Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
8| 9575 | НОВИНИ

Татяна Дончева: В България живеем в пиар-реалност

Татяна Дончева
Татяна Дончева Източник: БГНЕС
От доста години в България живеем в пиар реалност. Всяка агенция и министерство си има пиар и този пиар се занимава с хвалене на началника. Парите за медии идват от медийните пари на държавните институции. Това заяви Татяна Дончева.
 

Посещението на Борисов в Турция  е чист пиар. България е политически капацитет само в собствените си очи, само в тях може да изглежда като държава, която ще играе геостратегическа роля. Външно показва, че любителите на туризма и  екзотиката са на ключови позиции. Да различаваме възпитания човек, от разбирач на външна политика. Аз не бих поела функция във външно, защото това е много висока топка. Външната политика е дадена на лаици, каза още тя пред bTV

„Къде сте видели държави с външни министри на два петъка?”, изригна Дончева . Външният министър трябва да е сериозен външен дипломат, продължи да се пали Дончева. - Турска, руска и  американска намеса винаги е имало в нашата политика. Трябва фина намеса от наша страна, смята тя.

Дончева коментира и срещите на премиера и президента в Германия.„Какво като Борисов се срещна с Меркел и Макрон? Борисов има достатъчно външни контакти, за да може неговите съветници да му осигурят тези срещи. За паралел, президентът Радев отива на посещение и не се среща с никого. Среща се с президент, който си отива след 10 дни. Както бяха неподготвени за посещението в Рим със състава на църквата”, продължи тя.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Соломон Паси и Станимир Илчев: Царят си извоюва трайно място в историята на България 8| 7509 | Соломон Паси и Станимир Илчев: Царят си извоюва трайно място в историята на България Инджова:България няма нужния опит да се управлява сама по европейските изисквания 2| 9669 | Инджова:България няма нужния опит да се управлява сама по европейските изисквания Джамбазки: Ердоган  е заплаха за България, не може да се превъзпита 4| 7005 | Джамбазки: Ердоган е заплаха за България, не може да се превъзпита Кипър подкрепя напълно България за членство в Еврозоната 0| 5902 | Кипър подкрепя напълно България за членство в Еврозоната

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads