедният да получава качествено здравеопазване, каза той. Никой не е изключен от БСП, каза Ерменков във връзка с отминалия пленум.

"В момента туризмът е разбит. Политиката е насочена срещу туризма", каза още депутатът.

"Никой не е изключен от БСП. Има хора, които са извадени от Изпълнителното бюро, но в момента те са редови членове. Всеки председател на партия има право да определя с кои членове да работи", коментира още той в студиото и допълни: "На пленума на БСП си казахме много истини. Едната от тях е, че Русия не е враг на България."

 
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 3584 |09.03.2024 Таско Ерменков: ГЕРБ докара руснаците да строят „Турски поток“, оскъпявайки проекта на гърба на българския народ . 6| 5662 |28.11.2015 Ерменков: Да заемем ниши, които се освобождават от Турция . 11| 4709 |12.12.2014 Таско Ерменков: НЕК не може да изпадне във фалит . 33| 5625 |24.09.2014 Т. Ерменков: Децата ни няма да мият чинии в чужбина, ако има промишленост

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads